Przerażające statystyki. W Finlandii za 93% przestępstw seksualnych odpowiadają imigranci

źródło: youtube

Fińska Akademia Policyjna opublikował raport, z którego wynika, że muzułmańscy imigranci są sprawcami 93% przestępstw popełnionych na tle seksualnym.

Dokument podaje, że imigranci szukający w Finlandii azylu popełnili w tym kraju w 2016 roku 1052 przestępstwa. Ich sprawcami byli niemal wyłącznie mężczyźni. Z tej grupy dwie trzecie to przybysze z Iraku.

W Finlandii ujęto też 116 sprawców przestępstw na tle seksualnym. Aż 108 z nich to imigranci – 83 z Iraku, 14 z Afganistanu, 6 z Maroka.

Zobacz też: Co wolno muzułmanom to nie Tobie katoliku! Tak wygląda tolerancja po szwedzku

Imigranci upodobali sobie zwłaszcza nieletnie. Połowa przestępstw dotyczyła dziewcząt poniżej 18 roku życia, z których wiele padło ofiarami po tym jak próbowały się zaopatrywać u imigrantów w narkotyki, papierosy, czy alkohol.

Jedną trzecią tych przestępstw stanowiły gwałty, w tym 16% zbiorowe. Co najbardziej przerażające, że aż trzy piąte przestępstw seksualnych popełniono w miejscach publicznych. 10% w schroniskach dla imigrantów.

Raport przygotowany przez Fińską Akademię Policyjną obejmuje tylko najcięższe przestępstwa.

Zobacz też: Chorwacki rząd bije na alarm. 60 tysięcy imigrantów gotowych przez Bałkany przedrzeć się do Unii Europejskiej

Comments are closed.