Winnicki masakruje PiS: „Rząd, który miał wstać z kolan, dzisiaj pełza przed środowiskami żydowskimi i banderowcami” [VIDEO]

Robert Winnicki/ Kancelaria Sejmu
Robert Winnicki/ Kancelaria Sejmu

Winnicki masakruje PiS: „Rząd, który miał wstać z kolan, dzisiaj pełza przed środowiskami żydowskimi i banderowcami. I taka jest prawda. Taka jest prawda, którą większość patriotycznego elektoratu widzi na wasz temat” – powiedział w Sejmie poseł Robert Winnicki.

Podczas obrad sejmu, Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki zgłosił wniosek formalny o odroczenie posiedzenia Sejmu zwołanego w trybie pilnym przez rząd w celu procedowania nowelizacji ustawy o IPN.

Czytaj też: Żydzi już z nas się śmieją. „Presja na Polskę była skuteczna”. Posłowie Knesteu mówią, że jeszcze im mało!

„Rząd, który miał wstać z kolan, dzisiaj pełza przed środowiskami żydowskimi i banderowcami. I taka jest prawda. Taka jest prawda, którą większość patriotycznego elektoratu widzi na wasz temat” – grzmiał Robert Winnicki.

„Nie tylko kłamaliście ws. imigrantów, których przyjmujecie setki tysięcy, w tym dziesiątki tysięcy muzułmanów, ale to co dziś wyprawiacie na tej sali, jak kneblujecie debatę publiczną, jak wycofujecie się z ważnej ustawy, jak nierówno traktujecie Polaków w stosunku do zapisów, które są w tej ustawie o IPN, w stosunku do kłamstwa oświęcimskiego, to jest granda i to jest skandal!”– podkreślał polityk.

Czytaj też: Pupilek lewicy Biedroń zebrał cięgi w Słupsku. Miało być tak pięknie, a radni nie udzielili mu absolutorium

Źródło: dorzeczy.pl/nczas.com

Comments are closed.