Polak w kilka godzin zarobił milion złotych. Wszystko dzięki wykorzystaniu metod z XIX wieku. „To rekord” [VIDEO]

milion zarobił metoda
Rafał Zaorski. / fot. Facebook

Rafała Zaorski w piątkowy wieczór zarobił, w ciągu kilku godzin, milion złotych, a wszystko transmitował na Facebooku. To rekord – mówi, mimo, że przy podejmowaniu decyzji posługuje się metodami znanymi już w XIX wieku.

Rafał Zaorski jest spekulantem, a jego metody, jak sam przyznaje, przez wiele osób z branży są uznawane za „dziwaczne”. Handel automatyczny jest ślepą uliczką. Potrafi dać przewagę, ale ja tego nie wybieram – mówił Zaorski.

Polak jest założycielem grupy Trading Jam Session i jednym z najpopularniejszych spekulantów. Podczas piątkowej transmisji „na żywo” zarobił ponad milion złotych, a 5 procent tej kwoty ma przekazać na cele charytatywne.

Czytaj więcej: Michalkiewicz: Świat się męczy

Zaorski sam opowiada, że często gra wbrew „systemowi”, dzięki czemu zgarnia większe pieniądze. Przy podejmowaniu decyzji kieruje się najprostszymi metodami, znanymi od stuleci. Jego zdaniem jest to najlepszy sposób.

Metody statystyczne nie są sposobem. Dają przewagi, ale ja wybieram myślenie. Myślenie jest metodą – przekonywał. Zaorski zarabia na tradingu, ale także na kryptowalutach.

Zobacz także:

Źródło: money.pl/nczas.com