Wiktor Orban zdradza szatański plan Brukseli. Celem całkowite zniszczenie państw narodowych, wyrugowanie chrześcijaństwa i utworzenie Stanów Zjednoczonych Europy

Jean Claude Juncker i Wiktor Orban EPA/OLIVIER HOSLET Dostawca: PAP/EPA.
Jean Claude Juncker i Wiktor Orban EPA/OLIVIER HOSLET Dostawca: PAP/EPA.

Premier Węgier twierdzi, iż celem prowadzonej przez euroentuzjastów polityki imigracyjnej jest całkowite zniszczenie państw narodowych, wyrugowanie chrześcijaństwa i powołanie nowego bytu – Stanów Zjednoczonych Europy.

Wiktor Orban przemawiał na konferencji Rady Węgierskiej Diaspory.Znaczącą część swego wystąpienia poświęcił kryzysowi imigracyjnemu w Europie i walce Węgier o zachowanie swej tożsamości.

Według premiera Węgier jest tylko jedno sensowne wytłumaczenie tego, co robią europejscy przywódcy ściągając na kontynent przybyszów z innych obszarów świata i obcych kulturowo. Tym celem jest zastąpienie „starej” chrześcijańskiej Europy narodów, nowym tworem – Stanami Zjednoczonymi Europy.

Musi być jakieś logiczne wytłumaczenie tego, że miliony ludzi innych kultur jest transportowanych do Europy – powiedział Orban. Według niego jest nim plan całkowitego przeobrażenia kontynentu.

Europa (Unia – przyp. red) zdecydowała ustanowić nową post chrześcijańską i post narodową erę. Innymi słowy stajemy przed faktem, iż polityka oparta na tradycji chrześcijańskiej i zgodzie narodów będzie zastąpiona czymś innym. Z braku lepszego terminu nazwijmy to Stanami Zjednoczonymi Europy – mówił Orban.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. Brytyjskiego nauczyciela wyrzucą z pracy bo dziewczynkę, która myśli, że jest chłopcem, nazwał dziewczynką

Siły polityczne, które chcą stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy przewożą i będą przywozić miliony obcych kulturowo ludzi, mają jeden cel. W Stanach Zjednoczonych Europy mają zaniknąć narody i ich chrześcijańska tożsamość – mówił węgierski przywódca.

Według niego Unia Europejska jest w stanie chronić swe granice, ale nie chce tego robić. Przykładem, iż można się bronić są Węgry, które po zbudowaniu ogrodzeń i umocnień praktycznie całkowicie zlikwidowały nielegalną imigrację.

Orban wezwał do przeciwstawienia się polityce unijnej. Węgry nie przeobrażą się w kraj imigrancki, który nie jest zbudowany w oparciu o tradycje chrześcijańskie, tylko odrzuca je – zapowiedział premier Węgier.

Zobacz też: Nie rozbroicie nas! Czesi pozywają Brukselę w sprawie dyrektywy o dostępie do broni

 • Yoshiyuki Yosh

  Tu żadnego planu zdradzać nie trzeba… Wystarczy przeczytać Manifest z Ventotene Altiero Spinellego. Na tym dokumencie Unia opiera swoje wszystkie działania.

 • Janusz Kowalski

  Jak powiadają „w jedności siła”. Gdyby Stany nie były federacją, gdyby Niemcy nie były federacją, Rosja nie…, nie liczyłyby się. Europa pozostając rozdrobnioną nie ma szans w przyszłym świecie. Już dzisiaj przegrywamy z Azją. Rozdrobniona pozostanie nic nie znaczącym cyplem Euroazji.

 • Piotr Leitner

  Victor Orban wie co mówi !

  https://www.youtube.com/watch?v=RdhA-NMmtao