W odmętach lewackiej cenzury. Twitter blokuje konto dziewczyny z zespołem Downa [WIDEO]

Charlie Fien, antyaborcyjna działaczka brytyjska
Charlie Fien, antyaborcyjna działaczka brytyjska. Fot . facebook

Media społecznościowe, a także Google systemowo już blokują treści konserwatywne i prawicowe. Ostatni przypadek zablokowania konta 22- latki z zespołem Downa wywołał wielkie oburzenie w Wielkiej Brytanii i rozgrzał dyskusję o szalejącej cenzurze do czerwoności.

Charlotte “Charlie” Fien całe swoje życie poświęciła walce w obronie dzieci nienarodzonych. Występowała w mediach, a także na forum ONZ mówiąc, że osoby takie jak ona – z zespołem Downa, w  wielu krajach jeszcze przed narodzeniem skazuje się śmierć.

Jej aktywność nie spodobała się szefostwu Twittera, które zablokowało jej konto po tym jak na portalu zamieściła swoje zdjęcie z hasłami przeciwstawiającymi się aborcji i nawołującymi do ocalenia osób z zespołem.

Jej konto zostało przywrócone po protestach internautów. Dziewczyna obnażyła hipokryzję Twittera pisząc iż na portalu można bez problemu pokazywać zdjęcia ocierające się o pornografię, zamieszczać „treści pedofilskie i wszelkie świństwa”, ale za występowanie przeciwko aborcji jest się blokowanym.

22-letnia Charlotte jest jedną z najbardziej znanych w Wielkiej Brytanii działaczek pro-life. Jej wystąpienie na forum ONZ, w którym mówiła o zabijaniu dzieci z syndromem Downa przyjęto 5 minutami owacji na stojąco.

Zobacz też: Michalkiewicz: zlepek komórek w głowach lewaków. Czyli jak chronić dzieci nienarodzone

Nie jestem chora, nie cierpię. Żadne z moich przyjaciół, który ma również Zespół Downa również nie cierpi. Wiedziemy szczęśliwe życie. Jesteśmy ludźmi – mówiła Charlotte.

Proszę nie próbujcie nas wszystkich zabić. nie pozwalajcie na te testy – mówiła nawiązując do badań prenatalnych pozwalających wykrywać Downa.

Jeśli pozwolicie na to będziecie nie lepsi niż naziści, którzy zabili 200 tys niepełnosprawnych osób. Mam prawo żyć podobnie jak inni tacy jak ja.

Dziewczyna aktywnie wspiera ruchy antyaborcyjne w Irlandii, gdzie wkrótce ma odbyć się referendum w sprawie dopuszczania do zabijania nienarodzonych. Wstępując w tym kraju mówiła, iż republika jest jednym z niewielu krajów na świecie gdzie dzieci z Zespołem Downa są jeszcze bezpieczne w łonach matek.

W moim kraju, w Anglii 90% dzieci z zespołem Downa jest zabijanych przed narodzeniem – mówiła Fien.

Widziałam jak wygląda aborcja w 1, 2 i 3 trymestrze. Widziałam porozrywane dzieci, ich kończyny oderwane od tułowia. Aborcja jest morderstwem, ale nie taki zwykłym. Jest mordowaniem własnego dziecka.

Zobacz też: Watykan kontra cywilizacja śmierci. Nie chcą ratować 2-letniego dziecka

Reklama / Advertisement

Comments are closed.