Co się stało? Wojewódzki do Korwina: będę na Pana głosował

Fot. instagram Kuby Wojewódzkiego
Fot. instagram Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki, naczelny klaun TVN-u uchodzi za skrajnego lewaka. I nie bez powodu. Na pewno tkwią w nim jednak pewne ciągoty libertariańskie, chociaż o czerwonym zabarwieniu. Być może to jest powodem, że nie najmłodszy już Kubuś ewidentnie jest zafascynowany Januszem Korwin-Mikkem. Zafascynowany tak dalece, że zadeklarował, że na niego zagłosuje!

Do wymiany zdań miedzy Panami doszło na instagramie, nowym medium społecznościowym, które testuje obecnie JKM. Tematem dyskusji była kreska, a pretekstem do zainteresowania kreską – karuktura Wojewódzkiego, która showmen się pochwalił. Jednak niemal momentalnie tematyka malarska została zastąpiona zupełnie inną. Dość kontrowersyjną, zwłaszcza, że całkiem niedawno jednak z córek JKM zaliczyła wyrok za posiadanie drobnej ilości narkotyków. Panowie byli tak zadowoleni z wymiany zdań, że Wojewódzki zakończył ją jednoznacznym stwierdzeniem „będę na Pana głosował”.

Czy, i w których wyborach, Wojewódzki naprawdę zagłosuje na Korwina? Czas pokaże. Gdyby sie na to zdecydował, niewątpliwie lider Wolności mógłby wykorzystać ten fakt w trakcie kampanii wyborczej.

Czytaj także: Ustawa IPN upada a Żydzi cieszą się, że za śpiewanie piosenek antysemickich idzie się do więzienia!

10 KOMENTARZE

 1. Tutaj jakieś obrażanie, wyzwiska, tutaj jakieś tematyki pudelkowe o córkach polityków, na koniec jakieś nadzieje, śmiesznie naiwne na wykorzystanie obrażanego KW do celów politycznych.
  xDDDD

 2. klaun wojewodzki [to jest gminny dupek nie ublizajac gminom] korwin mikke drugi klaun ,coz gdy zejdzie sie dwuch glupkow [polglowkow ] skutek jeden ,mamy wody oba kubki i pijemy jak dwa glupki .mozecie glosowac na siebie i tak z tego gowo wyjdzie,,…..realista

 3. 1. Komentujący Realista ciśnie Wojewódzkiemu i Krowinowi, że są głupkami, a pisze „dwóch” przez u.
  2. Podbijam pytanie – kto pisze te teksty. Jak można w artykule pisać bez polskich znaków. Jak chcecie mieć troszkę więcej czytelników musicie być bardziej obiektywni, ludzie sami zdecydują na kto jest lewakiem, prawakiem czy na kogo głosować. No chyba, że wolicie kreować opinie jak media z których kpicie.
  Pozdro

 4. Przecież on chce tym „zaszokować” w show-biznesie, aby zainteresowały się nim media i społeczność snobów i kosmitów zwanych dalej „cele(baranami)brytami”. Jest to po to, bo ten klaun traci w zastraszająco błyskawicznym czasie fanów, a na portalach głównego nurtu jaki nigdy obrzucają co łajnem. To jest pajaców na zwrócenie na siebie uwagi. Koleś się starzeje i upada!!!! Jest tak atrakcyjną postacią jak zgniłe jajo sprzed miesiąca!!!!!!!!!!

 5. Z tego wszystkiego najdurniejsze było „wojewódzki to skrajny lewak”.

Comments are closed.