Ludzie odwracają się od telewizji! Gigantyczne spadki oglądalności wszystkich programów (dez)informacyjnych

Wszystkie programy (dez)informacyjne zanotowały spadek oglądalności na głównych kanałach, na których są nadawane. 3 z 5 pierwszych pozycji zanotowały programy TVP, które straciły na TVP1 i TVP2, ale zyskały dzięki przeniesieniu ich także na TVP Info.

Na pierwszym miejscu „Fakty”, które mimo spadku o 6,7 procent jest najchętniej oglądanym programem. W lutym i marcu główny serwis TVN-u oglądało średnio ponad 3 miliony widzów.

Duży spadek, bo aż o 25 procent zanotował „Teleexpress”, który obecnie na TVP1 ogląda nieco ponad 2,5 miliona widzów. Natomiast emitowanie programu także na TVP Info dało mu w sumie 3,1 miliona widzów.

Podium domyka główny serwis TVP1, czyli „Wiadomości”. Na głównym kanale ogląda go 2,4 miliona widzów, co oznacza spadek o ponad 20 procent. Emitowanie programu na TVP Info sprawia, że w sumie ogląda go 2,9 miliona widzów.

Żydzi chcą, żeby rząd skarcił Ziemkiewicza. Publicysta odpowiada: rząd powinien zareagować, ale na żydowskich szantażystów

Na czwartym miejscu znajduje się serwis „Wydarzenia” emitowany na Polsacie, który na głównej antenie ogląda 2,3 miliona widzów. Ten program pokazywany jest na Polsat News, co sprawia, że ogląda go 2,5 miliona widzów.

Na ostatnim miejscu „Panorama” pokazywana na TVP2, którą ogląda zaledwie 1,3 miliona osób – to spadek o 12 procent. Łącznie z TVP Info serwis śledzi 1,5 miliona widzów.

Pasmo informacyjne zdecydowanie nie pomogło stacji, która miała szansę osiągnąć dobry wynik względem zeszłego roku choćby ze względu na dużą liczbę transmisji sportowych. Strata widowni „Wiadomości” i „Teleexpressu” w TVP1 nie została odrobiona przez wzrost widowni w TVP Info, co potwierdza realną stratę liczby widzów – mówi Katarzyna Baczyńska, TV Director w Codemedia.

Izu Ugonoh szczerze opowiedział czy Polacy to rasiści. „Spotkałem się w Polsce z bezpodstawną agresją, ignorancją i głupotą”

Źródło: wp.pl/nczas.com

9 KOMENTARZE

  1. Jeżeli jest to prawda, to jest to bardzo dobra i pocieszająca informacja. Świadczy o tym, że Polacy nareszcie zrozumieli jak się nami manipuluje i opowiada głupoty. Zrozumieli kto to robi i dlaczego…

  2. To teraz tylko czekać aż znowu powróci pomysł przejęcia kontroli nad internetem przez rządzących:]

  3. Ktoś tu chyba nie umie liczyć – jaki to spadek jeżeli ten sam program tyle że w dwóch różnych kanałach ogląda ta sama ilość ludzi .

  4. FAKE NEWS (przyklad lewacki CNN,CBS,NBC etc.)Dla tych z niskim IQ Fake News to przekazywanie informacji, ktore maja na celu dezinformowac, manipulowac synonimami, naginanie faktow i narzucanie wlasnych komentarzy promujac tym samym wlasna lewacka ideologie.Co jest waze to jest to ze jest to dzialalnosc z premedytacja.To nie sa niewinne bledy czy przejezyczenia.FAKE NEWS to bardzo niebezpieczne narzedzie gdyz prowadzi do kompletnej destabilizacji funkcjonowania jakiejkolwiek grupy spolecznej – zaczynajac od rodziny, plemienia czy panstwa.Kreuje nienawisc i rozbijanie jednosci grup spolecznch.FAKE NEWS jest kreacja stronniczych mediow i trolli internetowych.

  5. Jak ludzie mają oglądać skoro w programach info kłamią a między programami lecą mózgotrzepy a nie filmy czy seriale…. naprawdę żenujące

  6. Jedni jazgoczą na drugich, potrzebny jest leśniczy co by popędził zacietrzewionych chłopców i dziewczyny z lasu…

  7. telewizja pierze mózgi. Trzeba być człowiekiem bardzo uśpionym jeśli sie mediom dziś wierzy opłacanym przez ciemne siły! Illuminaci wiedzieli co robią ” Będą mieli diabła w salonie a jego rogi na dachu”. Jedynie tv alternatywne na ytube prawdę głoszą!

Comments are closed.