Para turystów znalazła na plaży dwumetrowego potwora. Nikt nie wie, co to jest [FOTO]

potwór Australia znalezisko
fot. Twitter

Stworzenie o długości blisko dwóch metrów i ważące 150 kilogramów znaleziono na australijskiej plaży. Nietypowego odkrycia dokonała para spacerująca brzegiem.

John Lindholm, który dokonał tego odkrycia pracował w przeszłości jako rybak, ale jak sam twierdzi – nigdy czegoś takiego nie widział. Widziałem dużo ryb i dużo dużych ryb, ale nigdy czegoś podobnego – opowiadał.

Para opowiada, że szybko wrzucili zdjęcia na portale społecznościowe, bo liczyli, że ktoś może rozpoznać tajemnicze zwierzę. Nie wyglądał, żeby miał jakiekolwiek fizyczne uszkodzenia. Raczej po prostu zdechł ze starości i woda wyrzuciła ciało na brzeg – mówi Lindholm.

Czytaj więcej: Koszmar w domu opieki! Pielęgniarki nie wiedziały, że są w ukrytej kamerze. Nagranie ujawniło gehennę pacjentów [VIDEO]

Kiedy następnego dnia mężczyzna wrócił z innymi osobami na plażę zwierzę zniknęło. Także eksperci rozkładają bezradnie ręce, wskazując, że zdjęcia są zbyt niewyraźne, a zwierzę mogło długo nie żyć, przez co jego stan jest taki, jaki jest.

Uzyskanie pewności co do tego, czym to zwierzę było, może być niemożliwe – podkreślają naukowcy.

Warto przeczytać: Prawdziwa sensacja! Mrożące krew w żyłach narodziny w Argentynie. Na świat przyszła świnia z ludzką twarzą [GALERIA FOTO]

Źródło: abc.net.au

Comments are closed.