SKANDAL: Antypolskie POLIN znów kłamie o Jedwabnem. W 77. rocznicę wydarzenia…

Antypolskie centrum propagandowe POLIN znów szkaluje Polskę za Jedwabne. Fot. zrzut ze strony internetowej POLIN
Antypolskie centrum propagandowe POLIN znów szkaluje Polskę za Jedwabne. Fot. zrzut ze strony internetowej POLIN

Centrum antypolskiej propagandy POLIN, ciągle utrzymywane za pieniądze polskiego podatnika, w rocznicę 77. rocznicę spalenia Żydów w Jedwabnem, znów szerzy kłamstwa na temat przebiegu zdarzeń w miasteczku. Po raz kolejny oskarża Polaków!

„10 lipca 1941 r. kilkuset żydowskich mieszkańców Jedwabnego w powiecie łomżyńskim zostało żywcem spalonych w stodole. Chociaż niemiecka inspiracja tej zbrodni jest niewątpliwa, jej bezpośrednimi wykonawcami byli Polacy z Jedwabnego i okolicznych wsi” – napisano na stronie POLIN.

Czytaj także: Jedwabnego ruszyć nie można, a Izraelska spółka przeorała polski cmentarz. Zaskakująca liczba szkieletów

Dalej znajdujemy zakłamany przebieg zbrodni, zawierający mit o „zemście na Żydokomunie”:

„10 lipca grupa Polaków wypędziła jedwabieńskich Żydów z domów na rynek miejski. Tam ich upokarzano, bito i przetrzymywano przez kilka godzin w palącym słońcu, każąc pielić trawę z bruku. Grupę wybranych mężczyzn zmuszono do rozbicia pomnika Lenina i urządzenia szyderczej „procesji pogrzebowej”. Następnie ich zamordowano i pogrzebano wraz ze szczątkami monumentu w stojącej na obrzeżach miasta stodole. Wreszcie, w ostatnim akcie tragedii, do tej samej stodoły zagnano mężczyzn, kobiety i dzieci zgromadzonych na rynku i budynek podpalono. Równocześnie trwała grabież żydowskich domów.

Jednym z kluczowych czynników wydarzeń była niemiecka zachęta i przyzwolenie na przemoc wobec Żydów. W Jedwabnem istniał posterunek żandarmerii, a w dniu lub w przeddzień zbrodni przybyło komando niemieckiej Policji Bezpieczeństwa, które odbyło rozmowy ze spontanicznie wyłonionymi władzami miejskimi. To właśnie burmistrz Marian Karolak i jego przyboczni odegrali główną rolę w organizacji pogromu.

W tym szczególnym czasie, kiedy Niemcy byli traktowani przez miejscową ludność jak wyzwoliciele spod okrutnej okupacji sowieckiej ich inspiracja, odwołująca się do antysemickich uprzedzeń i stereotypu „żydokomuny”, padła na podatny grunt. Pogrom w Jedwabnem przybrał wymiar symbolicznej zemsty Polaków na Żydach za sowieckie represje. Ofiary zostały napiętnowane w sposób podkreślający rzekome związki całej wspólnoty żydowskiej z komunistami.”

Czytaj także: Przełom w IPN! „Ekshumacja w Jedwabnem powinna zostać wznowiona. Zbrodnia na Żydach nie została wyjaśniona”

Fakty są jednak zupełnie inne. Po pierwsze, jak wynika z pracy Marka J. Chodakiewicza, „Mord w Jedwabnem 10 lipca 1941: prolog, przebieg, pokłosie” oraz licznych zeznań świadków, choć Polacy rzeczywiście zostali zmuszeni do zaganiania Żydów na rynek w Jedwabnem, to po pierwsze wcale nie wiedzieli, że będą oni zamordowani, a po drugie robili to bardzo niechętnie, najczęściej starając się uchylić od tego, wymuszonego przez Niemców zadania. Samego mordu dokonali zaś Niemcy, rzeczywiście przy pomocy burmistrza Mariana Karolaka, który, mimo polskiego nazwiska, też był Niemcem, bo sam za Niemca się uważał. Również jego podwładni w większości byli Niemcami. Stalinowski sąd, w latach 1949-1953 nie potrafił udowodnić żadnemu z oskarżanych o to Polaków uczestnictwa w samym mordzie i jednoznacznie identyfikował, że sprawcami zbrodni byli Niemcy.

Przypisywanie Polakom odpowiedzialności za zamordowanie najpierw ponad 1600 a teraz nadal 350 Żydów w Jedwabnem, jest częścią „upokarzania Polski na arenie międzynarodowej” by wydobyć od Polaków nienależne odszkodowania, co jeszcze w latach 90. XX w. zapowiedział ówczesny szef Światowego Kongresu Żydów, Isaac Singer. Choć potem okazał się on hochsztaplerem, jego taktykę kontynuuje żydowskie centrum propagandy POLIN przy tolerancji polskich władz.

Czytaj także: To Niemcy spalili Żydów w Jedwabnem

75 KOMENTARZE

 1. To Niemcy zabili tych ludzi. To, że kazano im nieść pomnik Lenina dowodzi, że Niemcy zamordowali komunistów, bo tym zajmował się Grandschutz. A że komunistami byli wyłącznie Żydzi, to już inna kwestia.

  • ~Cześo- 54 min temu
   Żydzi Żydów wyłapywali, Żydzi Żydów denuncjowali, Żydzi Żydów kopali, tłukli nahajami i pałkami prowadząc ich w ostatnią podróż. Czy przewodniczący Yad Vashem albo jakiś inny Żyd powie że to nie prawda?

   Stanisław Michalkiewicz
   Toteż Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu napiętnował nie tylko Rząd Rzeczypospolitej na Uchodźstwie, ani Delegatura tego Rządu na Kraj „nie działały stanowczo w imieniu polskich obywateli pochodzenia żydowskiego w żadnym momencie trwania wojny.” „W żadnym momencie” – a więc na przykład – w okresie po 17 września 1939 roku do 22 czerwca 1941 roku, kiedy to znaczna, może nawet przeważająca część „obywateli polskich pochodzenia żydowskiego” na Kresach Wschodnich przeszła na stronę sowieckiego okupanta, tworząc niezwykle wydajną część sowieckiego aparatu terroru, którego ostrze było skierowane przeciwko obywatelom polskim pochodzenia polskiego.
   Instytut nie precyzuje przy tym, na czym właściwie miałyby polegać „stanowcze działania” rządu polskiego w sytuacji, gdy polska armia została rozgromiona przez obydwu wrogów, wskutek czego naród polski został wobec obydwu wrogów doprowadzony do stanu bezbronności.
   Najwyraźniej izraelski Instytut uważa, że Polacy nie oglądając się na nic, powinni rzucić się tym wrogom do gardła, byle uratować przynajmniej jedno życie przedstawiciela żydowskiego Herrenvolku. Dlatego – o czym miałem okazję przekonać się w waszyngtońskim Muzeum Holokaustu – przezornie powstrzymuje się od zarzutu wobec żydowskiej milicji w sowieckiej służbie na Kresach Wschodnich, która nie kiwnęła nawet palcem, by uratować choćby jednego Polaka przed wywózką, czy rozstrzelaniem.
   Gdybyśmy byli złośliwi, moglibyśmy zapytać, dlaczegóż to niebywale liczna społeczność żydowska w Generalnej Guberni nie uratowała ani jednego spośród 3,5 miliona Polaków, którzy stracili życie z rąk złych „nazistów” – ale nasza złośliwość nigdy nie będzie w stanie dorównać żydowskiej bezczelności, więc szkoda nawet próbować.
   Tedy nie próbujmy, tylko na przyszłość przyjaciół dobierajmy sobie trochę staranniej i nie uprawiajmy amikoszonerii z natrętami, którzy właśnie teraz próbują nie tylko wyszlamować Polskę finansowo, ale w dodatku – jak to zaleciła niedawna międzynarodowa konferencja rabinów w Warszawie – stawia „na edukację” w zakresie „prawdy historycznej”, w służbie pedagogiki wstydu, której celem jest utrwalenie w Polakach poczucia winy wobec Żydów, by w ten sposób doprowadzić ich do stanu psychicznej bezbronności.

   • Plan wygląda mniej więcej tak, drodzy Rodacy:
    1. Bank Morgana jest powoływany w Polsce do rozliczenia na miejscu tych 3 bilionów zł z Akt 447
    2. Do tego, komplementarnie, to gigantyczne lotnisko które posłuży do ewakuacji milionów żydów w pewnym krytycznym momencie.
    3. Centrala Mossadu „na całą Europę” ma być pod tym lotniskiem (o czym mówił wielokrotnie p. Grzegorz Braun jak też inni).
    4. US Army zostaje ściągnięta odpowiednio wcześniej (żeby nie budzić podejrzeń) do zabezpieczenia całej operacji na miejscu, tak aby nie było żadnych przeszkód od Polaków, jak już się już zorientują „w cziom dzieło”.
    Zdaje się, że sytuacja jest bardziej zaawansowana niż mówi pan Michalkiewicz. Braun naświetla to bardziej wnikliwie i dalekosiężnie.

    Bank (Julian Tuwim)
    Jak czarne włochate kulki
    Po banku toczą się srulki.
    Skaczą, skaczą nad biurkiem,
    targuje się srulek ze srulkiem.
    Srulek srulkowi uległ
    i biegnie do kasy srulek.
    Liczy drżącymi palcami
    i zmyka przed srulkami.
    W klubzeslach z dala od kasy
    siedzą srule-grubasy.
    Srulki z uśmiechem lubym
    kłaniają się srulom grubym.
    A w głębi – w ciszy – wielki jak król
    Duma
    sam
    główny
    Srul.

    • Żydzi tacy sprytni, przebiegli, bogaci i wpływowi, a ty polski ciulu – biedny, głupi i bezwartościowy.

     • @kurwinoza tchórzliwy śmieciu – ujawnij się – to i ciebie zabiją. Zyskasz śmieciu wielką sławę, będziesz ostatnim judeo-śmieciem zabitym przez Polaka. Warto?
      Warto!

 2. polaczki boją się prawdy o zbrodniach i kradzieżach na Żydach, jakich dopuściły się ich rodziny w trakcie i po wojnie. te polaczki już tak mają.

  • ciesz się, że urodziłeś się tylko z pyskiem do szczekania, bo po tamtej libacji twojej starej mógłbyś równie dobrze teraz chrumkać i ryjem wykopywać kartofle spod obornika

   • niezłe masz fantazje. większość polskich libertarian preferuje jednak seks z psem, a nie ze świnią.

    • Jestes takim kretynem ze dziwie sie ze masz tu prawo komentowac….. Internetowy bohater..
     Maly, glupi i pelen nienawisci bohater

     • Heil Hitler, mały cyprianku z NSZ. Myślisz, że jak będziesz otaczać się barczystymi chłopcami w brunatnych koszulach, to ci w końcu urośnie siusiak?

    • Haha te wasze brunatne koszule…. Powiedz jesli mozesz dlaczego tak nienawidzisz Polski?
     Rozmawialem kiedys z takim jak ty i jedyne co potraficie to pluc…. Jedni z was nie moga sie pogodzic z mysla ze Polacy maja naprawde malo na sumieniu. Jest mozliwe normalnie podyskutowac? Czy plucie jest tylko dla plucia?

   • no samych mordów na Żydach przeprowadzonych z pomocą lub bezpośrednio przez polaczków to było ok 200 tysięcy. a ile ton żydowskiego złota zrabowali polaczki to trudno nawet zliczyć.

    • zakładam że ilość zabitych polaczków przez żydów i straty materialne spowodowane przez tą samą grupkę ludzi też jest niemała/ porównywalna.

     I nie pisz mi tu gdzie moje źródła

    • A ilu zydow zginelo przez… zydow? Za pieniadze te bydlaki wysylali swoich na smierc sami zyjac w Szwecji i USA. Tak to powod do dumy … To ze tysiace lat jestesci to zasluga ksenofobi, rasizmu,pogardy dla innych

  • Skoro podajesz się za Żyda a widzę żmiję plującą jadem, to pytam, kiedy Żydzi skończą z mordowaniem Arabów. Kiedy rozliczycie z Arabami swoją zbrodniczą przeszłością w Palestynie?
   Może przypomnę ci, tylko jedna izraelska operacja „Protective Edge” w Strefie Gazy (2014 r.) – spowodowała śmierć 2256 Palestyńczyków, w tym 1 563 cywilów, wśród ofiar były 293 kobiety i 556 dzieci (dane ONZ).
   Ja się pytam, jeśli to co robicie w Palestynie nie jest czystką etniczną, to co to jest?
   Ja się pytam, co były winne te 566 palestyńskich dzieci?

  • Tak, Niemcy stworzyli holokaust. Jeśli Niemcy stworzyli holokaust to Żydzi stworzyli administrację holokaustu i wysługiwali się Niemcom, a żydowscy administratorzy zajmowali się łupieniem swoich naiwnych rodaków – Żydów, bo to było takie nie niemieckie dla Niemca, którego tak teraz Żydzi szanują, i złośliwie powiem, pewnie Żydzi wiedzą za co. Skoro tak było, to zapytaj żydowską administrację holokaustu gdzie jest złoto?

 3. Trudno właściwie wyczuć, co dla redakcji oznacza słowo ” kłamać”, bo na pewno nie to, co w pojęciach ogólno ludzkich się mieści, czyli przeczyć faktom. W rozumienie redakcji histeryczne zaprzeczanie faktom tworzy specyficzną „prawdę”,która odpowiednią ilośc razy powtarzana staje się prawdą. To i prawda skandalicznym kłamstwem się staje.
  „Publikacja Wokół Jedwabnego, przygotowana przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej, prezentuje wyniki badań naukowych nad zbrodniami popełnionymi na polskich Żydach w Jedwabnem, Radziłowie i innych miejscowościach Łomżyńskiego i Białostocczyzny latem 1941 roku.
  Na tom pierwszy składają się studia, które przedstawiają te wydarzenia na szerokim tle historycznym, poczynając od rysu stosunków polsko-żydowskich na tym terenie w okresie przedwojennym, poprzez opis niemieckiej polityki zagłady Żydów i antyżydowskich wystąpień miejscowej ludności, kończąc na analizie powojennych postępowań karnych w sprawie mordu w Jedwabnem oraz dotyczącego go piśmiennictwa.”
  „Polski Instytut Pamięci Narodowej ogłosił wyniki śledztwa w sprawie mordu na Żydach w Jedwabnem
  Polska ludność cywilna odegrała decydującą rolę w zbrodni w Jedwabnem – stwierdził prokurator Radosław Ignatiew z Instytu Pamięci Narodowej. Rolą niemieckich żołnierzy było inicjowanie i zachęcanie do pogromu, ale to Polacy 10 lipca 1941 r. zabili około 350 osób pochodzenia żydowskiego. Liczba 1600 ofiar, podana przez Jana Grossa w książce „Sąsiedzi”, nie została potwierdzona. W mordzie brało udział około 40 mężczyzn z Jedwabnego i okolic. Wczoraj w Białymstoku IPN ogłosił wyniki śledztwa, dotyczące zbrodni w Jedwabnem.”
  Chociaż byście się wściekli kijem Wisły nie zawrócicie i z motyką na Księżycu nie wylądujecie.Nie szkoda wam energii, czasu, życia i w końcu własnej Duszy ?

  • To ” wczoraj ” to oczywiście było 16 lat temu i nic nowego naukowcy nie stwierdzili. Sławetny raport Koli też tego nie zmienił, a wyparciuchy swoje.

    • Niestety, nie pasował do tez wyssanych z palca, że Niemcy …itd.
     Czym różnicie się od Ruskich tchórzy, krętaczy w sprawie Katyńskiej ?
     Sławetne łuski w Jedwabnym pochodziły z pierwszej wojny światowej, a te bardziej współczesne, z karabinu który wszedł do użytkowania rok po pogromie.
     Polacy potrafią zmierzyć się ze swoją niechlubną historią,( mają taką wszystkie nacje świata). Dopiero Przerzucanie odpowiedzialności, chronienie i ukrywanie morderców histerycznym zaprzeczaniem faktom, powoduje że cały naród staje się współwinnym zbrodni. Wasze środowiska są odpowiedzialne za to, że z opinii jednego z najbardziej heroicznego narodu na świecie, zaczynamy mieć opinię intelektualno- moralnych tchórzy i hipokrytów.

  • Raczej „wyniki śledztwa”.Dzięki Kieresowi pominięto niewygodne fakty.

  • Autorytet doktoryzowanego Grossa mozna porownac do niedouczonego pierwszoklasisty, dla ktorego cyfra 350 jest rownoznaczna z 1600. Juz nawet to dyskwalifikuje jego „zydowska uczciwosc”. Przepraszam – policzyl to na palcach, ale z szyderczym usmiechem i za to zostal uznany wsrod zydow rzecznikiem „prawd” budujacych podwaliny do wyludzenia niby to … rekompensaty.

 4. Najgorsze jest to że niewielu pyta się o przyczyny, widzą tylko skutki! To że w Europie była taka nienawiść do Żydów, powiedzcie obiektywnie skąd to się wzięło. Przecież Adolf doszedł do władzy w DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH! Dlaczego? Czy nie wiecie że w przyrodzie każda przyczyna ma swój skutek! Dlaczego to więc tak prześladowano właśnie Żydów, a nie jakąkolwiek inną nację? Czy ktoś wie? Myślę że niejako podowiedzią może być ich obecne zachwanie w stosunku do Polski i Polaków, te wszystkie roszczenia, szkalowania… Znów poczuli się silni, a potem co znów będzie płacz?

  • Adamski „w Europie była taka nienawiść do Żydów, powiedzcie obiektywnie skąd to się wzięło.
   – A skąd w tobie się wzięło, zastanawiałeś się ?? co tobie, bezpośrednio twojej rodzinie zrobił jakikolwiek Żyd ?
   Potrafisz odpowiedzieć ?
   Zaraz po Żydach mieli iść Słowianie, Polacy w pierwszej kolejności. Twoim tokiem główkowania…bo świat nas też nienawidzi ??

   • O, Pani widzę oddelegowana na prawicowy portal, żeby szerzyć te bzdury że dzicy Polacy w akcie nienawiści wymordowali tysiące niewinnych Żydów, co? Dopóki nie będzie prawdziwego śledztwa w tej sprawie, ekshumacji, przekopana tej stodoły, badań daktyloskopowych itd. (obecna kryminalistyka mogłaby bardzo dokładnie wszystko wyjaśnić z jakiej broni strzelano) to możecie sobie przekonywać „świat” że tak właśnie było, choć oboje wiemy, że niewiele wiemy, bo Lech Kaczyński na prośbę (?) Rabina w Polsce wstrzymał ekshumacje, rzekomo religia Wam tego zabrania, co później okazało się jest wierutną bzdurą! Więc proszę sobie darować…

    • Jestem tu z ludzkiej przyzwoitości, oddelegowuje mnie moje sumienie.
     Serce się kraje, co tu pociskacie młodym ludziom, żerując na ich strachu i najniższych instynktach.
     „że dzicy Polacy w akcie nienawiści wymordowali tysiące niewinnych Żydów ” – Typowe uproszczanie i demonizowanie ignoranta. Proszę swoich bzdur nie wciskać w moje posty. Trzymam się faktów, nic więcej.Niestety, Polacy też okazywali się zbrodniarzami, to problem wszystkich nacji bez wyjątku. Zbrodnie należy przerabiać, nie zaprzeczać, odwracać kota ogonem i usprawiedliwiać, bo w tedy cały naród staje się współodpowiedzialny zbrodniom. Komuś bardzo zależy na takiej opinii o Polakach.
     Ciekawe, że kategoryczny sprzeciw polskich rodzin wobec ekshumacji ofiar smoleńskich nie doczekał się spełnienia, a tu Kaczyński ” na prośbę Żydów”..
     Żydzi ze względów religijnych nie mogli się godzić na ekshumację, co było i jest bardzo wygodne dla polityki historycznej skrajnej prawicy. Tylko z tego powodu wstrzymano ekshumację, choć przeszło trzysta szczątków ciał wykopano.Dla polityków pozostała ukochana półprawda, jak z katastrofą smoleńską. Można tym grać i indoktrynować słabe umysły do końca świata i jeszcze dłużej.
     Kto chce znajdzie wszytko na stronach IPN, orzeczenia naukowców są jednoznaczne ! Warto też czytać książki, choćby tylko „My z Jedwabnego” Anny Bikont. Napisano dziesiątki innych pozycji znanych na całym świecie, tylko w Polsce skrajna prawica je opluwa i kamufluje.
     Zwracam się do młodych ludzi; nie dajcie się faszerować hipokryzją i politycznymi kłamstwami. Szukajcie, sprawdzajcie, porównujcie, demaskujcie cwaniaków, którzy z was robią tchórzliwą, wściekłą szarą masę do urabiania.

   • Gosienko – odpowiedz sobie raczej na pytanie, co w destruktywnej dzialalnosci zydowska chciwosc dokonala na CALEJ POLSKIEJ SPOLECZNOSCI ? Wtedy dopiero rozwiniemy dyskusje, ktora chcialas podzielic na czasteczki nie przekonujace nikogo o asymilacji, do ktorej po prostu sie nie nadajecie. Was nikt tak nienawidzi, jak rozbuchana syjonistyczna propaganda dazaca do wyludzenia majatku, ktorego nigdy nie posiadaliscie.

    • Z jakiego klasztoru nadajesz Krakusiku ? Idź się lepiej pomódl skarbie o zdrowie, na zrozumienie już za późno.

     • Nie odpowiedzialas, bo cie strach ogarnal. Wszyscy, ktorzy czytaja twoje bzdury, odnosza sie do tych z coraz wieksza dezaprobata. Moja oaza swiadomosci politycznej jest wiedza historyczna, ktorej nie chcesz poznac. Bladzisz w odpadkach zydowskich podan, nie uwzgledniajac prawdy i rzeczywistych faktow. Twoj apel do mlodego pokolenia jest nadaremny, bo nie dalismy sie zdoktrynizowac sfalszowana narracja, ktora faszeruje nas sprzedajny rzad, a bedacy na uslugach syjonistycznej gangreny. Nie jestesmy obarczeni nawet czastka grzechu, ktory w swoim jadzie potrafi tylko karmic tak slabych ludzi, jak ty. Aby cie zupelnie osmieszyc, to ci tylko powiem, ze nie jestem ani twoim skarbem, ani nie modle sie do zadnych urojonych bozkow.

  • Opary ” żydowskich podań” ? ?
   Kim jesteś,nadęty sabotażysto, bo na pewno nie Polakiem !
   Wszystkie oficjalne, światowo uznane Polskie Instytucje Naukowe – tysiące zaangażowanych w badania Polaków, wszystkie kolejne polskie rządy, demokratycznie wybierane przez Polaków podejrzewasz o żydowskie podania ? Weź ty się o sosenkę, podjudzaczu ! Chcecie na Polskę sprowadzać wściekłość takich samych fanatyków z drugiej strony. Chcecie Polskę izolować od cywilizowanego świata i sprowadzić do wyznaniowego średniowiecza mitami o „parszywym, zachłannym narodzie żydowskim ” znienawidzonym przez cały świat i wszystkich złych obcych. Typowa watykańska gadka od tysiącleci, wiecznie żywa, watykańskie „historie”.To już wszystko było. Gdybyś faktycznie interesował się historią, a nie nakręcaną histerią, wiedziałbyś ….skarbeczku.

 5. polacken boją się, że prawdę o „złotych żniwach”, jakich dokonywali na swoich żydowskich sąsiadach, już wkrótce pozna cały świat.

  • Złote żniwa to wy mięliście w Warszawie na nieruchomościach, ile to złotych medalików czy zębów musieliby wam Polacy powyrywać, żeby odpowiadało to cenie gruntów w centrum Warszawy, na których stoją/stały nawet 7-8 piętrowe kamienice przyznane przez Hajkę & Co.? Nic się nie bój Kurwinoza, znów wam się nie uda, szkoda mi was trochę jako jedyna nacja świata nie potraficie uczyć się na własnych błędach, jak tylko poczujecie się silni to zachowujecie się butnie, agresywnie, roszczeniowo, tak samo jak w Niemczech w latach ’30 XXw. Aż do momentu, gdy kogoś już tak wk…cie, że następują wypędzenia, pogromy i te wszystkie holokausty. Po co wam to? Nie można sobie spokojnie żyć, bogacić się, wychowywać dzieci ale nie obnosić się ze swoją wyższością? Jesteście narodem wyjątkowo utalentowanym ale zawsze gubi was PYCHA! I tak już przez wieki, mam przypomnieć listę państw z których was przepędzano? USA wiecznie mocarstwem nie będzie, jest właściwie na ścieżce schodzącej, i jak myślisz kto was będzie bronił w Europie przed milionami wk..nych muzułmanów, którym rozjechaliście ich kraje na Bliskim Wschodzie? Na Polaków już nie liczcie! Myślę, że już żadnego drzewka w tym waszym muzeum dla Polski nie posadzicie, ale sami jesteście sobie winni!

   • Teksty z przedwojennej faszyzującej prasy brukowej.Tylko Żyda na lekarstwo, wiec chłopcy uruchomiają chore fantazje na maksa.
    Następny gada jakby go koloratka mocno uwierała. Poluzuj Adamsky.
    Typowa gadka watykańskich klerykałów do wyimaginowanych Żydów w Polsce.
    Odwieczna walka religijna o rząd dusz i polityczne wpływy.

    „Nie można sobie spokojnie żyć, bogacić się, wychowywać dzieci ale nie obnosić się ze swoją wyższością? Jesteście narodem wyjątkowo utalentowanym ale zawsze gubi was PYCHA!
    Widocznie jesteś Wolakiem, że tak do Polaków per/ jesteście narodem …??
    Pokopało cię chłopaczku ? Jaka wyniosłość, jaka pycha ? Bo kilka faktów wrzucam do sieci dla równowagi na wasze demoniczne kłamstwa ? Projektujesz na innych swoją wyniosłość i pychę i pierniczysz jak z ambony głupimi sloganami bez ładu i składu. Boki zrywać !

 6. Zydowski wiesniak, jak podstepem nie wyludzil kromki chleba od Polaka, byl biedny jak mysz koscielna, zatem pozostawione po nich cuchnace i zawszawione ubrania byly ostentacyjnie palone na znak protestu, by choc w symbolicznym wstrecie wyznaczyc im droge do miejsca na ktore zasluzyli. Niemcy przy pomocy folksdeutscha Karolaka nakrecili scenariusz pobudzajacy nienawisc maluczkich wciaz skomlacych o litosc i umilowanie. Mimo uzurpacji znalezienia sobie miejsca wsrod cywilizowanych, i tak sa przepedzani po calym swiecie, bo kto chcialby miec cuchnacego gnoja za sasiada?

  • Żydzi dali światu ponad stu Noblistów. Ilu dała twoja zasrana polska?

   • Twoje wypociny tez zasluguja na Nagrode Nobla. Czy ta juz dostales, czy chcesz wyludzic ? Skoro zyjesz w „zasranej Polsce”, to pewnie sam jestes gownem, ale inaczej woniacym.

     • To dobrze. Tak sie konczy los niechlubnego banity, ktory pozostawil po sobie tylko smrod i niespelnione sny o domniemanej wielkosci.

     • powiedz to twoimi rodakom. w Niemczech jest już ich ze dwa-trzy miliony. tak bardzo kochają swoją zasraną polskę, że całymi rodzinami osiedlają się w Berlinie i Hamburgu.

     • Ha ha ha, za to twoi rodacy siedzą wszyscy w Izrealeu, z krzesła prawie spadłem!

     • My Żydzi zachowaliśmy swoją odrębność i kulturę żyjąc przez tysiące lat w diasporze. Natomiast wy polaczki germanizujecie/amerykanizujecie/rusyfikujecie się w niesamowitym tempie. Najpóźniej w drugim pokoleniu emigranci z waszego kraiczku zrobią wszystko, żeby tylko ich nie kojarzyć z krajem pochodzenia. doskonale zdają sobie sprawę, że polskość jest nieatrakcyjna. polskość to taka rozckliwiająca się nad sobą nieporadność i nieudacznictwo, to bieda, wyzysk i zacofanie. I dlatego właśnie wasze lobby w USA jest niczym w porównaniu do lobby żydowskiego, choć liczebnie jest nas mniej.

  • Tak Krakusiku, obawiam się, że ciebie nikt cywilizowany nie chciał by za sąsiada.

   • Rozejrzyj sie wokol i zauwaz, jak teraz Polacy brzydza sie wszystkim, co zydowskie. My was wcale nie chcemy za sasiadow. Wasza odrebnosc jest zachowana tylko dla was. Caly swiat zdazyl sie juz o tym przekonac. Nie uwazamy was za przyjaciol i nie dazymy do pobratania. Zgotowaliscie sobie sami los godny pozalowania. Jestescie rozkurzeni po swiecie i nie mozecie zaznac spokoju. Wieczna wloczega i brak akceptacji spolecznej kwili o litosc. Jestescie przegrani w kazdym calu i dlatego w konwulsjach porazki wzbudziliscie w sobie pogarde dla innych. Jestes bezdzwieczna „placzka zydowska”, ale tego skowyczenia tez juz nikt nie chce sluchac. Mamy was po prostu dosc.

 7. gdyby polaczki mieliby choć trochę odwagi cywilnej i intelektualnej uczciwości, to by przeprosili za zbrodnie swoich przodków i byłoby po sprawie. Niemcy maja dziś z Izraelem bardzo dobre stosunki, mimo iż ich zbrodnie przekraczają wszystko to, czego dopuścili się polacken. No ale cóż polacken nie potrafią myśleć, nie mają w sobie ani krzty sprytu politycznego i dlatego podkładają się najmocniejszym państwom i narodom tego świata, wmawiając sobie, że takie starcie mogą jakimś cudem wygrać. W rezultacie wszyscy na świecie rozmawiają o udziale polaczków w Holocauscie, choć obiektywnie rzecz biorąc, było on niewielki w porównaniu do tego, co zrobili Ukraińcy, Litwini, Łotysze, Estończycy czy Słowacy, gdzie z nazistami kolaborowali w Holocauście niemal wszyscy bez wyjątku. No ale polaczki to głupie ludzie są. I tchórzliwe. hahahaha

  • Proponuję wejść na znanylekarz i tam poszukać pomocy. Mówi pan płynną polszczyzną, więc psychiatra powinien zrozumieć. Ulotki na depresanty też są raczej po polsku. No, powodzenia!

   • Przeciętne IQ Żyda aszkenazyjskiego – 115. Przeciętne IQ polaczka nie sięga nawet 100 punktów.

    • Natomiat twoj oscyluje w granicach 0-20, o czym swiadcza te wszystkie prymitywne wpisy z ktorych i tak nic nie wynika.

     • Nic nie rozumiesz, choc juz wiemy, ze przerost twojego penisa nad umyslem jest oczywisty. I znowu sie skompromitowales.

     • wiem, że bardzo chciałbyś go zobaczyć i pomacać, ale nic z tego, koleś. Musisz znów poprosić swojego tatę, żeby dał ci fujarę do possania.

  • Kurwinoza, prowodyr – katalizator narzucający tok i ton dyskusji. To wymysł redakcji !
   Chłopcy z plebanii udają, że nie wiedzą.

   • Dziekujemy ci droga Salciu. Slusznie zauwazylas, ze to prowodyr, ale czy nie znamiennym faktem jest to, iz on reprezentuje zydowski sposob myslenia ?
    Nam wystarczy, by go traktowac jak owrzodzialego strupa, zakompleksionego i juz starego pryka, nie posiadajacego ani ojczyzny, ani godnosci, ani honoru.
    Zapomnialas dodac, ze jego obecnosc na tym forum jest conajmniej obrzydliwa ! A wogole, to skad u ciebie take niechec do kosciola? Przeciez my nie drwimy z waszej wiary, ani nie upokarzamy waszych rabinow. My tylko obnazamy wasza hipokryzje i sprzeciwiamy sie narzucaniu syjonistycznego tonu. Zrozum to wreszcie.

    • W odwracaniu konia kopytami nie macie sobie równych od tysiącleci i jeszcze długo to się nie zmieni.
     Twoją wiarą jest nienawiść do świata skumulowana w narodzie żydowskim.
     To prawda, drwię z tego z całego serca i duszy mojej.

     • Goska – zwyczajnie klamiesz. W ukazywaniu i pietnowaniu zydowskiej hipokryzji, Polacy wcale nie sa osamotnieni. Zydzi sami zasluzyli sobie na niechec dojrzale myslacych ludzi wokol calego swiata, a jesli nawet nie „od tysiacleci”, to napewno od czasu przepedzenia was z Egiptu.

 8. Strach przed kurestwem chciwosci i wstret do odoru zjelczalego czosnku jest najlepszym sposobem pozbycia sie elementow nikomu potrzebnej bakterii.

  • Budhha „Goska – zwyczajnie klamiesz. W ukazywaniu i pietnowaniu zydowskiej hipokryzji, Polacy wcale nie sa osamotnieni” – daruj sobie cyborgu, nie znasz pojęcia ” kłamać”
   – niestety, faszystowskie umysły znów szukają pożywki. Nienawiść karmiona „Żydami” sprawdza się już tysiąclecia. Od Żydów się zaczyna, później leci jak z płatka. Gdybyście znali historię i trochę myśleli, wodzireje od rozsiewania gangreny nie mieli by takiego urodzaju. Służycie za truchło do hodowania gangreny, nie widzicie tego zombiaczki ?
   Krakus „Strach przed kurestwem chciwosci i wstret do odoru zjelczalego czosnku jest najlepszym sposobem pozbycia sie elementow nikomu potrzebnej bakterii.” – Typowa, przedwojenna faszystowska narracja.
   W głowie się nie mieści, że Polska – kraj który tyle wycierpiał od faszystów, ma specjalne media i fora dla nich, aby mogli bez żadnych przeszkód siać swoją zgniliznę.

 9. Czy Jonny Daniels przeprowadził w Polsce operację „JEDWABNE”?
  … a właściwie medialny sabotaż skutkujący uniemożliwieniem naukowego zbadania sprawy Jedwabnego? – Możliwe, że odpowiedzią na to pytanie jest sylwetka Jonny’ego Danielsa
  … sierżanta sztabowego i strategicznego doradcy brygady [IDF] Israeli Defence Force / Izraelskich Sił Zbrojnych / wyspecjalizowanej w dziedzinie wojskowej informacji medialnej, w zakres której zapewne whodzi też wojskowa dezinformacja medialna, … w wersji cywilnej potocznie nazywana szarym PR-em.

 10. Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji Jedwabnem.

  //citizengo.org/pl/signit/84089/view
  Dopisać https:

  • możecie sobie wznawiać. znajdziecie w tych grobach wiele ciekawych rzeczy, ale czego NA PEWNO nie znajdziecie, to złota. polskie rodziny z Jedwabnego już dawno się nim zajęły. hahaha

 11. Wy, ku*wa wasza mać, redaktorzy NCz – zgłoście się „z własnej inicjatywy” do Sądu Karnego z wnioskiem o dobrowolne ukaranie się z powodu dopuszczenia do propagowania niemieckiego faszyzmu z jego przywódcą Hitlerem. Bo tolerujecie wpisy tzw. ali wilk.

  • Małe sprostowanie : to alter ego „ala wilk” dla „kurwinoza”. Zatem mój wniosek z godziny 17.44 bardziej dotyczy was redaktorkowie i tzw. kurwinozy – który głosi że : „Heil Hitler, mały cyprianku z NSZ. Myślisz, że jak będziesz otaczać się barczystymi chłopcami w brunatnych koszulach, to ci w końcu urośnie siusiak?”, a to już jawna emanacja faszyzmu vel hitleryzmu.

 12. jedyne co dobre w tym wszystkim to fakt ze polacy to wyssajacy antysemityzm z mlekiem matki ,i jest to jakies swiatelko w tunelu ,bo przyjdzie nam stoczyc nie jedna batalie z kosher eshablishmentem,,

 13. Antysemityzm wiecznie żywy

  PRZEŚLADOWANI Z POWODU RELIGII, BO BYLI BIEDNI, BO BYLI BOGACI, KAPITALIŚCI, KOMUNIŚCI, PODRZĘDNA RASA, KTÓRĄ TRZEBA WYTĘPIĆ A DZIŚ BO SĄ, BO STWORZYLI SWOJE PAŃSTWO.
  TO JEST ZAWSZE TEN SAM ANTYSEMITYZM.

Comments are closed.