Przerażające statystyki. W Finlandii za 93% przestępstw seksualnych odpowiadają imigranci

źródło: youtube

Fińska Akademia Policyjna opublikował raport, z którego wynika, że muzułmańscy imigranci są sprawcami 93% przestępstw popełnionych na tle seksualnym.

Dokument podaje, że imigranci szukający w Finlandii azylu popełnili w tym kraju w 2016 roku 1052 przestępstwa. Ich sprawcami byli niemal wyłącznie mężczyźni. Z tej grupy dwie trzecie to przybysze z Iraku.

W Finlandii ujęto też 116 sprawców przestępstw na tle seksualnym. Aż 108 z nich to imigranci – 83 z Iraku, 14 z Afganistanu, 6 z Maroka.

Zobacz też: Co wolno muzułmanom to nie Tobie katoliku! Tak wygląda tolerancja po szwedzku

Imigranci upodobali sobie zwłaszcza nieletnie. Połowa przestępstw dotyczyła dziewcząt poniżej 18 roku życia, z których wiele padło ofiarami po tym jak próbowały się zaopatrywać u imigrantów w narkotyki, papierosy, czy alkohol.

Jedną trzecią tych przestępstw stanowiły gwałty, w tym 16% zbiorowe. Co najbardziej przerażające, że aż trzy piąte przestępstw seksualnych popełniono w miejscach publicznych. 10% w schroniskach dla imigrantów.

Raport przygotowany przez Fińską Akademię Policyjną obejmuje tylko najcięższe przestępstwa.

Zobacz też: Chorwacki rząd bije na alarm. 60 tysięcy imigrantów gotowych przez Bałkany przedrzeć się do Unii Europejskiej

17 KOMENTARZE

 1. Imigranci to niewyżyte samce!Tak to jest jak się nic nie robi tylko myśli o bzykaniu!

  • ty… już nikt nawet nie próbuje walczyć z twoim debilizmem… stan umysłu (w twoim przypadku): nierokujący

 2. To jest ubogaceni kulturowe i cicho sza.
  ”Koci, koci, łapci,
  pojedziem do babci,
  ale ani słówka,
  bo babcia Żydówka”

 3. nie moge znalezc nigdzie tego raportu, czy wie ktoa gdzie zostal on opublikowany?

 4. Oj tam, oj tam… zaraz „przestępstwa”… oni w ten sposób ubogacają genetycznie miejscową populację a ponieważ kulturowo różnią się od tubylców więc czasami może dochodzić do niezrozumienia dobrych intencji ubogacaczy

 5. Znowu ktoś dostanie Nobla z medycyny,gdy za 10 lat udowodni,że masochizm jednak jest zarazliwy.My to wiemy od 89 roku,ale kto tam jakimś Polakom uwierzy?

Comments are closed.