Kolejna granica w internecie przekroczona! Wyznawca sekty Frasyniuka napisał, że „odstrzeli prezesa PiS”

Jarosław Kaczyński. / fot. PAP/Leszek Szymański
Jarosław Kaczyński. / fot. PAP/Leszek Szymański

Internauta na Facebooku, w grupie „Jestem gorszego sortu” zamieścił wpis sugerujący zabicie prezesa PiS: „Jeśli odstrzelę kaczkę to będziecie mi wysyłać paczki?”. Wpis polubiły setki osób.

Ten wpis pojawił się w grupie Facebookowej, gromadzącej ludzi niechętnych obecnej władzy. Do tej grupy należy kilkudziesięciu polityków m. in. z PO. A administratorem grupy jest Sławomir Potapowicz z Nowoczesnej.

Czytaj też: Mundial 2018. Francuzi pierwszymi półfinalistami. Francja – Urugwaj 2:0

Dodajmy, że do tej grupy należy ponad 111 tysięcy osób. Mowa o „Zainspirowani przez Władysława Frasyniuka – mówimy o sobie z dumą: JESTEM GORSZEGO SORTU! Niech nas zobaczą” – czytamy na stronie.

W piątek na profilu pojawił się wpis jednego z użytkowników:

„Jeśli odstrzelę kaczkę, to będziecie mi wysyłać paczki”?

Wpis co prawda nie wprost ale nawiązuje do prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wulgarność do znienawidzonego polityka wywołał ogólny aplauz stałych bywalców grupy.

Ten wpis jest tym z delikatniejszych. Ogólnie poziom debaty w tej grupie sięga dna. Poniżej przykład.

https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1015288470808547329

Przypominali, że już raz w wyniku hejtu i nienawiści do PiS-u doszło do tragedii. W 2010 roku Ryszard Cyba wszedł do łódzkiej siedziby Prawa i Sprawiedliwości.

Zastrzelił Marka Rosiaka, dyrektora biura europosła Janusza Wojciechowskiego i ciężko ranił innego pracownika biura. Był w pełni poczytalny, został skazany na dożywocie.

Czytaj też: Donald Trump bardzo ostro: „Jesteśmy głupcami, że płacimy za ochronę Niemiec”

Nczas.com/ Facebook/ dorzeczy.pl

18 KOMENTARZE

  • To państwo to patologia stworzona przez wywiad sowiecki w latach 1984-90. Wszyscy rządzący w PiS mają dusze nasiąknięte socjalizmem i komunizmem a ich kręgosłupy są przetrącone przez komunizm i jego operacyjne metody. To są chodzące szkielety i kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego poza wymianą. Trzeba nowych, młodych ludzi. Trzeba nam Polaków – najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
   To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   • Ale co z tymi Polakami, którzy mają autentyczne pochodzenie, chodzą do kościoła i jednocześnie są mentalnymi komuchami?

 1. Jak to „gorszego sortu”? Po 8 latach napychanie kieszeni cudzymi pieniędzmi? Może ktoś się pomylił, na przykład pierwotny wpis został ocenzurowany przez boota na facebooku, a w całości brzmiał: „J E S T E M w szpitalu, G O R S Z E G O S O R niż T U to nie ma”.

 2. Mikrocefale vel lemingi

  Mikrocefle vel lemingi
  Prenumerują wciąż „Wybiórczą”
  Stąd wiedzą, jakie Doda stringi
  Ubrała oraz jak się kurczą
  Mięśnie miednicy przy orgaźmie…
  Neurony są w postępu spaźmie!

  Lemingi vel mikrocefale
  Neuronów mają niezbyt wiele.
  A te, co mają, często wcale
  Myśleniem się nie męczą. Cele
  Wskroś postępowe są lemingów:
  Jak żreć i ciupciać się bez stringów.

  • Rozmowa z milleniersem

   Widzę, że klika i klika wciąż.
   A rozkład jazdy mi przesłania.
   Z głowy mu włosów się snuje wąż.
   Nie lubię węży!… Trącam drania:
   „I beg your pardon!” I godzinę
   Odjazdu sprawdzam. Gość ma minę…

   Zrozumiał, że nie tylko net,
   Kiedy odjeżdża bus? mu powie…
   „Where are you from?” rzucając pet,
   Zapytał. – „Poland” – „Oh, na zdrowie!”
   Smartfon mu zagrał Eine kleine:
   „Mozart… melodie pisze fajne!” –

   „Tak, pisze… W Polsce on mieszka też.” –
   „Oh, it`s interesting.” – Zaskoczony
   Młodzian wydaje się. – „Może wiesz,
   Gdzie leży Polska?” – „Wschodnie strony…
   Rosja… Syberia niedaleko!” –
   „Yes. I wiesz, Sybir-Land is eco.” –

   „Nie ma przemysłu?” – „Nie ma ni ciut!
   Więc ja co weekend na rowerze
   Z Polski przez Rosję jadę na skrót.
   I wracam. Masz to w komputerze.” –
   „Znajdę!” Chciał kliknąć, lecz zaniechał.
   Bo właśnie busik mu przyjechał.

  • Masz racje bo zyczacemu moze sie ona przytrafic, ale wszelkiej masci szuje juz nie wiedza co maja zrobic by powrocic do korytai dalej sie bogacic kosztem spoleczenstwa !!! Dziwie sie ze ich rzadzacy do tej pory nie powsadzadi do klatek na kilkanascie latbo za wyslugiwanie sie komuchomi ograbianie z majatku narodowego im sie to nalezy !!!

 3. Wiadomo, przecież oni są demokratycznym proletariatem z POstkomuny.

 4. Poziom tamtych komentarzy jest porównywalny do wielu na ‚wolnosc24.pl’, ze szczególnym uwzględnieniem użytkowników ‚Polka’, ‚kurwinoza’ i sprowokowanych przez ‚kurwinozę’ kiboli wyklętych.

 5. czy komus kto nas okrada, z usmiechem na zawszonym pysku, nie powinnismy zyczyc smierci? czy komus kto pluje nam w morde, lamiee kregoslup i mowi ze to dla naszego dobra niee powinnismy pluc w morde? ja mysle za to nalezaloby zarzynać jak w uboju rytualnym (((: i tu wracamy do sedna tematu (((:

 6. Co się dziwić ,ze do kaczek chcą strzelać.Aby każdy strzał był celny.
  Darzbór

 7. Znowu redakcyjni geniusze nie odróżniają prezesa od ś.p. prezydenta, przynajmniej na stronie głównej.

 8. Wyznawca sekty Frasyniuka napisał, że „odstrzeli prezesa PiS”. A daj mu Boże :D

Comments are closed.