Co tam się stało? W Puńsku Litwin zaatakował i zranił nożem 5 Polaków!

W Puńsku Litwin zaatakował i zranił nożem 5 Polaków/ Policja.pl/ Twitter

Co tam się stało? W Puńsku policja zatrzymała mężczyznę, który zaatakował i zranił nożem pięciu Polaków. Funkcjonariusze twierdzą, że napastnik ma 21 lat i pochodzi z Litwy.

W niedzielę około godziny 2.00 w nocy została wezwana Policja. Funkcjonariuszy poinformowano, że przed jednym z lokali w Puńsku znajduje się agresywny młody mężczyzna z nożem.

Czytaj też: Czekamy na takie prawo i wyroki w Polsce! Członek ścisłego kierownictwa państwa skazany na dożywocie za łapówki

„Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna bez uzasadnionego powodu, zaatakował nożem kilku mężczyzn” – poinformowała policja.

Funkcjonariusze natychmiast ujęli sprawcę i zabezpieczyli nóż. Do szpitala natychmiast przetransportowano pięciu rannych mężczyzn.

21-letni napastnik usłyszał wczoraj zarzuty spowodowania obrażeń ciała oraz narażenia pokrzywdzonych na niebezpieczeństwo utraty życia.

Mężczyzna na komisariacie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Czytaj też: Fulop oberwał od swoich! Amerykańscy Żydzi atakują burmistrza Jersey City. Krytykują pomysł usunięcia polskiego pomnika

Źródło: suwalki24.pl/wolnosc24.pl

Comments are closed.