Takie rzeczy tylko w Szwecji. Imigrant przycisnął kobietę do muru w centrum miasta i zgwałcił. Dostał 10 miesięcy więzienia

Źródło: Policja z Uppsala

19-letni imigrant z Erytrei został skazany na 10 miesięcy więzienia za gwałt. Według sądu nie było to „rażące przestępstwo”. Po odsiedzeniu wyroku będzie mógł pozostać w Szwecji.

Do napadu doszło w centrum Uppsali. Nastolatek napadł na kobietę, przycisnął ją do muru i brutalnie zgwałcił. Chociaż minimalna kara w Szwecji za gwałt wynosi 2 lata więzienia, imigranta skazano tylko na rok i trzy miesiące, bo jak twierdził w chwili popełniania przestępstwa nie miał jeszcze 18 lat. Potraktowano go więc jako nieletniego.

Ponadto w Szwecji darowuje się 1/3 kary, więc Erytrejczyk odsiedzi tylko 10 miesięcy.
Sąd w Uppsali uzasadniając wyrok stwierdził, iż imigrant „nie popełnił poważnego przestępstwa i jeśli pozostanie w Szwecji nie będzie stanowił zagrożenia dla ładu społecznego”.

Zobacz też: Niemiecki parlament wrze! Politycy awanturują się o uchodźców. „Kto płaci w wam pensje? Na pewno nie burki i żyjący z zasiłków muzułmańscy nożownicy”

To uzasadnienie sentencji oznacza, że po wyroku będzie mógł pozostać w Szwecji, mimo iż prokurator domagał się by go deportowano. Imigrant wcześniej uzyskał tymczasowe prawo pobytu.

Szwedzka Rada Imigracyjna uznała, że gwałciciel może być po powrocie do swojego kraju prześladowany. Sąd odrzucił więc wniosek prokuratury o ekstradycję.

Zobacz też: Znowu gang „uchodźców”. Austriacy rozbili bandę handlarzy i przemytników narkotyków

28 KOMENTARZE

 1. Czarne sukinsyny gwałcą co popadnie,a rządzący europejczycy to tolerują?Czy qrwa są ślepi?Te asfalty jeszcze żądają wiagry!Po co im to?Żeby jeszcze więcej kobiet wy**pczyć? Do czego to prowadzi?Asfalt ma swoje miejsce!

  • Niech te swoje niewyżyte fiuty wsadzą sobie w dupę swojemu rodakowi!Oboje będą szczęśliwie!To są qrwa zboki!

 2. Wspaniale !!!! w odpowiedni sposób ukulturalnił szwedzka penere , wincyj czarnuchów wincyj !!!!

 3. I to się nazywa wkład imigrantów wzbogacający szwedzką kulturę. A konkretnie, to włożył pod ścianą.

 4. Swego czasu Szwedzi nas najechali w rezultacie czego Prusy się wylansowały na królestwo i nas rozebrały – zatem teraz przychodzi kara. Proponuję by każdy Szwed czy Niemiec, który będzie się ubiegał o azyl u nas musiał wpłacić minimum 100 000 euro wpisowego.

 5. W Szwecji rządząca lewacka patologia toleruje wszelkie przestępstwa z gwałtami włącznie tak jak nakazuje ideologia neomarksistowska.

 6. Wcale się nie dziwię, że szwedzi wykupują nieruchomości w pomorskim i budują domy. Byleby tylko nie zawłóczyli do Polski podczas przeprowadzki tego lewackiego debilizmu.

  • Wykupują nieruchomości na wynajem na bookingu tylko polskie prawiczki wolą kupować kubki JKM

 7. A niejaka Mucha wciąż czeka na „ubogacenie”. Podobno traci cierpliwość. Niech wyjedzie do Szwecji i przespaceruje się ulicami takiego Malmoe na przykład.

  • Prawiczki nie rozumieją że w Szwecji jest inna definicja gwałtu niż w Polsce. W Szwecji kobiety zgłaszają na policję np. złapanie za biust na imprezie bez jej zgody.

  • Przecież w Malmo jest 100 razy bezpieczniej niż w Las Vegas gdzie wariat zabił 60 osób na koncercie.
   W Szwecji rocznie jest 80 zabójstw, w tym w Malmo kilka.

 8. ala wilk…no to jedz do Szwecji …moze sie zalapiesz? W Las Wegas starszy czlowiek strzelal z „automatow” przy ktorych wyszkolony marins musi dwoma rekami trzymac bron. To tyle o zamachu! Gdzie moim zdaniem chodzi o „Prawo do noszenia broni” ! Ktore przeszkadza lewactwu!!!

 9. Zawsze się troszkę gwałci. Tak że nie ma sprawy. Wyrok stanowczo za surowy. W państwie mikkistycznym żaden sąd by takiego człowieka nawet nie tknął.

 10. Szwecja jest juz skonczona poprawnosc polityczna ważniejsza od własnych obywateli. Najgorsze jest to , że było to w centrum miasta i nikt nie zareagował…

Comments are closed.