Krystyna Pawłowicz chłosta polityków PO na zagranicznych posadach

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz niedwuznacznie określiła polityków Platformy Obywatelskiej, bez żadnych zahamowań wynikających z poprawności politycznej.

Dostało się przewodniczącemu Rady Europejskiej Tuskowi, euorkomisarce Bieńkowskiej oraz europosłom na czele z Bonim i graefin Thun.

Czytaj też: Papież Franciszek uderza w raje podatkowe: „Tykająca bomba zegarowa”

Czytaj też: Tusk stracił pozycję lidera w rankingu zaufania. Zobacz kto zajął pierwsze miejsce

Niedawno Radosław Sikorski pochwalił Krystynę Pawłowicz za szczerość, kiedy napisała, że Polska nie pasuje do Unii. Sikorski powiedział że Pawłowicz powiedziała to, o czym myśli cały PiS. Ciekawe, czy teraz też ją pochwali?

Źródło: Twitter

 

 

13 KOMENTARZE

 1. Czym ta tłusta i głupia PiSda uczestnicząca w nielegalnym posiedzeniu Sanhedrynu na ziemi polskiej i obradach okrągłego stołu rożni się niby od swoich koleżanek z PełO – poza byciem ulubienicą moherowych złogów, oczywiście?

 2. Jak taka osoba może jeszcze być w sejmie i mieć coś do powiedzenia przecież to wstyd dla naszego państwa że ktoś taki nawet uczy nasze dzieci czego może nauczyć jak nie chamstwa w najgorszym wydaniu skandal jeszcze raz skandal

 3. Powinna jeszcze zwyzywać europosłów PiS którzy biorą kasę z lewackiej UE.

 4. Krysia powinna bardzo bystro wyskoczyć na ambonie u wielebnego jedynego ojca, za przeproszeniem, Zbawiciela narodu moherowego i innych darczyncow i zakrzyknąć! O ty nasz, jedyny grzybie rudy! Za tobą my wszędzie pójdziemy, nawet w geotermalne wody, pluskać się w twej światłości wszelakiej! I tak nam dopomóż PiS i inni sPISdzieli!

 5. Wyjechałem z Polski 6 lat temu. Żyję i pracuję w Norwegii. Za godne i uczciwe pieniądze. Zawsze poprzez naszą ambasadę w Oslo brałem udział we wszelkich wyborach . W tym roku odebrano nam Polakom żyjàcym poza granicami naszej ojczyzny prawo głosu w sprawach ważnych dla Polski. Czego PISe się boisz?

  • Jesteś zdrajcą bo nie chcesz pracować u polskiego Janusza za 1500 zł i jeszce być wyzywanym od złodziei.

  • PiS boi się Korwina. To jest właśnie ten problem, że większość elektoratu JKM wyjeżdża z kraju, a potem w wyborach ma kłopoty z oddaniem głosu będąc zagranicą.

   • Tyle że elektorat JKM wyjeżdża do krajów socjalistycznych zamiast do Rosji i Chin.

 6. Powinna jeszcze zwyzywać polskich rolników którzy biorą dopłaty od euroszatana i polskich przedsiębiorców którzy handlują z Niemcami.

  • ala wilk…stopniowanie slowa glupota: glupi, glupszy, najglupszy, ala wilk.

Comments are closed.