Odkryliśmy świetne miejsce dla uchodźców. Dziesiątki tysięcy mieszkań, transport publiczny, szkoły. Nic tylko zasiedlać [FOTO]

Źródło:Urbnews.pl, kuzugrup.com
Źródło:Urbnews.pl, kuzugrup.com

Europa nie radzi sobie z imigrantami, których dla zmyłki nazywa uchodźcami. Nielegalne koczowiska po całym kontynencie, przepełnione schroniska, greckie wyspy tonące pod zalewem przybyszy. Tymczasem na Bliskim Wschodzie jest mnóstwo miejsc które mogłyby przyjąć imigrantów.

Pod Mekką przez cały rok stoi gigantyczne miasto klimatyzowanych namiotów, które praktycznie przez 11 miesięcy w roku jest puste. Nikt nigdy jednak nie widział, by ugoszczono w nim uchodźców.

Jeszcze lepsze warunki dla nich stworzono pod Teheranem. Nieopodal stolicy Iranu wyrosło ogromne miasto z 20 tysiącami mieszkań. Po drugiej stronie aglomeracji postawiono jeszcze większe – Paradis z 75 tysiącami mieszkań, które zasiedlić mogłoby 400 tysięcy uchodźców. Pobudowane są drogi, działa transport publiczny, postawiono 70 szkół.

Zobacz też: Przerażające statystyki. W Finlandii za 93% przestępstw seksualnych odpowiadają imigranci

W całym zaś kraju jest takich miast 17. Razem 1,5 miliona mieszkań, w których spokojnie mogłoby zamieszkać 5 milionów uchodźców. Nic tylko przyjmować swych braci w wierze.
Miasta powstały w ramach projektu prowadzonego za prezydentury Mahmuda Ahmadineżada. Zrealizowała go grupa Kuzu.

W ramach przyjacielskich relacji z Iranem, o których ostatnio mówił nawet Donald Tusk, Unia Europejska mogłaby przekonać ajatollahów, by przyjęli uchodźców z Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Czarnego Lądu. Przynajmniej ci z Iraku, Syrii, Afganistanu mieliby bliżej do domu.

Zobacz też:  To będzie gigantyczny skandal. Rząd po kryjomu ściąga muzułmanów. Tysiące przyjadą z Uzbekistanu

Paradis. Źródło:kuruzgrup.com

Paradis. Źródło: kuruzgrup.com