Skandal w Bundestagu. Lewacy nie chcieli uczcić pamięci zgwałconej i zamordowanej nastolatki. Bo zrobili to imigranci [WIDEO]

susanna_ofiara-imigrnatów_Niemcy_Żydówka
14_letnia Susanna, ofiara gwałtu i zabójstwa dokonanego przez dwóch imigrantów w niemieckim Wiesbaden. Źródło:Facebook

Wyjątkowo wstrętnie i podle zachowali się lewaccy posłowie do Bundestagu z Partii Zielonych. Zakłócili oni minutę ciszy jaka chciano uczcić pamięć po zamordowanej przez imigrantów dziewczynie.

W czasie piątkowej sesji Bundestagu Thomas Seiz z Alternatywy dla Niemiec zaproponował, by minutą ciszy uczcić pamięć 14-letniej Susanny Feldman, która została zgwałcona i zamordowana przez imigrantów. Prowadząca obrady posłanka Zielonych Claudia Roth przerwała i zakłóciła moment, w którym oddawano cześć zabitej dziewczynce.

Lewaczka zaczęła mówić i nakazała, by Seiz, jeśli nie ma nic do powiedzenia opuścił mównicę. Lewacy zaczęli bić brawo, a potem buczeć i wrzeszczeć w parlamentarnych ławach. Nie potrafili się powstrzymać nawet przez kilkadziesiąt sekund.

Zobacz też: Gigantyczne demonstracje w Londynie i starcia z policją. Dziesiątki tysięcy protestowało przeciwko uwięzieniu Tommy Robinsona [WIDEO]

14-latki poszukiwano przez 2 tygodnie. Jej okaleczone ciało znaleziono w okolicach Wiesbaden. Jak wykazała autopsja Susanna został przed śmiercią zgwałcona.

Jak się okazało sprawcami potwornej zbrodni byli dwaj imigranci, którzy mieszkali w miejscowym ośrodku dla uchodźców – 20-letni Irakijczyk i 35-letni Turek.

Irakijczykowi udało się zbiec do kraju. Teraz morderca Ali Basar, który miał na koncie kilka przestępstw popełnionych w Niemczech poszukiwany jest przez iracka policję. Niemcom udało się natomiast aresztować Turka – drugiego ze sprawców.

Tragedia ma w Niemczech też podwójny wymiar polityczny. Zamordowana dziewczyna była Żydówką bardzo aktywnie udzielającą się w żydowskiej społeczności Wiesbaden. Niemcy zaś odnotowują coraz większą liczbę brutalnych ataków i przestępstw, kwalifikowanych jako antysemickie.

Zobacz też: Przerażające statystyki w Szwecji. Imigranci sprawcami niemal wszystkich gwałtów zbiorowych

25 KOMENTARZE

 1. ciekawe jakby sie zachowali poslowie PIS gdyby minuta ciszy miano uczcic ofiare ksiedza pedofila?

  • kiedy ostatnio jakiś polski ksiądz porwał dziecko więził je brutalnie torturował i gwałcił przez kilka godzin chętnie poczytam, jakbyś nie zauważył to europa nie ma kryzysu watykańskiego tylko ma kryzys imigracyjny

   • Kliknij w gogle , poczytasz do rana. Niezliczonych stron na tym forum nie można podać, bo się nigdy nie ukażą. Temat tabu, jak na każdym prawicowym forum.
    Polska łoży na watykańczyków nie mniej niż Europa na imigrantów, nie od dziesięciu lat, ale od wieków. Wampiryzm ” w symbiozie „.

    • Na jednego księdza pedofila przypada
     ponad tysiąc par homo, które gwałcą dzieci, które adoptowali.

  • ala wilk wrócił! tylko teraz nazywa się Violet. Lubisz damskie ksywki, co słońce?

  • Cudne Violet !
   A może tak każdą zgwałconą Polkę uczcić minutą ciszy sejmie ?
   Będzie idealna cisza przez cały boży rok.

   • zgadzam się.
    należałoby każdą Polkę zgwałconą przez lewackiego zawszańca uczcić w sejmie minutą ciszy.

   • W Polsce jest kilkaset razy mniej gwałtów, niż w krajach, które przyjęły uchodźców.

 2. Z tego wynika, ze ta dziewczyne zgwalcili gdyz byla obiektem seksualnego pozadania, natomiast mozna mniemac, iz zabili bo byla Zydowka. Bez wzgledu na wszystko, Europa staje sie coraz bardziej niebezpiecznym miejscem do zycia, a rosnacy antysemityzm stal sie druga sila postepujacej wrogosci i na to nie ma juz rady.

 3. No i okazało się, że gwałcenie nastolatek, to rzecz miła dla lewiczków.

  • bo lewatywy to są wszelkie zboczenia: pedały, lesby, zoofile, nekrofile, pedofile, transy, bi, kwadro, hepto itp itd.

 4. Prawiczki uwielbiają neonazistów z AfD którzy tęsknią za Hitlerem i uważają że Szczecin i Wrocław to niemieckie miasta.

  • Ależ wręcz przeciwnie. Wielokrotnie na tym Forum wyrażałem pogląd, że im dla Niemiec gorzej, tym dla nas lepiej.

   • Znaczy że teraz jest lepiej w Niemczech niż by było po dojsciu niemieckich narodowców?
    Więc sam widzisz jako nieliczny z komentujących że to gówno warte..

    Skoro nie przyświeca ci idea smogu, kiły i ubóstwa zamienne na bóg, honor ,ojczyzna to nic tu po tobie
    Ekonomia istotnie stoi po stronie liberałów ale umiarkowanych, nie tych wysadzających wszystko w powietrze. Niewątpliwie fajnie żyć w komunie gdy dookoła jest kapitalizm a może fajniej żyć w skrajnym wolnym rynku gdy dookoła reszta trzyma się od tego z daleka. Myslę że Szwajcaria jako europejskie państwo jest monopolistą na zbliżone w jakimś stopniu tego rodzaju kwestie. W naszych warunkach przydała by sie enklawa wielkości starego województa. W centralnej Polsce tak by zagranicznym sąsiadom rozpusta nie przeszakadzała. W ogóle pomysł ze stanami jak w USA jest genialny ale w katolickiej Polsce nierealne na zawsze. Monolit niezależnie jaki to zawsze mniej lub bardziej ale biedniej.

 5. Parszywa lewacka patologia marksistowska nie ma za grosz szacunku do ludzi.

 6. bo zieloni to tak naprawde niedojrzali czerwoni.
  a ponieważ są niedojrzali to błądzą we mgle jak małe niedojrzałe dzieci.

 7. Lewacy gdyby to było możliwe zamietli by pod dywan to morderstwo tak jak medja głównego nurtu próbują ukryć to że Susanna Fieldman była German Jewish co widać nawet po zdjęciach.
  P.S. Wojna między wyznawcami islamu i chazarskimi żydami nadciąga do Europy i nie tylko

Comments are closed.