Kolejny knur w Hollywood. Najbardziej znany dokumentalista, bożyszcze lewicy oskarżany o lubieżność i ataki seksualne na nieletnie

Źródło: YouTube/NBCNEWS
REKLAMA

15 współpracowników Michaela Moora, najbardziej znanego dokumentalisty w Hollywood, oskarża go o taki seksualne, jakich miał się dopuścić wobec 4 nieletnich dziewcząt. To kolejna osoba zamieszana w seks skandal, który wstrząsnął „fabryką snów”.

Z każdym dniem wychodzą na jaw kolejne informacje w seks skandalu, który pogrążył największego producenta Hollywood Harveya Weinsteina.

REKLAMA

Pękła zmowa milczenia – o ataki na tle seksualnym, a nawet gwałty oskarżane są kolejne osoby z pierwszych stron gazet – bogowie przemysłu rozrywkowego.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Współpracownicy Michaela Moora oskarżają go napaści i molestowanie seksualne nieletnich dziewcząt. Jedna z nich miała zaledwie 16 lat, gdy Moore dopuszczał się wobec niej obleśnych czynów.

Zobacz też: Ogromne kłopoty Demokratów. „Największy knur Hollywood”, przyjaciel Clintonów i sponsor Partii Demokratycznej oskarżany o prostytuowanie aktorek

Moore jest najbardziej znanych dokumentalistą Hollywood. Sławę przyniosły mu filmy „Zabawy z bronią”, za który dostał Oskara i poświęcony polityce Georga Busha „Fahrenheit 9.11, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes.

Moore zawsze mocno angażował się politycznie. Jest idolem amerykańskiej lewicy i demokratów, których zawsze wspierał pieniędzmi i swoimi filmami. Dokumentaliście wielokrotnie zarzucano manipulacje i dopuszczanie się w filmach zwykłych kłamstw.

W politpoprawnym Hollywood nikomu to jednak nie przeszkadzało, więc cieszył się sławą najlepszego dokumentalisty. Na swych filmach zarobił dziesiątki milionów dolarów.
Moore, to po Harveyu Weinsteinie kolejna sława z Hollywood, która może mieć kłopoty.

Wszystko zaczęło się od artykułu w dzienniku New York Times, w którym 13 aktorek i kobiet pracujących w branży filmowej oskarżyło o ataki seksualne, molestowanie, a nawet gwałty największego producenta Hollywood. Po tym artykule pękła zmowa milczenia.

Czytaj dalej ->

REKLAMA