To się nie może dobrze skończyć. Tak się bawi Europa dewiantów pierwszej prędkości [VIDEO/FOTO]

Emannuel Macron i jego LGBT ulubieńcy. Foto: tter
Emannuel Macron i jego LGBT ulubieńcy. Foto: tter

Zboczeńcy mieli chyba w weekend jakieś swoje święto, czy coś takiego. Nawet nie będziemy sprawdzać, ale w Zachodniej Europie odbyło się kilka imprez z udziałem dewiantów. Do Pałacu Elizejskiego zaprosił ich nawet prezydent Francji Emmanuel Macron.

We Francji świętowano Dzień Muzyki. Pierwsza Para postanowił uczcić go w tak sposób jakim im strzelił do łba więc otworzyła podwoje Pałacu Elizejskiego dla zmiennopłciowych, który zaśpiewali im piosenki o ssaniu męskich organów, o ku..wach etc. Oszczędzimy czytelnikom dalszego opisu. Jak kto chce i ciekawy, to niech sobie sam tłumaczy.

Francja_zmiennopłciowi_macron_transseksualiści

Zobacz też: Szwedzcy lewacy szaleją. Rolnik ułożył flagę swojego kraju. Został zrugany i nazwany rasistą

Kolejną uroczą imprezkę urządzili sobie na Jeziorze Bodeńskim Niemcy. Poubierani w skórzane majty, z łańcuchami i smyczami na szyi, kagańcami i końskimi łbami na łbach zboczeńcy zapakowali się na statek „The Torture Ship” i urządzili sobie pływającą orgietkę. Impreza od wielu lat ściąga z całego świata miłośników pełzania i wzajemnego upadlania się.

W tym roku było nieco skromniej, bo zabawiało się ok. 500 osób. Na nabrzeżu, by pooglądać sobie to zoo, zgromadziło się mnóstwo gapiów. Byłoby ich więcej, ale akurat Niemcy grali ze Szwecją na Mistrzostwach Świata

Zboczeńcy pojawili się też na ulicach Londynu. Postanowili na golasa jeździć po mieście, bo coś tam coś tam. Dewianci wyjechali też na ulice Brukseli. Zorganizowali sobie jakiś rajd rowerowy na golasa. Nie będziemy dociekać o co niby im chodziło – ekologię i matkę naturę, a może przeciwko czemuś tam protestowali, bo i tak wiadomo jaki był cel tej przejażdżki. Chodziło o to by ekshibicjoniści mogli wystawić swe genitalia na widok publiczny.

Bruksela_nadzy-rowerzyści_dewianci_ekshibicjoniści

Bruksela_nadzy-rowerzyści_Unia

Zobacz też: Kobiety zostały zbiorowo zgwałcone, mężczyznom kazali pić mocz. Napad na aktywistów sprzeciwiających się handlowi ludźmi

14 KOMENTARZE

 1. Masakra. Obyśmy nigdy na Wisłą nie oglądali takich obrazków jak powyżej.

 2. Jak Pan Bóg chce pokarać to tylko rozum odbiera.
  Resztę głupek robi swoimi rękami.
  Chodzi o to, żeby na Sądzie Ostatecznym nie mógł zwalić winy na nikogo, żeby było „ja sam!

 3. Nie będzie żadnego Sądu Ostatecznego… tylko piach lub ogień i wieczna ciemność nastanie.

 4. Kolejna patologiczna lewacka głupota, teraz jeszcze prosto z rynsztoka.

 5. ten dziad po prawej z tymi rogami i w pinglach to szwaben kundlen kurwinozen – poznaje pedziora.

 6. Alternatywa: to, co powyżej albo Islam jest dla mnie nie do przyjęcia. O niebo lepszy jest ten nasz zaściankowy tradycyjno-świąteczno-powierzchowny katolicyzm.

 7. I jeszcze jedno. Od dawna nurtuje mnie pytanie o tę „pierwszą prędkość”. Jeśli oni lecą w przepaść pełną parą, to chyba lepiej nie być na przedzie, a jak najbardziej z tyłu. Jak na moje oko, to w takim przypadku pierwszy hamulcowy urasta do rangi obrońcy cywilizacji, bohatera w Okopach Świętej Trójcy.

 8. Rozumiem, że to ma być wolnościowy portal itd., ale pisząc w tak lekceważącym stylu obniżacie poziom. Artykuł o takim syfie można napisać profesjonalnie i zrobi to większe wrażenie, niż pisanie „coś tam coś tam, nie będziemy nawet sprawdzać”. To daje trochę do myślenia. Skoro nie zadajecie sobie trudu żeby „coś tam” sprawdzić, to na ile rzetelne są pozostałe artykuły, a ich treść na ile sprawdzona? Albo chcecie być rzetelni, albo rynsztokowi. Nawet o gównie na ulicy trzeba pisać profesjonalnie, jeśli się za takich uważacie.

Comments are closed.