9 dni! Już tylko tyle zostało do rozpoczęcia Wielkiej Konferencji Prawicy Wolnościowej

Wielka Konferencja Prawicy Wolnościowej. Mat. własny
Wielka Konferencja Prawicy Wolnościowej. Mat. własny

W tym roku program chyba będzie się zmieniał do samego końca! Z przyczyn zdrowotnych niestety nie będzie z nami Stanisława Michalkiewicza, który miał wystąpić 22 kwietnia w niedzielę o 10.30.

Jak się okazuje zastąpi go twórca portalu niewygodne.info i podziemnaTV czyli Konrad Daniel. Z kolei Janusz Korwin-Mikke miał w tym roku wyjątkowo pojawić się tylko duchem, przy pomocy przekazu internetowego, z uwagi na wcześniej zaplanowane spotkanie w Kielcach, ale ostatecznie pojawi się ciałem – jego występ odbędzie się w niedzielę ok. godz. 14.00.

Z kolei w sobotę doszedł dodatkowy punkt programu – ok. godz. 16.00 odbędzie się promocja najnowszej książki śp. prof. Bogusława Wolniewicza, którą poprowadzi jego przyjaciel, prof. Jerzy Robert Nowak. Niespodzianką będą także występy młodych libertarian, ale o tym – jutro.

Czytaj też: „Adrian klękaj!” – postulują internauci. Pełna uniżoności postawa Andrzeja Dudy wobec aroganta z Izraela szokuje [VIDEO]

Zapraszam wszystkich na konferencję i zapraszam do wsparcia naszej Fundacji Najwyższy Czas, która jest głównym sponsorem imprezy.

Przypominam, że stratujemy w sobotę o godz. 10.00 rano tuż przy warszawskim Placu Zamkowym ul. Krakowskie Przedmieście 66 w gmachu Centralnej Biblioteki Rolniczej.

Link do wydarzenia na Facebooku – kliknij obrazek poniżej.

14 KOMENTARZE

 1. Będą Pudzian, Szpilka, Popek i inżynier Zięba? Szykuje się niezły ubaw :)

  • ala, a ty będziesz?? bez ciebie będzie smutno, bo jak już coś powiesz to będzie przynajmniej śmiech na sali, a tak tylko polityka i polityka…

  • 95% doktorów medycyny z Harvarda nie jest godnych, by Ziębie buty czyścić.

   • Pewnie dlatego Stanisław Michalkiewicz leczy się chemią w szpitalu państwowym zamiast u Zięby.

    • W Polsce jest przymus prawny leczenia się w szpitalu publicznym, ponieważ jest utrzymywany z pieniędzy ukradzionych w podatkach.

     • W Polsce jest przymus prawny leczenia chorób zakaźnych a nie chorób serca jak u SM.

     • Wrzuć filmik jak ratownicy z karetki skrępowali SM pasami i zawieźli do państwowego szpitala :)

  • Kto wie, może tow. Kukiz zaszczyci swoją obecnością to wydarzenie. Jak powszechnie wiadomo, to przecież wielki prawicowiec.

 2. Zaproście tego amisza ze wsi Węgliska koło Janowa Lubelskiego przecież marzycie o powrocie do XIX wieku.

Comments are closed.