W USA bandyci nie mają łatwo. Brawurowa akcja meksykańskiego kowboja w sklepie. Niczym gwiazda filmów akcji obezwładnił rabusia [VIDEO]

Brawurowa akcja meksykańskiego kowboja w sklepie/ YouTube
Brawurowa akcja meksykańskiego kowboja w sklepie/ YouTube
REKLAMA

W USA bandyci nie mają łatwo. W Stanach Zjednoczonych meksykański kowboja nazywają prawdziwym bohaterem. Niczym postać z filmów akcji, powoli ściągnął okulary i rzucił się obezwładnić uzbrojonego bandytę. Wszytko nagrały kamery monitoringu.

Na nagraniu monitoringu widzimy, jak mężczyzna w kapturze podchodzi do kasjerki i grozi jej pistoletem. W rogu ekranu pojawia się także nasz bohater, a właściwie jego kowbojski kapelusz.

REKLAMA

Czytaj też: Szokujące informacje lekarki leczącej dziecko: Alfie Evans powinien żyć!

Zakamuflowany bandyta podchodzi także do „kowboja”. Celuje w jego stronę z pistoletu prawdopodobnie, aby go zastraszyć. Klient jedynie powolnym ruchem ściąga okulary, a gdy napastnik obraca się na sekundę, rzuca się na niego niczym gwiazda filmów akcji. Atakuje bandziora od tyłu i wytrąca z ręki broń.

Dalej akcja wyraźnie przyśpiesza. Mężczyźni szarpią się po całym sklepie. Bandyta gubi nawet bluzę, a „kowboj” prawdopodobnie wytrąca mu z ręki także nóż.

Później pomagają mu pracownicy sklepu, a finał kończy się ujęciem niebezpiecznego przestępcy.

Internauci są zachwyceni postawą mężczyzny, i dowcipnie zwracają uwagę, że nawet nie spadł mu z głowy kapelusz.

Poniżej nagranie.

https://youtu.be/pOBPgCEst88

Czytaj też: Skandal! Szef Knesetu: „Powinna dostać kulkę, przynajmniej w kolano” [VIDEO]

Nczas.com/ Daily Mail/ wp.pl

REKLAMA