Brigitte Macron nie wytrzymała! Kieruje sprawę do sądu bo jej wizerunek ukazał się w reklamie kremu przeciwzmarszczkowego

Brigitte Macron/ Twitter
Brigitte Macron/ Twitter

Pierwsza dama Francji nie ma łatwego życia. Bez ustanie wytykany jest jej podeszły wiek (65 lat). Jak podaje francuski dziennik „Le Parisien” Brigitte Macron skierowała do sądu pozew przeciwko grupie osób, które posługiwały się jej wizerunkiem w celu reklamowania w internecie kremu przeciwzmarszczkowego.

Jak podaje francuski dziennik kampania reklamowa była podzielona na dwa etapy. W pierwszym z nich w internecie rozpowszechniano opinie kobiet, które opisywały niezwykłe właściwości serum „Piękno i Prawda”.

W drugiej części kampanii miał się pojawić wizerunek „wygładzonej” 65-letniej Brigitte Macron, która miała zachęcać do nabycia specyfiku.

Czytaj też: Szok! Nastolatka pochodzenia muzułmańskiego planowała zamach terrorystyczny w British Museum. Miała do tego użyć grantów!

Według informatorów dziennika „Le Parisien”  sygnały o niespodziewanym występie Pierwszej Damy w reklamie przeciwzmarszczkowej dotarły do samej Brigitte Macron, co miało ją co oczywiste bardzo zdenerwować.

Brigitte Macron miała zlecić swoim prawnikom zbadanie możliwości podjęcia kroków prawnych przeciwko osobom, które posługiwały się jej wizerunkiem w sposób bezprawny.

Jak się później okazało całe to przedsięwzięcie okazało się mistyfikacją, i próbą łatwego zysku. Potwierdzają to doniesienia oburzonych klientów. Producenci kremu naciągnęli ich bowiem, każąc płacić 3,95 euro za coś, co okazywało się próbką kremu, podczas gdy prawdziwy specyfik kosztował 88 euro.

Wiele osób zwracało się też do przedstawicieli żony prezydenta, ponieważ dziwił ich udział Brigitte Macron w tej reklamie.

Czytaj też: Tego jeszcze nie grali! W Turcji dyrektoriat ds. Religii zaleca w ramadanie „post od internetu”

Nczas.com/ Wprost.pl

23 KOMENTARZE

 1. Moja Mama mawiała: Nie pomoże puder, róż kiedy d… stara już… I miała rację.

   • ach, dajcie tej pudernicy juz spokoj, jakby wiedziala, ze maz bedzie prezydentem to walilaby operacje plastyczne jedna za druga, albo przynajmniej moczyla sie raz w tygodniu w formalinie, a tak przepadlo

    • W wieku 65 lat to kobieta może jedynie walić konia szczególnie jak ma wyjmowaną szczękę. Biologia.

     • Nic nie pobije biologii katolickiego kibolstwa – schizofreniczny stan umysłu miotający się w fanatycznych skrajnościach
      np. od ostentacyjnych, wyniosłych kazań na temat jedynie słusznej kibolskiej wiary, wartości, boga i kościoła po obleśne, psychopatyczne skojarzenia biednego, chorego mizogina.

      Skoro psychiatra nie jest w stanie pomóc, może książka znanej teolog ? Uty Ranke-Heinemann „Eunuchy do raju – Kościół katolicki a seksualizm ”
      Godna uwagi książka. Żadna inna praca na temat tradycyjnej moralności katolickiej nie przedstawiała tylu psychopatycznych postaw i wypowiedzi na temat seksualności i kobiet – od Ojców Kościoła, poprzez świętych i moralistów średniowiecza, po ostatnich papieży.

     • @Gośka
      Powiadają, że pies jest przeciwieństwem kobiety – rozumie wszystko a nic nie mówi.
      Dlaczego kobieta ma jeden zwój na mózgu więcej od konia? Żeby podczas mycia podlogi nie piła wody z wiadra.
      Jak można zaufać kobiecie? Kobieta co miesiąc krwawi przez około 5 dni i od tego nie umiera.
      Przepis na krucha babkę: Bierze się dwa jajka, banana, babkę na kolana i dotąd się ją ru… aż się zrobi krucha.
      Kobieta przychodzi jak tajfun – ciepła i wilgotna. Jak odchodzi zabiera dom i samochód.
      Kobiety są tak niezwykłe, że zaprzeczają nawet prawom fizyki. W jaki sposób? Ano tak, że im kobieta ma większą wagę to łatwiej ją poderwać. Zresztą jak kobieta może być mądra? Jak byłaby mądra to dałaby się komuś wyruchać? Kobieta – że tak powiem – musi być głupia z przyczyn naturalnych.
      Dlaczego „kobiety zajmują jeszcze mniej stanowisk dyrektorskich, bo jest to zaledwie 4%” – bo d u p ą to można rządzić w gronie kilku znajomych czy męża a nie w przedsiębiorstwie.
      Kobieta która nie ma powodzenia i przy dużej podaży innych ładnych i bezwzględnych dziewczyn czuje się bez szans. Stąd te frustracje. Co to jest feministka? Otóż jest to taka niedoruchana kobieta.
      Kobiety wywołują wojny tylko inne. Ciche, nienawistne, trwające latami wojny domowe. Ich mściwość i okrucieństwo w tych zmaganiach jest często odrażające. Wykorzystują dzieci podobnie jak Niemcy w Głogowie czy Warszawie w ’44. To kobiety odpowiadają za zdecydowaną większość z kilkudziesięciu tysięcy rozwodów rocznie w samej Polsce. Taka jest smutna prawda.
      Do tego potrafię zamykać w pierdlu i wydziedziczać setki tysięcy mężczyzn za standardowe „znęcanie się psychiczne i fizyczne” nad żoną. Staropolskie przysłowie mówi: „nie lituj się nad dziadem, bo dziad jak odżyje to cię torbą zabije”. Dotyczy to w szczególności kobiet – pasożytów i rozsadników nieszczęść.

 2. Kibolku,biedaku, kto cię tak skrzywdził ?? Nie jesteś tego świadom, może czas coś przemyśleć i przestać się kompromitować ?
  Piszesz tylko i wyłącznie o swojej matce, siostrze….ojcu … piszesz tylko o smutnej, wręcz przerażającej atmosferze -energii swojego domu. Może w ogóle nie miałeś domu , może wychowywał cię równie upośledzony np. ks. Oko ??
  Nie jesteś w stanie nikogo obrazić, dajesz jedynie świadectwo swojemu środowisku, swojej rodzinie.
  Wzbudzasz tylko litość.

  • „Kibolku” – jak chcesz mnie popieścić to powiedz jasno a nie tylko „Kibolku”. Naprawisz mi krzywdę foczko?

 3. Nie mam w zwyczaju oceniać kogoś po wyglądzie, ale na tym zdjęciu pani Macron może bez charakteryzacji robić w horrorach.

 4. Tradycyjnie apeluję o wyluzowanie , partnerka francuskiego prezentera nie jest warta by za jej przyczyną skakać sobie do oczu na portalu wolnościowym! Tym bardziej, że jest to mierny polityk, od poprzedniego jest lepszy o tyle, że nie jeździ do kochanki na skuterze:)

  • „partnerka francuskiego prezentera” – twoja partnerka na kogo cię wylansowała ? Na zakompleksionego korwinistę ? Marnie, sam musisz przyznać.

Comments are closed.