Muzułmanie gwałcą najczęściej. Szokujące dane fińskiej policji

Wśród imigrantów, którzy dopuścili się zbrodni na tle seksualnym, aż 93 proc. stanowili muzułmanie. Dane zebrane przez fińską policję nie pozostawiają żadnych złudzeń. Uchodźcy z krajów arabskich stanowią największe zagrożenie dla kobiet i dzieci.

Dane za rok 2016 wskazują, że w Finlandii doszło do 1052 przestępstw, w których podejrzanymi byli szukający azylu uchodźcy. Wszyscy byli płci męskiej. Większość z nich, bo aż dwie trzecie, pochodziła z Iraku.

W badanym okresie dokonano 116 zbrodni na tle seksualnym, w tym gwałtów. W 108 przypadkach napastnikami byli muzułmanie. 83 pochodziło z Iraku, 14 z Afganistanu i 6 z Maroka, reszta z innych państw arabskich. Szokować może dodatkowo fakt, że prawie połowa przestępstw została popełniona na Finkach poniżej 18 roku życia. Według badań dziewczynki były najczęściej zwabiane obietnicami dostępu do papierosów i narkotyków.

ZOBACZ: Niemiecka gazeta twierdzi, że Polacy masowo koczują w Berlinie

Najbardziej rozpowszechnioną formą przemocy jest według danych gwałt. Statystyki pokazują, że aż 32 proc. napaści zakończyło się w ten właśnie sposób. W 16 proc. przypadków doszło do zbiorowego gwałtu. Kolejne 16 proc. przestępstw polegało na seksualnym napastowaniu ofiary.

Dane fińskiej policji wskazują, że uchodźcy najczęściej, w 3 na 5 przypadków atakowali swoje ofiary w miejscach publicznych. Co piąty atak następował w prywatnym domu lub mieszkaniu. Jedna dziesiąta napaści została dokonana w ośrodkach dla imigrantów.

Warto zauważyć, że jest to pierwsze badanie tego typu przeprowadzone w Finlandii. Do tej pory wszystkie przestępstwa opisywano w ogólnej statystyce. Policja wzięła pod uwagę wyłącznie poważne naruszenia prawa i wyjątkowo brutalne zbrodnie popełnione przez imigrantów.

PRZECZYTAJ: Kukiz ostro o spędzie opozycji: „To impreza salonu a nie społeczeństwa”

Źródło: voiceofeurope.com

16 KOMENTARZE

  1. Wywalić to dziadostwo na zbity ryj!A jak się okazuje stale przyjmuje się tych dzikusów-j**aków!

  2. za to najwięcej pedofilów i zoofilów jest wśród członków partii „Wolność” i środowisk libertariańskich. Korwinizm-mikkizm = pełna legalizacja pedofilii.

    • kurwinoza, ty ustaw przypominacz i bierz lekarstwa regularnie bo marnie skończysz, widać wyraźny rozwój wścieklizny…

      • wpisz sobie „lekka pedofilia nie jest szkodliwa” albo „każdy mężczyzna w sobie coś z pedofila”

  3. Mieszkam i pracuję w Finlandii.Szlag mnie trafia gdy widzę w centrach handlowych,całe grupy ,,ciapatych,, ubranych w markową odzież z najnowszymi smartfonami (niektórzy po 2-3 noszą) siedzących na pasażach z mordami skacowanymi i niejednokrotnie pod wpływem narkotyków,obserwujących młode dziewczęta jak stado wilków! Nam pracującym zabrano część urlopowego i kilka innych składników wypłat,aby tych sukinsynów utrzymać.Przecież do pracy nie pójdą.Ale za to od braku seksu na spuchnięte jaja narzekają!

  4. No cóż,jakiś liberalny uczony doszedł wreszcie do wniosku,że Finowie to naród blady i należy mu geny wzbogacić o „normalną” opaleniznę.Skoro Niemcy się na to godzą..W końcu mamy demokrację i PE uchwalił większością głosów tą drobną korekcję.A skąd wiecie,że Finki.po (f)akcie (ubogacenia) nie padają na kolana i nie dziękują;O dzięki Ci Panie,że do syta i bez grzechu.Podobno ich rząd twierdzi,że lepsi „opaleni” niż Rosjanie.

Comments are closed.