„Większość europejskich polityków to zdrajcy, którzy doprowadzą do wojen domowych!” [VIDEO]

Jean Claude-Juncker, Angela Merkel, Donald Tusk. Foto: PAP/DPA
Jean Claude-Juncker, Angela Merkel, Donald Tusk. Foto: PAP/DPA

László Földi, analityk węgierskiego wywiadu uważa, że większość europejskich przywódców to zdrajcy. Według niego ich działanie we własnym interesie i lekceważenie kryzysu imigracyjnego doprowadzą do wojen w Europie. 

Foldi wystąpił w programie Telewizji Węgierskiej, w którym rozmawiał o kryzysie imigracyjnym z konstytucjonalistą Zoltán Lomnici.

W 7 minucie i 20 sekundzie rozmowy mówi:

Kultura i tradycje zniknęły. Oni stracili swa tożsamość – mówił analityk, o politykach europejskich i Zachodniej Europie.

Jeśli ktoś w Europe Zachodniej deklaruje się jako chrześcijanin, to robi to wstydząc się. Niektórzy nawet boją się do tego przyznać. To zaczęło się od prania mózgów. Teraz mamy kilka generacji tak wychowanych.

W 8 minucie nagrania  Földi porównał Wschodnią i Zachodnią Europę.

Widzimy to znacznie prościej i wyraźniej. Nie jesteśmy inteligentniejsi, ale nasza edukacja i wychowanie są inne. Nasze ostatnie 70 lat były inne. My uczyliśmy się dostrzegać wyzwania i stawiać im czoła posługując się zdrowym rozsądkiem. W Europie Zachodniej na poziomie mas to zaczyna zanikać. I to jest związane z faktem, że większość europejskich polityków to zdrajcy – mówił analityk.

Według niego europejscy politycy dostrzegają kryzys imigracyjny, ale nic z tym nie robią, bo chronią własne interesy.

Zobacz też: Znowu gang „uchodźców”. Austriacy rozbili bandę handlarzy i przemytników narkotyków

To nie są głupi ludzie, którzy nie dostrzegają tego, o czym tutaj mówimy, nie dostrzegają całego zjawiska (kryzysu imigracyjnego – przyp. red) ale w ich interesie jest utrzymanie tego stanu rzeczy. Dlatego nazywam ich zdrajcami, Ponieważ kierują swymi krajami, to kreują taką samą sytuację w całej Europie, co łatwo może doprowadzić do konfliktu zbrojnego. To może być wojna domowa. Kiedy ludzie widzą, że nawet poprzez wybory nie mogą się uratować, to sięgną po broń, by chronić swą własną społeczność, swoje relacje, rodziny, swoje małe miasto.

Zobacz też: Chorwacki rząd bije na alarm. 60 tysięcy imigrantów gotowych przez Bałkany przedrzeć się do Unii Europejskiej

21 KOMENTARZE

 1. Zdradzili własne kraje i powinni zostać powieszeni. To jak poradzą sobie zagranicą ze zdrajcami mnie nie obchodzi, najważniejsze jest posprzątanie Polskiego podwórka. PiS, PO, PSL, SLD (wtedy LiD) sprzedali Polskę, a ciemny lud nadal na nich głosuje:
  wolnemedia.net/lista-poslow-glosujacych-za-traktatem-lizbonskim/

 2. to jest oczywiste, ze sa zdrajcami,ktorzy nigdy nie zawisna. narody wybieraja szmaty polityczne, ktore maja dbac o panstwo i narod, a oni w zamian podpisuja umowy , ktore rozkladaja panstwo, niszcza narodowosc.

  • No i blokuja, jak tylko moga dostep obywateli do broni. Chlubny wyjatek to Czechy, ale jakos o tym sie nie mowi.

   • my jak zwykle dostaniemy ,,zezwolenie,, po zawierusze wojennej ,bedziemy zbierac bron po polach roznych potyczek i bitew w niedalekiej przyszlosci.

 3. Węgrzy widać tęsknią za latami 1918, 1939 i 1956 skoro dziś im tak źle. Kto ich trzyma na siłę w lewackiej UE? Jak się nie podoba to poszli won do Putina, będą mieli raj jak w 1956 roku.

  • Byl jednym z wielu, wcale nie pierwszym. Poszukaj gdzies ksiazki „Aksamitny anschluz” Eugeniusza Dębskiego.

 4. To że w Europie będą wojny domowe spowodowane nachodźcami jest nieuniknione. Jedyna niewiadoma to kiedy. Przy tej demografii krajów europejskich i tym procencie muzułmanów, w ciągu 50 lat MUSI dojść do czegoś bardzo poważnego.
  I tak na moje oko, to zachód Europy za pół wieku będzie wyglądał tak, jak teraz Liban, Syria, Irak. Nasze wnuki będą chyba musiały robić za pół wieku drugą Rekonkwistę.

  • Dopóki NAJŚWIĘTSZA PANIENKA jest z nami,a my uciekamy się pod JEJ obronę nic nam nie grozi!

  • W 1914 i 1939 nie było w Europie muzułumanów więc nie było tez wojen.

   • Ale byli czerwoni i brunatni, którzy teraz rządzą w Europie. Lewactwo to rak cywilizacji, więc jak poprzednio doprowadzą do wojny. Wyprzedzając niewiedzę Ali Wilk- faszyzm, nazizm, to ideologie lewicowe, gloryfikujące państwo, odbiegające ludziom wolność.

 5. Kukiełki żydowskie

  Sąd nie dopatrzył się nienawiści:
  „Podsądny do niej nie nawoływał!”
  Spłonęła kukła księdza. Aliści
  „Dla żartu”… W czasie tym już przebywał
  W więzieniu za to żartowniś inny.
  Spalił Sorosa kukłę – „jest winny!”

  Skąd ta różnica? Oto odpowiedź:
  Bo kukła Żyda płonie inaczej,
  „Metafizycznie”! A Polak…? Dowiedź,
  Że on posiada duszę! Ksiądz-Polak raczej
  Zaledwie tli się; śmierć dla nas „sprawą
  Jest naturalną” (Engelking – brawo!)

  Inna kukiełka właśnie w tym czasie,
  Działanie Muzeum Polin zachwala.
  I milionami dalej je pasie!
  Minister Selin – rzec można – spala
  Bezkarnie kukłę swojej ojczyzny.
  Bo sam kukiełką jest żydowszczyzny.

  Bo kukiełkami są politycy
  I „dziennikarze” oraz „artyści”;
  „Filozofowie” alias „etycy”;
  „Prawa” obrońcy, LGBTyści…
  Wszyscy ci, których codziennie trudzi
  Wynosić ludzi nad innych ludzi!

Comments are closed.