Donatan wydał oświadczenie w sprawie seksualnego incydentu z Edytą Górniak. Ręce opadają

Donatan. Fot: Facebook

Seksualny dotyk Donatana w stosunku do Edyty Górniak, za który dostał w twarz od piosenkarki, ma dalsze reperkusje.

Edyta Górniak wydała oświadczenie, w którym powiedziała, że „Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać”.

Czytaj też: [VIDEO] Słynna polska piosenkarka dała mu „po pysku”, bo objął ją za nisko

Donatan będący pod obstrzałem krytyki wydał oświadczenie, w którym odniósł się do słów Edyty Górniak:

„W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat „Są granice których nie możemy przekraczać” – czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność.”

Czytaj też: Wspaniała wiadomość! Kamil Glik jedzie na mundial

Jak widać z tego oświadczenia, producent muzyczny nie przeprosił w nim Edyty, podobno to zrobił zaraz po incydencie, ale wdał się w filozoficzne rozważania na temat przestrzeni i asertywności, w gruncie rzeczy, odwracając kota ogonem. W oświadczeniu nie ma żadnej skruchy jest tylko pseudofilozoficzny bełkot. Ręce opadają.

Źródło: Plejada

20 KOMENTARZE

 1. W Szwecji już by siedział. No a w Polsce winna Górniak, bo feminazistka.

  • Nie kłam patologio. W Szwecji rządzące lewactwo zalegalizowało obmacywanie kobiet na basenach i gwałty na ulicach.

   • skoro jesteś „” macajew „” to macaj kury ,bo jak piszesz umiesz tylko dziobać , to kurnik będzie dla ciebie odpowiedni !!!!!!

 2. Wreszcie NCzas zajął się ważnymi tematami, bo do tej pory o takich rzeczach pisano na Wolności 24. Zostawcie w końcu takie duperele jak polityka czy gospodarka, piszcie o tym od czego zależą losy nie tylko Polski ale i świata.

 3. Oj jaka tam zaraz seksualna napaść? Taką by była próba penetracji, czy coś w podobnym guście. Ten łoś ledwie ją za tyłek chwycił i to zupełnie przelotnie, być może nawet mimochodem. Potknął się i żeby nie upaść musiał się czegoś chwycić, a że najbliżej była pupa …

 4. W sumie można by Panu Sommerowi zarzucić, że jedzie pudelkiem, ale z drugiej strony – może jaki gimbazowiec dzięki temu wejdzie i coś innego choćby przez przypadek przeczyta???:):):):)

 5. Tępy patafian źle trafił, nie wszystkie piosenkarki muszą publicznie afiszować kurestwo żeby je można było łapać za dupę przed kamerami.

 6. Spoliczkować można człowieka, który posiada choć odrobinę honoru. Ten cwelebryta zasłużył tylko na kopniaka w dupę.

 7. Ja sobie wyobrazam ile razy dostal po pysku Jelcin na Kremlu.Czytalem, ze jak przechodzil przez biura do wlasnego gabinetu to szczypal po drodze w dupy wszystkie jego wspolpracownice a one chichotaly i jeszcze do poprawki nadstawialy.

 8. Nie macie co pisać … tylko tego kretyna pokazujecie…zalosny zakompleksiony chłopczyk który próbuje zaistnieć….

 9. Ciekawe czy jakby odwrócić sytuację i ona by w pysk dostała za objęcie go „za nisko” to wszyscy by stali za nim? Baby to jednak słabe są bo facet to by przełknął i poszedł dalej a te musza robić sceny na całą Polskę.

Comments are closed.