Horror w Rosji! Wstrząsające odkrycie rybaka. Dziesiątki odciętych dłoni na brzegu rzeki [FOTO]

horror odkrycie odcięte dłonie
Odcięte dłonie na brzegu rzeki. / fot. Instagram/blag_dtp

Do wstrząsającego odkrycia doszło w Chabarowsku. Na brzegu rzeki odnaleziono torbę z 54 odciętymi dłońmi, 26 parami i dwoma . Co się za tym kryje?

Przerażającego odkrycia dokonano w rosyjskim Chabarowsku, niedaleko uniwersytetu medycznego. Prawdopodobnie to stamtąd pochodzi nietypowy pakunek.

Pakunek odnalazł jeden z rybaków. W znalezionej przez niego torbie znajdowało się 26 par odciętych dłoni i dwie dłonie bez pary. Mężczyzna odkrycia dokonał, kiedy…potknął się o wystającą z ziemi dłoń.

Na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczyli pakunek, w którym oprócz dłoni znaleziono szpitalne bandaże i pokrowce na buty.

Dłonie zostały odcięte poprzez wykonanie precyzyjnych cięć, co zdaniem śledczych wskazuje na działanie specjalistów. To nie wyklucza działania kryminalnego, ale bardziej prawdopodobna jest wersja, iż dłonie pochodzą z pobliskiego szpitala, który nie chciał płacić za ich utylizację.

Medialne spekulacje podgrzewa fakt, że jak do tej pory nie zidentyfikowano do kogo należą odcięte dłonie. Śledczy będą prowadzić dochodzenie w tej sprawie.

Zobacz też: Prawdziwa sensacja! Mrożące krew w żyłach narodziny w Argentynie. Na świat przyszła świnia z ludzką twarzą [GALERIA FOTO]

Źródło: rt.com/nczas.com

1 KOMENTARZ

  1. CYTAT „Do wstrząsające odkrycia doszło w Chabarowsku. Na brzegu rzeki odnaleziono torbę z 54 odciętymi dłońmi, 26 parami i dwoma . Co się za tym kryje?” Koniec cytat.

    A odpowiedź jest banalnie prosta. Imbecyl który trzepie na masę takie artykuły dostając za to gorzej niż taksówkarz za km. ,nawet nie wysila swojego umysłu na tyle aby poprawić literowki. Ewentualnie są to teksty nie tego autora o nazwie Redakcja (chyba jednoosobowa) tylko artykuly typu kopiuj wklej do translatora i kopiuj wklej na zajebisty portal gównopisarstwa liczącego na wejście jak pijaczyna na złocisza. Serwis na czarną liste

Comments are closed.