[WIDEO] Tramwaj jako zbiorowy penis. W odmętach feministycznego szaleństwa. Biednym kobiecinom wszystko kojarzy się z jednym

Agata Diduszko, wdowa po św. pamięci Wojciechu Diduszko, który w grudniu 2016 poległ pod Sejmem, ale nadludzkim wysiłkiem woli zmartwychwstał
Agata Diduszko, wdowa po św. pamięci Wojciechu Diduszko, który w grudniu 2016 poległ pod Sejmem, ale nadludzkim wysiłkiem woli zmartwychwstał

„Krytyka Polityczna” nieodmiennie dostarcza nam rozrywki organizowanymi przez siebie debatami. Dzięki nim poznajemy krainy głupoty i groteski, w których nikt jeszcze nie bywał. Tym razem panie feministki dyskutowały o motoryzacji i transporcie publicznym.

Panie, w tym wdowa po św. pamięci Diduszko, co to poległ w grudniu 2017 pod Sejmem, ale nadludzkim wysiłkiem woli zmartwychwstawał, dyskutowały o motoryzacji, samochodach i transporcie publicznym. Dyskutantki postanowiły podzielić się swymi upławami myślowymi z okazji zbliżających się wyborów samorządowych.

Już w zagajeniu wstępnym wdowa Diduszko powiedziała, że „każdy wie, że auto to niezbędne przedłużenie polskiej męskości„. Skąd wdowa Diduszko wie, że „każdy wie”, tego akurat nie wiadomo.

Potem zadała głębokie filozoficzne pytanie” A zatem, czy natrętna promocja transportu publicznego, to próba kastracji polskich mężczyzna, a w efekcie próba pozbycia się Polaków z Europy?„.

To chyba miała być jakaś ironia, ale pewności nie ma. Jest natomiast pewne, że wdowa Diduszko myśli, że Polacy myślą, że jak wsiądą do tramwaju, to utracą męskość.

Zobacz też: Ciąża przeszkadza w malowaniu paznokci. Najgłupsza, najbardziej podła i cyniczna proaborcyjna kampania jaką przeprowadzono. Amnesty International sięgnęła dna [WIDEO]

A dalej już było tylko ciekawiej i śmieszniej. Posadźcie pijanego wariata, naszprycujcie go narkotykami, a i tak nie wymyśli takich bredni jak feministki.

Prezentujemy fragment rozmowy, a poniżej jak kogoś interesują cudactwa, dziwy przyrodnicze, albo chciałby sobie porozmyślać o ewolucji homo sapiens, to sobie może obejrzeć całość.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na galante sztany i obuwie jakie nosi Monika Płatek. Od razu też wyjaśnijmy. Wiele osób niesłusznie oskarża panią doktor o bycie panią profesor.

Zobacz też: Może i są dyktaturą, ale mają swój rozum. Białoruski rząd protestuje przeciwko propagowaniu w ich kraju homoseksualizmu przez Wielką Brytanię

https://twitter.com/batmar14/status/998906615289057280

35 KOMENTARZE

 1. Co się na tym świecie dzieje?Coraz więcej popi****lonych ludzi jest!Czy wystarczy nam zakładów psychiatrycznych i leków dla nich? Na to powinny iść pieniądze w piewszej kolejności!

 2. to już trzeba leczyć psychicznie, to są najzwyklejsze objawy paniki paranoidalnej

  • a może zamiast leczyć to do cyrku wysłać?
   albo film a’la monty pajton nakręcić – byłaby niezła konkurencja dla pajtona

  • Kobiety takie są. Parę przykładów? Proszę.
   Powiadają, że pies jest przeciwieństwem kobiety – rozumie wszystko a nic nie mówi.
   Dlaczego kobieta ma jeden zwój na mózgu więcej od konia? Żeby podczas mycia podlogi nie piła wody z wiadra.
   Jak można zaufać kobiecie? Kobieta co miesiąc krwawi przez około 5 dni i od tego nie umiera.
   Przepis na krucha babkę: Bierze się dwa jajka, banana, babkę na kolana i dotąd się ją ru… aż się zrobi krucha.
   Kobieta przychodzi jak tajfun – ciepła i wilgotna. Jak odchodzi zabiera dom i samochód.
   Kobiety są tak niezwykłe, że zaprzeczają nawet prawom fizyki. W jaki sposób? Ano tak, że im kobieta ma większą wagę to łatwiej ją poderwać. Zresztą jak kobieta może być mądra? Jak byłaby mądra to dałaby się komuś wyruchać? Kobieta – że tak powiem – musi być głupia z przyczyn naturalnych.
   Dlaczego „kobiety zajmują jeszcze mniej stanowisk dyrektorskich, bo jest to zaledwie 4%” – bo d u p ą to można rządzić w gronie kilku znajomych czy męża a nie w przedsiębiorstwie.
   Kobieta która nie ma powodzenia i przy dużej podaży innych ładnych i bezwzględnych dziewczyn czuje się bez szans. Stąd te frustracje. Co to jest feministka? Otóż jest to taka niedoruchana kobieta.
   Kobiety wywołują wojny tylko inne. Ciche, nienawistne, trwające latami wojny domowe. Ich mściwość i okrucieństwo w tych zmaganiach jest często odrażające. Wykorzystują dzieci podobnie jak Niemcy w Głogowie czy Warszawie w ’44. To kobiety odpowiadają za zdecydowaną większość z kilkudziesięciu tysięcy rozwodów rocznie w samej Polsce. Taka jest smutna prawda.
   Do tego potrafię zamykać w pierdlu i wydziedziczać setki tysięcy mężczyzn za standardowe „znęcanie się psychiczne i fizyczne” nad żoną. Staropolskie przysłowie mówi: „nie lituj się nad dziadem, bo dziad jak odżyje to cię torbą zabije”. Dotyczy to w szczególności kobiet – pasożytów i rozsadników nieszczęść.

 3. tym „kobietom” wszystko z jednym się kojarzy, co rozumiem, bo np. mnie też wszystko się z dupą kojarzy – pomijając oczywiście panią Diduszko, która wyjątkowo kojarzy mi się używaną oponą od Stara

  • Byłyby pie*dolnięte „zbiorowym” penisem, ale ten jednakże przy ich głupocie wymięka.

   • Tylko skąd weźmie kandydata?
    Zapomniałem. Skoczy za Odrę. Biedni uchodźcy to nawet 80-tki biorą, o kozach nie wspominając. Na zęby nie patrzą. Insz Allah.

 4. Radzę obejrzeć i posłuchać załączonych filmików. Człowiek nawet nie wyobraża sobie, że jest ktoś, kto na poważnie mówi takie horrendalne bzdury, a jak mówi, to pewnie i myśli.

 5. ta wariatka płatkowa kiedyś powiedziała że w parach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w parach heteroseksualnych.
  powinni ją do cyrku wysłać – klauny straciliby prace.
  jakbym prowadził cyrk to bym ją zatrudnil

 6. Mała poprawka. Cyrk przed Sejmem z kładzeniem się na jezdni przez wspomnianego w artykule był w 2016 r.

 7. Typowa lewacka zdegenerowana patologia powinna niewątpliwie siedzieć w psychiatrykach.

  • Haha włącz najpierw myślenie i obejrzyj ze zrozumieniem, bo na razie sam z siebie ścierwo robisz imbecylu :D

 8. Za moich czasow na pytanie : „Dlaczego kobiety lubia tramwaj (?) , odpowiedz brzmiala : „Bo jest masywny i czesto staje”… , czyli Agatka pamieta stare i dowcipne porzekadla.

  • „Bo jest czerwony i często staje”, a nie „Bo jest masywny i często staje” – ty poprawny politycznie Krakus’ie.

 9. Ha ha ha ja jestem za odebraniem pralek. Jak by musialy recznie poprac to by nie mialy czasu na takie pierdolamento :-)

 10. Wy wszyscy jesteście zdrowo pier**** jak myślicie, że to jest na poważnie, wystarczy obejrzeć więcej niż połowę, a nie jak widzę większość pół minuty i łyka to jak pelikan.
  Takiego trolla już dawno nie widziałem, ale jak widać większość ludzi się na to łapie :D

 11. Doskonałe! Panie z Was sobie robią niezłe jaja, a Wy to na poważnie… A inteligencja JKM powoli wypierana przez demencję niestety skoro on też to łyknął…

 12. Ahahahaha to się popisaliście :D nie wiem kto wyszedł na idi***. Gorsza czy lepsza ale to satyra :D a wszyscy łykają jak pelikany :D

 13. Wolność to wolność. Również w świadomym zarażaniu kiłą?!. Dobry marketing :D

 14. Wy tak na serio?!!? Przecież te „audycje” to satyra z tego typu „pogadanek” telewizyjnych. Podziwiam te Panie że potrafią zachować powagę :D.
  Polecam również pogadankę o tym „czy należy bić męszczyzn”
  Mam nadzieję że ten artykuł to też pastiż … w innym przypadku to … BOŻE CHROŃ TEN DURNY NARÓD

  • Durny to ty. Masz obsesje na „ż”, czy co? Pastisz pisze się przez „sz”!

 15. Daliście się złapać na tanią prowokację. Ostatnio taki panuje trend, żeby robić show w taki sposób, żeby wyglądało na serio, patrz Lord Kruszwil, Grażyna Żarko, Sławomir, czy prekursor gatunku, Testoviron. Wystarczy obejrzeć trochę więcej tego materiału wideo, poczytać komentarze, obejrzeć inne filmy z tego cyklu, żeby się przekonać, że ta rozmowa nie jest na serio, tylko jest swego rodzaju „satyrą”. Swoją drogą Korwin (lub osoba, która prowadzi jego stronę na Facebooku) też połknął haczyk, bo zamieścił wpis na ten temat.

  • Może i prowokacja, ale jaka wiarygodna.
   Nie ma tam nic co by nie pasowało do tych posTępaczek.
   One prowokują na temat samych siebie, jeżeli to prawda co mówisz.
   Większość wierzy, że to autentyczne tzn. że te kobiety naprawdę są takie głupie.
   To raczej nie powód do dumy dla prowokatorek?

Comments are closed.