Messi i Ronaldo z obciętymi głowami. ISIS grozi zamachami w czasie mistrzostw świata i publikuje szokujące plakaty [FOTO]

Plakat ISIS

ISIS opublikowało w internecie szereg szokujących plakatów, w których grozi zamachami w Rosji w czasie Mistrzostw Świata. Na jednym z nich widać jak islamiści obcinają głowy Messiemu i Ronaldo.

Ohydne plakaty zostały opublikowane za pomocą aplikacji i kanału Telegram. Terroryści często używają ich do komunikowania się ze sobą.

Na jednym z plakatów widać klęczących na murawie stadionu terrorystów obcinających głowy dwóm najlepszym piłkarzom świata – Lionelowi Messiemu i Christiano Ronaldo.

Plakat nawiązuje do tego, który w marcu 2017 roku ISIS także umieściło w sieci. Wtedy pokazano Messiego klęczącego na murawie stadionu Łużniki, ubranego w pomarańczowy strój więźnia. Takie ubrania zakładają islamiści skazanym na egzekucję. Obok niego stoi kat islamista.

Zobacz też: Niemiecki parlament wrze! Politycy awanturują się o uchodźców. „Kto płaci w wam pensje? Na pewno nie burki i żyjący z zasiłków muzułmańscy nożownicy”

Później pojawiły się plakaty, które pokazywały eksplodujące logo Mistrzostw Świata.
Teraz na kolejnych trzech pokazany jest stadion moskiewski stadion Łużniki i w Wołgogradzie. Widać na nich uzbrojonych w granat i pistolet maszynowy terrorystę.
Mecze Mistrzostw Świata rozegrane zostaną na 12 stadionach w Rosji.


Zobacz też: Złapano jednego z największych zbrodniarzy ISIS. Osobiście obcinał głowy i palił jeńców żywcem [WIDEO]

4 KOMENTARZE

  1. nie bedzie żadnych zamachów.
    putin to nie pojebani przywódcy euroburdelu unijnego. nie pozwoli na to.

  2. Nie lubię Rosjan (pseudo słowian a właściwie ugrofinowie) ale jestem pewien, że każdy żołnierz ISSI zanim pierdnie to dostanie ołowicy.

Comments are closed.