Skandal w Londynie! Tamtejsi lewacy maszerowali z portretem Józefa Stalina

Fot. youtube
Brytyjscy komuniści z portretem Stalina. Fot. youtube

Maszerujący z okazji 1 maja brytyjscy lewacy przeszli przez londyńskim Trafalgar Square z banerami z sowieckimi gwiazdami oraz Józefem Stalinem.

Demonstracja została zorganizowana przez United Voices of the World i Independent Workers Union of Great Britain i oprócz lewackiej, komunistycznej ideologii miała na celu pokazanie sporów dotyczących wynagrodzenia, godzin pracy, uznawania związków zawodowych i outsourcingu.

Wśród demonstrantów znaleźli się pracownicy zaangażowani w długotrwały spór płacowy w kinie Picturehouse, sprzątacze z Ministerstwa Sprawiedliwości, którzy prowadzą kampanię na rzecz wyższych zarobków w Londynie, oraz sprzątaczki z King’s College, które chcą mieć więcej wolnego czasu na pracę w domu.

Brytyjskim lewakom najwyraźniej nie przeszkadza fakt, że miliony ludzi zginęły w Rosji Stalina, wielu z nich zniewolono i zabito w obozach pracy, że ludzie Stalina dokonywali masowych mordów na więźniach politycznych.

Stalin odpowiada też za katastrofalny głód na Ukrainie.

Oto jak bawiła się dziś brytyjska komuna:

Żydokomuna wiecznie żywa! „The New York Times” raduje się z okazji 200. rocznicy urodzin Karola Marksa. Żyda i komunisty

24 KOMENTARZE

  • U nich nie było kilkudziesięciu lat realnego socjalizmu, ale dziwię się, że w Polsce można maszerować z podobnymi flagami.

  • Prawda jest taka, że trzeba likwidować komunistów, bo jak się tego nie robi regularnie to oni zabiją ciebie (patrz los pomordowanych setek tysięcy Wyklętych), albo przynajmniej Twoje dziecko jak w Anglii.

 1. Czy mogę prosić o definicję lewaka? Czy to komunista? Czy zdrajca polski? Czy ktoś kto ma odmienne poglądy od tych jedynie słusznych? Czy ktoś kto nie przywiązuje wagi do posiadania metryki chrztu. Pytam bo otrzymuję nie spójne informajcje. Umówcie się co do definicji.

 2. @Maniek – prosze o dokladne sprecyzowanie cytuje:”czy ktos kto ma odmienne poglady od tych jedynie slusznych” – koniec cytatu.Co Pan rozumie przez – poglady jedynie sluszne.Z powazaniem.

  • Nie ma takiej definicji, czlowiek sam wie cozy jest lewy czy prawy , ja osobiście wolałbym byc i czuje sie prawym człowiekiem ale niech inni to osadzają .

   • Pan czuje sie prawy a inni mogą ocenic na lewaka. Każdy ma prawo do opinii ale nie pododa mi się jeśli państwowa telewizja twierdzi że pan Kowalski jest lewakiem.

  • Poglądy jedynie słuszne to te które są głoszone przez partię polityczną w danym momencie odżucając w ten sposób inny tok myślenia.
   Nie mam na myśli obecnej sytuacji politycznej a raczej generalną tendencje do przeciągania liny na swoją stronę.

 3. @Maniek – lewacy to grupa ludzi (np.partia polityczna, feministyczna zgnilizna, organizacja jak UE),ktorych przekonania opieraja sie na radykalnej socjalistycznej i komunistycznej ideologi.Kazdy lewak to militant, marksista, bolszewik,leninista, kolektywista itp.itp…Lewacy sa pozbawieni poczucia patriotyzmu i dumy narodowej poprzez propagowanie multikulturalizmu, anarchi, zamieszek spolecznych i cywilnego nieposluszenstwa.Lewackie sposoby dzialalnosci to rowniez manipulowanie faktami terazniejszosci -FAKE NEWS, mysinterpretacja i przekrecanie sprawdzonych faktow historycznych,deprawacja moralna.Brak respektu do barw narodowych i konstytucji.Kompletna kloaka.

  • „Lewackie sposoby dzialalnosci to rowniez manipulowanie faktami”
   „Brak respektu do barw narodowych i konstytucji”

   Dziękuję za definicję. Wychodzi że npm Wiadomości TVP są lewackie (przepraszam, kieruję się defincją).
   Pasek TVP – „Kaczyński człowiekiem dialogu stulecia”. Propaganda i subietywna opinia nie mająca nic z dziennikarstwem.
   Prezes Kaczyński powiedział „w europie nie można za dużo powiedzieć ale w Polsce będzie wyspa wolności” Propaganda. W Polsce ktoś kto ma odmenne poglądy staje się totalna opozycją która w nie powinna mieć prawa głosu.

   „Brak poszanowania konstytucji”
   Wydoki trybunału konstytucyjnego nie zostały opublikowane.

 4. angole nie przezywali leninizmu ,stalinizmu i krwawego felka nie wiedza co to ,po 2wojnie sw.,wepchneli nas w lapy stalina -mogli go wziac do siebie wiedzieliby co ty bylo-cholota jebana mam68 lat to duzo pamietam….gosc

 5. ala wilk-chłopie ty całkiem nasz popieprzone w tym swoim łbie! Ciebie można nazwać lewakiem,bo właśnie tacy nie szanują Polski i plują na nią! Jak się nie podoba,to można wyjechać !Świat jest wielki!!!~!

  • Wlasnie przebywa w ulubionej Szwecji gdzie monitoruje rozruchy 1 majowe lewackich band.To jest sposob na zdobywanie tego co sie nazywa po angielsku WISDOM!!

 6. ~Te durne jełopy co popierają Stalina,szkoda,że nie żyły w ZSRR za jego czasów!Dzisiaj już by nie żyli,bo albo zdechli by z głodu albo dzięki czystkom jakie im ten stary dziad zafundował!Debilom w dupie się poprzewracało z dobrobytu,pełnego brzucha i nudy!

Comments are closed.