Dziś głosowanie w sprawie usunięcia Pomnika Katyńskiego. Tymczasem burmistrz Steven Fulop ma kłopoty

Impreza pod Pomnikiem Katyńskim w Jersey City. Foto: fb
Impreza pod Pomnikiem Katyńskim w Jersey City. Foto: fb

Dziś po południu w radzie miejskiej New Jersey rozstrzygnie się los pomnika katyńskiego. Radni z obozu popierającego burmistrza Stevena Fulopa najprawdopodobniej zagłosują za usunięciem tamtejszego Pomnik Katyńskiego. Tymczasem sam Fulop wpadł w tarapaty. Organizacja społeczna oskarżyła go o nielegalne finansowanie kampanii wyborczej na sumę miliona dolarów.

Organizacja Obywatele dla Odpowiedzialności i Etyki w Waszyngtonie (CREW), chce, aby sędzia zmusił amerykańską Federalną Komisję Wyborczą (FEC) do zbadania siedmiocyfrowej kwoty przekazanej przez założyciela firmy Care Point Health, Vivek Garipalli, dla organizacji wyborczej Coalition for Progress, która finansowała Fulopa w czasie wyborów.

Pozew, złożony w sądzie federalnym w Waszyngtonie, 4 maja, ma miejsce dwa lata po tym, jak CREW złożył skargę do FEC w sprawie darowizny, co, jak twierdzi CREW, naruszyło federalne prawo wyborcze, które zabrania darowizn bez ujawnienia ich pochodzenia. Koalicja na rzecz Progress początkowo zgłosiła jako darczyńcę firmę Delaware o nazwie DE First Holdings.

– Bez ujawnienia prawdy o pochodzeniu dotacji, wyborcy nie mają informacji, których potrzebują, aby ocenić, kto daje ogromne sumy pieniędzy kandydatom do ważnych stanowisk – przekonuje Noah Bookbinder, dyrektor wykonawczy CREW.

Postępowanie może doprowadzić do utraty stanowiska przez Fulopa i objecia go odpowiedzialnością karną.

Czytaj także: Max Kolonko alarmuje! Rzekomy „deal” konsula z Fulopem to bagnet w plecy Polonii

Za: The Jersey Journal

10 KOMENTARZE

  • Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
   Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
   Maj: Redzikowo – wypad
   Czerwiec: Patrioty – wypad
   Lipiec: Helikoptery – wypad
   Sierpień: Gaz – wypad
   Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

   i na koniec żydzi z Polski – wypad
   Jak tak – to tak
   „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
   Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   Komentarz bez komentarza:
   Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić. Niemiec zburzył kamienicę i zabił Żyda. Polak odbudował kamienicę za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi. Jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.

 1. demonkraci jako lewactwo zawsze działają nielegalnie.
  jak również cała ta gówniana demonkracja jest nielegalna

  • zaraz zacznie krzyczeć że to antysemityzm.
   no bo przecież jak można wyciągać na światło dzienne żydziorskie brudy

   • Słuszna uwaga, jedno słowo i myśli, ze wygra. To słowo juz nie ma racji bytu.Nie sprawdziło się.

 2. a czemu cisza na temat tych kundli szwabskich?
  przecież to najwięksi antysemici.

Comments are closed.