Potężny pożar na stacji kolejowej. Strażacy walczą z płomieniami. Ewakuowano setki osób [VIDEO]

fot. Twitter

Do ogromnego pożaru doszło w piątek nad ranem na stacji kolejowej w Notthingham. W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się płomieni konieczna była ewakuacji ludności.

Do pożaru doszło po godzinie szóstej rano. Zostaliśmy wezwani o godzinie 6.25 do pożaru w damskiej toalecie na dworcu. Wszystkie pociągi zostały odizolowane. Osiem zespołów straży pożarnej walczy obecnie z ogniem. Póki co nie posiadamy więcej informacji na temat przyczyny pożaru – powiedział rzecznik straży pożarnej.

Na miejscu pojawiło się osiem wozów strażackich i 50 strażaków. Na udostępnionych w sieci nagraniach widać płomienie, które rozprzestrzeniają się w błyskawicznym tempie.

Prosimy nie kierować się dzisiaj na stację kolejową w Nottingham. Pociągi nie będą kursować, a my nie jesteśmy w stanie zapewnić transportu do i ze stacji – podano w oficjalnym oświadczeniu.

Ze względu na pożar na dworcu kolejowym w Nottingham, nasze pociągi nie będą kursować między Derby i Nottingham. Staramy się zorganizować zastępczy transport na chwilę obecną – dodano.

Źródło: wprost.pl

2 KOMENTARZE

Comments are closed.