Z ukraińskiego busa wyrzucali śmieci w las. Kierowca tira nie wytrzymał i kazał im posprzątać. Zobacz jak to się skończyło [VIDEO]

Interwencja kierowcy tira w sprawie śmieci. Foto: fb
Interwencja kierowcy tira w sprawie śmieci. Foto: fb
REKLAMA

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać jak z samochodu na ukraińskich rejestracjach, jacyś niewychowani osobnicy wyrzucają śmieci na pobocze, w stronę lasu. Kierowca tira nie wytrzymał i kazał towarzystwu posprzątać. Brawo dla tego Pana.

Panowie ze wschodu poczuli się chyba za bardzo jak u siebie, więc postanowili zrobić syf… a tu niespodzianka.– napisał użytkownik o imieniu Dar0s, który zamieścił wideo na swoim profilu w serwisie Facebook.

REKLAMA

ZOBACZ KONIECZNIE: Szok! Polskie celebrytki pracowały jako prostytutki dla arabskich szejków

Na nagraniu widać, jak z auta na ukraińskich rejestracjach wylatują śmieci. Widzący to kierowca jadącej za tymi brudasami ciężarówki po prostu nie wytrzymał i postanowił interweniować.

Wysiadł z pojazdu i wzburzony skierował swoje kroki w stronę busa. Zapewne w kilku męskich słowach powiedział panom co o tym myśli i co powinni zrobić ze śmieciami. Komunikat dotarł i po chwili jeden ze „śmieciarzy” wyszedł z samochodu i pokornie pozbierał wcześniej wyrzucone śmieci.

Film wywołał w sieci sporo komentarzy. Niektórzy z internautów twierdzili, że polscy kierowcy zachowują się podobne i nie ma sensu piętnować za takie zachowanie tylko Ukraińców.

– Polacy robią dokładnie to samo tylko jeżdżą w głąb lasu – napisał jeden z internautów.

Poniżej nagranie.

Oto jak internauci skomentowali całe zdarzenie.

Czytaj też: Napadli na Kaczyńskiego, a sami też ciągną grubą kasę z Sejmu. PiS czy PO – bez różnicy, wszyscy robią to samo

Nczas.com/ Facebook

REKLAMA