Pawłowicz na wojnie z Biedroniem: Demaskujmy ogłupiających Polaków lewackich „kaznodziejów”

Krystyna Pawłowicz i Robert Biedroń
Krystyna Pawłowicz i Robert Biedroń/foto: PAP

Wygląda na to, że kampania poseł Pawłowicz przeciw prezydentowi Słupska dobiegła końca, a przynajmniej nie doświadczą jej już użytkownicy Twittera. Robert Biedroń zdecydował się zablokować profesor na swoim profilu.

Lansujący się w sieci na zatroskany o innych kryształ – Robert BIEDROŃ, w odpow. na moje MERYTORYCZNE pytania do jego górnolotnych i pustych wpisów – zablokował mnie – napisała na swoim profilu Pawłowicz.

W ciągu ostatnich tygodni poseł wielokrotnie krytykowała wpisy prezydenta słupska. Jeden z konfliktów dotyczył m.in. artykułu autorstwa Biedronia, w który postulował on, by bardziej eksponować kobiety w polskiej historii.

ZOBACZ: Korwin-Mikke o wyborach w Warszawie: nie dopuściłbym do postawienia takiej „tęczy”

Pawłowicz napisała wtedy: Niech pan nie udaje kobiety.Nasze szczęście,że nie ma pan żadnej władzy nad polską historią i nie zmieni jej,ani wielkich polskich mężczyzn- odważnych,walecznych władców,kt budowali wielkość Polski w męskie genderowe ofiary w rurkach i róż tenisówkach.

Walka zaogniła w ostatnich dniach. Goszczący w studiu TVN24 Biedroń przyznał: Posłanka Pawłowicz, która opowiada, że mój związek jest jałowy, że śmierdzi jej w Sejmie, kiedy niepełnosprawni leżą na posadzce, to jest degeneracja.

Najwidoczniej prezydent Słupska nie mógł już wytrzymać kolejnych ataków ze strony Pawłowicz i wzorem Rafała Trzaskowskiego, zamiast na dyskusję, zdecydował się na zablokowanie przeciwnika.

Pawłowicz poinformowała o tym fakcie na swoim profilu.

SPRAWDŹ: Śpiewak wybrał jednak lewicę. Do wyborów pójdzie z Nowacką i Zandbergiem

Źródło: Twitter/wolnosc24.pl

28 KOMENTARZE

 1. Geje nie zabili żadnego Polaka.
  Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Komuniści zabili 1 mln Polaków.
  Naziści zabili 3 mln Polaków.
  Dlatego prawiczki nienawidzą gejów i Żydów a jednocześnie wychwalają KGBowca Putina i chińskich komunistów.

   • Co też ciota nie zrobi, żeby się sprzedać.
    Ciota to stan charakteru i pedał to stan umysłu.
    Tak to widzę.

    • Ej kibolkku, pusty lepek z ciebie, nawet prawdawne jaszczury mialy wiecej inteligencji …ZALOSNY JESTES

    • Ciota czy pedał mogą być uznane za pejoratywne określenia pewnych nieakceptowalnych ludzkich zachowań. Jednak homoseksualizm jest cechą obiektywną, naturalną jak kolor skóry czy oczu. Nikt nie ma prawa oceniać innego człowieka za to, kim jest, co najwyżej można nie akceptować tego, jakim ktoś jest, jeśli to może zależeć od jego wyboru i jeśli jest źródłem krzywdy innych osób.

  • Przypominam, że Twoi racjonaliści zamordowali miliony ludzi, więc Twoje urojone mniemanie o prawiczkach i tak blednie przy ich wyczynach.

   • Racjonalista jeśli jest draniem, przynajmniej jest nadzieja, że przez chwilę użyje rozumu, zastanowi się, co rokuje na ludzka ewolucję. Dogmatyk z zakazem myślenia -używania ludzkiego rozumu, jest idealnym narzędziem od tysiącleci dla wszelkich krwawych krucjat, „świętych” wojen, inkwizycji, dyktatur itp.
    Hitler, jak większość krwawych dyktatorów, bez odwoływania się do dogmatycznej religii, Boga, wiary,i bez pomocy Kościoła , nie zrobiłby takiej gangreny w głowach Niemców.
    „Kościół a faszyzm anatomia kolaboracji ” – bardzo dobrze udokumentowana książka Mariusza Agnosiewicza.

    • Jeszcze lepiej udokumentowane jest w książce Franka McDonougha „Gestapo. Mity i prawda o tajnej policji Hitlera”.
     Gośce, niestety, czerwona podszewka się odsłoniła.

    • „Racjonalista jeśli jest draniem, przynajmniej jest nadzieja, że przez chwilę użyje rozumu”…
     … i wspaniale sobie zracjonalizuje swoje zbrodnicze dokonania.

  • Ludzie często wychwalają tych, do których sami są podobni. Ci bardziej wyrafinowani wychwalają ich przeciwników.

 2. Nikt na dłuższą metę nie zniósłby małpy na salonach, w końcu trzeba zablokować.
  Pani Pawłowicz udaje kobietę ! Ja córa,sistra, żona, matka dzieciom, w życiu swoim nie krótkim, nie spotkałam w realu takiej „kobiety” . Boże chroń ludzkość od takich neandertalskich kobiet wygrzebanych przez wsteczniaków z prehistorii. Amen.

 3. To zupełnie, jak Aluś, a jak widzisz nikt jej nie blokuje. Na tym polega podejście wolnościowe. Prawdziwa cnota…

  • aluś, kurwinoza i jeszcze parę innych nicków pod komendą wodzireja kibolka, to automaty, uruchomiane w zależności od potrzeb socjotechnicznych manipulacji. Kto się jeszcze na to nabiera ?

 4. Pawłowicz to idealny przykład jak używając brzydkiego języka do przekazywania merytorycznej treści wytwarza się niezrozumiałe szambo…szkoda..

  • Byłam zachwycona „Idą”. Oczarowała mnie „Zimna wojna”, zwłaszcza Bachem na końcu. Lubię sympatycznego i kulturalnego Roberta Biedronia.

 5. Ta Pani to katastrofa naszej demokracji. Sala sejmowa zamiast oddziału psychiatri.

Comments are closed.