Co tam się stało? W Puńsku Litwin zaatakował i zranił nożem 5 Polaków!

W Puńsku Litwin zaatakował i zranił nożem 5 Polaków/ Policja.pl/ Twitter

Co tam się stało? W Puńsku policja zatrzymała mężczyznę, który zaatakował i zranił nożem pięciu Polaków. Funkcjonariusze twierdzą, że napastnik ma 21 lat i pochodzi z Litwy.

W niedzielę około godziny 2.00 w nocy została wezwana Policja. Funkcjonariuszy poinformowano, że przed jednym z lokali w Puńsku znajduje się agresywny młody mężczyzna z nożem.

Czytaj też: Czekamy na takie prawo i wyroki w Polsce! Członek ścisłego kierownictwa państwa skazany na dożywocie za łapówki

„Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna bez uzasadnionego powodu, zaatakował nożem kilku mężczyzn” – poinformowała policja.

Funkcjonariusze natychmiast ujęli sprawcę i zabezpieczyli nóż. Do szpitala natychmiast przetransportowano pięciu rannych mężczyzn.

21-letni napastnik usłyszał wczoraj zarzuty spowodowania obrażeń ciała oraz narażenia pokrzywdzonych na niebezpieczeństwo utraty życia.

Mężczyzna na komisariacie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Czytaj też: Fulop oberwał od swoich! Amerykańscy Żydzi atakują burmistrza Jersey City. Krytykują pomysł usunięcia polskiego pomnika

Źródło: suwalki24.pl/wolnosc24.pl

5 KOMENTARZE

  1. Historia prawdziwa: Litewski polakożerca i satanistyczny heretyk religijny o anty polskiej herezji, zaatakował w Polsce na polskiej ziemi 5 miejscowych obywateli, za to że są Polakami. Zinfiltrowana międzynarodówką satanistycznych polakożerców typu ukraińskich banderowców, litewskich szaulisów i syjonistycznych żydów policja interweniowała w celu ochrony anty polskiego bydlaka przed samosądem reszty Polaków, podając fikcyjny wyrok, który i tak jest kpiną i polakożerne hałatajstwo na polskich stołkach, które go tu sprowadziło jako świętą krowę odeskortuje go do zainstalowanej u nas komórki litewskich polakożerców, gdzie znów kogoś zaatakuje. Powinniśmy ich wszystkich równo ściąć jedną gilotyną i nie wiem na co jeszcze czekamy. Aż zaczną nas mordować jawnie „na legalu” Nożami całą tę anty polską watahę. Rewolucja krwawa na polakożernych okupantów!

    • Dziękuję za wyprowadzenie z błędu. Ach te media. Wszyscy myśleliśmy, że poszkodowani są obywatelami polskimi, a okazuje się, że to Litwini :) Czyli jak Litwin zaatakował nożem innych Litwinów to wszystko jest OK i nie ma już żadnego problemu?

Comments are closed.