Świadek koronny „Masa” się doigrał. Został zatrzymany przez policję. Postawiono mu poważne zarzuty

Jarosław Sokołowski ps.
Jarosław Sokołowski ps. "Masa". / Foto: yt.com

Świadek korony Jarosław S. znany jako „Masa” się dograł. Został zatrzymany przez policję w związku z nowym śledztwem. Według informacji posiadanych przez portal TVP Info, zostaną mu postawione „poważne zarzuty”. Ma chodzić o wyłudzania kredytów i pożyczek oraz korupcji np. w związku z obietnicą załatwienia pracy w policji.

Jak podaje TVP Info w środę 16 maja policjanci z łódzkiego Biura Spraw Wewnętrznych Policji zatrzymali Jarosława S., znanego jako świadek koronny „Masa”.

Były gangster gangu pruszkowskiego stał się przedmiotem zainteresowania śledztwa Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Czytaj też: Najnowszy SONDAŻ: PiS na czele, ale sam rządzić nie będzie. Wysoka pozycja SLD, Nowoczesna leci na łeb na szyję

Śledztwo prowadzone w tej komórce dotyczy m.in. korupcji oraz wyłudzania kredytów i pożyczek.

Jarosław S. nie jest jedyną osobą zatrzymaną w związku ze wspomnianym śledztwem. Grupa osób namierzonych przez policję miała wyłudzić kredyty na łączną sumę ponad 668 tys. złotych.

Straty z powodu tej przestępczej działalności miało ponieść łącznie osiem banków zlokalizowanych w województwach łódzkim i mazowieckim. Szef portalu TVP Info Samuel Pereira dodał na Twitterze, że chodzi konkretnie o kredyty bankowe.

Zarzuty, które mają zostać przedstawione Jarosławowi S., według informacji dziennikarzy nie mają związku z przestępstwami, w sprawie których Jarosław S. otrzymał status świadka koronnego.

Przeczytaj też: Populistyczne zagranie rządu po tragedii w Zofiówce. Czy któryś premier odważy się powstrzymać to szaleństwo?

Źródło: TVP Info/NCzas

8 KOMENTARZE

  1. Czy taki wytrawny przestępca jak „Masa” kiedykolwiek się zmieni?Na co liczycie?Za mordę i do pierdla!

  2. Nie świadek koronny „Masa” tylko ubecki debil prowadzony już 30 lat za państwowe pieniądze zabrane biednym ludziom.
    Teraz już wiecie wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
    Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.
    Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

  3. Miejsce bandytów i gwałcicieli jest w celi o chlebie i wodzie. Chcesz lepiej jeść w więzieniu , to niech to rodzina czy znajomi finansują.

  4. Czyżby gangster Masa powiedział to czego nie powinien mówić w książce W. Sumlińskiego.

Comments are closed.