Zamknięte drzwi Białego Domu przed Dudą. Trump spotkał się z prezydentem Uzbekistanu

Prezydent Donald J. Trump i prezydent Uzbekistanu Szawkat Mirzijejew fot. PAP/EPA. autor: Olivier Douliery

Prezydent Polski Andrzej Duda nie został zaproszony do Białego Domu. W tym czasie prezydent Trump spotkał się z prezydentem Uzbekistanu.

Wydaje się, że od czasu sprawy zmiany ustawy o IPN trwa niewypowiedziany bojkot najwyższych władz Polski przez najwyższe władze amerykańskie. Notatkę o tym ujawnił swego czasu Onet.pl

Czytaj też: Polonia ma dość PiSu! Rządzący dbają bardziej o interesy Żydów i Ukraińców niż Polaków. Mocny list do prezydenta Dudy

Prezydent Duda przebywa w USA, gdzie zainauguruje w Nowym Jorku rotacyjne przewodnictwo Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. To znaczące międzynarodowe wydarzenie, ale bardziej prestiżowe niż faktyczne.

Czytaj też: ABW zatrzymało Rosjankę działającą przeciw Polsce

Kiedy przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwa obejmował Kazachstan to Trump spotkał się z prezydentem Nazarbajewem, ale dla prezydenta Polski nie znalazł czasu, podobnie jak wiceprezydent Mike Pence.

Trump w tym czasie odbył spotkanie z prezydentem Uzbekistanu.

Andrzejowi Dudzie zostały spotkania z gubernatorem Illinois i burmistrzem Chicago, czyli z lokalnymi notablami z terenów, gdzie jest największe skupisko amerykańskiej Polonii.

Nie upłynął jeszcze rok, kiedy niemal wszyscy zachwycali się wizytą Trumpa w Warszawie, który wygłosił bodajże najwspanialsze przemówienie, jakie kiedykolwiek, jakikolwiek przywódca mocarstwa powiedział o Polsce.

15 KOMENTARZE

 1. Co nas to obchodzi. My mamy sojusznika Orbana co ma 30 czołgów. Przed Chósarjom polsko-węgierską drży cały świat.

  • A powinniśmy mieć po 30 rakiet balistycznych z głowicami jądrowymi – tak na początek. Może by dogadać się z Iranem w sprawie wspólnego programu atomowego?

 2. Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
  Maj: Redzikowo – wypad
  Czerwiec: Patrioty – wypad
  Lipiec: Helikoptery – wypad
  Sierpień: Gaz – wypad
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

  i na koniec żydzi z Polski – wypad
  Jak tak – to tak
  „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
  Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  Komentarz bez komentarza:
  Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić. Niemiec zburzył kamienicę i zabił Żyda. Polak odbudował kamienicę za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi. Jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.

  • Okazuje się, że płaszczenie się przed żydokomuną nic nie daje!
   Trump pokazał jasno i wyraźnie, że ze szmaciarzami nie rozmawia.
   A jak Putin tupnie nogą, to amerykańske wojsko, tak szumnie pokazywane jako niezłomny sojusznik, zniknie z Polski w 12 godzin (tyle czasu potrzebują na całkowitą ewakuację żołnierzy i personelu). A te trochę złomu co ewentualnie zostanie, i tak jest nieuzbrojone. Żeby nie drażnić Rosji.

 3. z pajacem bez jaj tez bym się nie spotykał… z tego co gadali w „mediach” to Aaron Juda spotkał się ze swoimi, czyli org. żydowskimi, pewnie już dzielą nasze majątki

 4. tak jest oddajmy pół polski 447 to moze nas łaskawie obronią i zaprosza na kawe

 5. Nie zapominajcie o zielonych ludzikach. I tym podobnych ufoludach .. Jeśli tak jak pisze ps.Kiboli wszyscy wypad, to kto nad obroni przed potencjalna agresja, bo sami napewno tego nie zrobimy, tym bardziej ze przeważająca większość z nas nie ma podstawowego przeszkolenia wojskowego.

Comments are closed.