Horror w Rosji! Wstrząsające odkrycie rybaka. Dziesiątki odciętych dłoni na brzegu rzeki [FOTO]

horror odkrycie odcięte dłonie
Odcięte dłonie na brzegu rzeki. / fot. Instagram/blag_dtp

Do wstrząsającego odkrycia doszło w Chabarowsku. Na brzegu rzeki odnaleziono torbę z 54 odciętymi dłońmi, 26 parami i dwoma . Co się za tym kryje?

Przerażającego odkrycia dokonano w rosyjskim Chabarowsku, niedaleko uniwersytetu medycznego. Prawdopodobnie to stamtąd pochodzi nietypowy pakunek.

Pakunek odnalazł jeden z rybaków. W znalezionej przez niego torbie znajdowało się 26 par odciętych dłoni i dwie dłonie bez pary. Mężczyzna odkrycia dokonał, kiedy…potknął się o wystającą z ziemi dłoń.

Na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczyli pakunek, w którym oprócz dłoni znaleziono szpitalne bandaże i pokrowce na buty.

Dłonie zostały odcięte poprzez wykonanie precyzyjnych cięć, co zdaniem śledczych wskazuje na działanie specjalistów. To nie wyklucza działania kryminalnego, ale bardziej prawdopodobna jest wersja, iż dłonie pochodzą z pobliskiego szpitala, który nie chciał płacić za ich utylizację.

Medialne spekulacje podgrzewa fakt, że jak do tej pory nie zidentyfikowano do kogo należą odcięte dłonie. Śledczy będą prowadzić dochodzenie w tej sprawie.

Zobacz też: Prawdziwa sensacja! Mrożące krew w żyłach narodziny w Argentynie. Na świat przyszła świnia z ludzką twarzą [GALERIA FOTO]

Źródło: rt.com/nczas.com

Comments are closed.