Nowe informacje ws. seksskandalu posła Pięty. Podatnicy płacili za schadzki posła z kochanką?

Izabela Pek i Stanisław Pięta. / foto: PAP/ Twitter
Izabela Pek i Stanisław Pięta. / foto: PAP/ Twitter

Ciąg dalszy seksskandalu z posłem Piętą. Do szokujących ustaleń doszedł dziennik „Super Express”. Otóż okazuję się, że poseł Stanisław Pięta spędzał noce ze swoją kochanką również w hotelach Katowicach, Częstochowie czy Trójmieście! Za ich baraszkowanie najprawdopodobniej płacili podatnicy! 

W Kancelarii Sejmu se.pl sprawdził rozliczenia faktur za noclegi w hotelach w 2017 roku zawieszonego posła PiS Stanisława Pięty. I jak się okazuje w Katowicach był w czasie romansu z Izabelą dwa razy – 630 zł. Z kolei w Częstochowie hotel kosztował 364 zł.

Najwięcej jednak poszło na hotelowe pobyty w Trójmieście, bo aż prawie 2,7 tys zł.! Te informacje o wspólnych sex – wypadach potwierdza sama Izabela.

Czytaj też: Co tam się stało? Rozpędzone auto staranowało grupę nastolatków. Wylecieli w górę jak szmaciane lalki! [VIDEO]

-„Było uczucie bardzo silne z obu stron. Po wspólnym spotkaniu i obiedzie poprosił mnie, abyśmy jeszcze wstąpili do mnie do domu, chciał zobaczyć mój dyplom szkoły, chciał ode mnie CV. Mówił, że zabierze mnie do Warszawy… Chodziliśmy razem na kolacje, na obiady, było jak w związku” – opowiedziała Izabela dziennikowi „Super Express”

Zrozpaczona Izabela dodaje, że ucieszył ją fakt, zawieszenia posła przez Prawo i
Sprawiedliwość.

-„Nie interesuje mnie czy wyrzucą go czy nie. To leży w gestii prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Ale uważam, że dla osób, które afiszują się wartościami, które sami sobie przeczą i są hipokrytami nie powinno być miejsca w polityce” – mówi kobieta.

Kobieta na łamach dziennika dodaje również:

-„Tak, byliśmy w Częstochowie, w Katowicach i Trójmieście. Z tym, że Trójmiasto było częściej. Byłam też kilka razy w hotelu sejmowym w stolicy.”

-„Jak przyjeżdżałam w niedzielę, to wyjeżdżałam w czwartek. Tak mi się autobus spóźniał… Wierzyłam przy tym, że to będzie normalny związek. Małżeństwo, dzieci. Dla mnie to nie był romans”

Czytaj też: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” Jest dobrze! Polscy uczniowie w znacznej większości uważają się za patriotów

Nczas.com/ se.pl

20 KOMENTARZE

 1. Trafić na taką dziwkę masakra. Oto skutki wspólnego zamieszkiwania przed ślubem.

 2. ta pani jest niewiarygodna, nie mogło to się odbywać w soboty, bo Pan Poseł Pięta złamałby Święte Prawo Chazaka, a jak wiadomo, żaden prawowity Żyd nie dopuściłby się takiego wykroczenia!

 3. Kto nagrywa wszystkie rozmowy telefoniczne i sms, dziwnie się ta pańi zachowała jak miss agent🐇

 4. Prawie jak Johan Kurwin-Mücke, on przynajmniej mial odwage powiedziec prawde, ale on i tak nie wejdzie do sejmu 4,9 procent hahaha, a tego Piete polaczki popra w nastepnych wyborach hahahaha

 5. Nie zarażał kiłą jak ludzie Kurwina więc w gruncie rzeczy mało interesujący temat.

 6. I znowu IZABEL teraz Pięta zalozy z Marcinkiwiczem stowarzyszenie poszkodowanych przez Izabele zaraz bedzie wiersze pisac w Wyborczej

   • Lewacy nikogo nie pouczają z kim kto ma spać. A Pięta najpierw gromił bezbożnych lewaków z UE z trybuny sejmowej a potem jechał do hotelu na seks z kochanką.

 7. Drodzy komentatorzy nie dajcie się wpuścić w dywagcje o moralnościach i groszowych wydatkach jakiegoś mimo wszystko trzeciorzędnego posła. Ta sprawa pokazuje , że WSI czyli rosyjski wywiad wojskowy nadal bezkarnie urządza różne gry operacyjne wobec osób sprawujących najwyższe urzędy w Polsce . To jest rzeczywiście ważną informacją , ponieważ z drugiej strony wiadomo , że rząd USA interweniuje nieustannie w celu ochrony aktywów rosyjskiej bezpieki w Polsce . Takie postępowanie demaskuje fikcyjność sojuszu polsko-amerykańskiego w wiekszym stopniu niż delegowanie na stanowisko ambasador USA w Polsce osoby ogarnietej antypolska obsesją.
  Szkoda , że NCz zamiast informować swoich czytelników jest uczestnikiem kolejnej kampanii dezinformacyjnej .

 8. Prawdziwy katolik i przykladny maz pieta. Jeszcze wyludzal z kasy seju pieniadze. Kilometrowki tez robil z panna i pewnie bral za to kase. Dziwne, ze cba go nie zatrzmala, ale prawo jest dla wszyskich tylko nie dla swoich.

 9. Ta pani lubi zonatych mezow!!! Taka Rodzina Katolicka a rozbija malzenstwo! Zrobila to tylko dla stolka!!! Dobrze znana Pani

Comments are closed.