Ostra rozmowa Jakiego z Olejnik! „Może mnie pani obrażać, nie robi to na mnie wrażenia” [VIDEO]

Patryk Jaki i Monika Olejnik/ Twitter/ TVN24
Patryk Jaki i Monika Olejnik. / fot. TVN24

Patryk Jaki był gościem programu „Kropka nad i” w TVN24. Podczas programu doszło do ostrej wymiany zdań między politykiem a dziennikarką. „Pani postanowiła mnie dzisiaj grillować” – w pewnym momencie powiedział kandydat na prezydenta Warszawy.

Już od pierwszych pytań dziennikarki TVN24 można było odnieść wrażenie, że stara się atakować słownie polityka PiS-u.

„Czy ktoś, kto pisał ustawę o IPN, miał głowę?” – zapytała Jakiego Olejnik, nawiązując do przepisu mówiącego o karaniu więzieniem osób, które głoszą kłamstwa na temat polskiej historii.

„Może mnie pani jeszcze obrazić, jeśli pani to pomoże. Wie pani, że dokładnie taki sam projekt ustawy był w 2006 r. Za taką ustawą głosował Donald Tusk i czy pytała go pani wtedy czy miał wtedy głowę? Tam też była penalizacja i to dalej idąca. Jak pani zauważyła, nie było wtedy takiej światowej awantury, mimo że przepisy były dalej idące” – odpowiadał jej polityk.

Czytaj też: Kupili Ronaldo za ogromne pieniądze i już im się zwrócił! Juventus umie robić interesy

Na koniec programu Patryk Jaki spytał się prowadzącej, czemu nie rozmawiają o jego planach na Warszawę. „Myślałem, że o Warszawie też porozmawiamy… „– powiedział Jaki.

„Ale zauważył pan, że jeszcze nie ma kampanii wyborczej? Ja zauważyłam” – odpowiedziała Monika Olejnik.

„Ale z Rafałem Trzaskowskim to pani nie przeszkadzało, żeby porozmawiać o Warszawie, kiedy również nie było kampanii wyborczej” – ripostował polityki PiS-u. „Myślałem, że o tym będziemy rozmawiać, a pani postanowiła mnie dzisiaj grillować, mimo, że jak pani, że jestem człowiekiem bardzo spokojnym” – dodawał.

„Spokojny człowiek, który jest autorem znowelizowanej ustawy o IPN” – zaznaczyła Olejnik. „Przeciwko której nie głosował też Rafał Trzaskowski, który jest taki światły. To jak jest taki światły, skoro tego nie zdiagnozował?” – odpowiedział Jaki.

„A no właśnie, to tutaj jest pech jego” – zakończyła program Olejnik.

Czytaj też: „Wołyń” komuś się nie spodobał. Skarga do KRRiT za puszczenie przez TVP filmu Smarzowskiego

Źródło: TVN24

9 KOMENTARZE

  1. olejnik, zootechnik/zootechniczka :):):)córka UBckiego milicjanta, z resztą tak samo jak niejaki pajac wojewódzki – syn UBckiego, dla odmiany, prokuratora. o czym takie UBckie nasienie będzie rozmawiać z Człowiekiem honoru, patriotą, Patrykiem Jakim? olejnik pracuje na dodatek w światłej inaczej, tvn gdzie szefem jest niejaki zyd zewłow z USA z pierwszorzędnymi korzeniami warszawskimi a zalozycielem inny przedstawiciel narodu handlowego, onegdaj handlarz kaset video mariusz walter rowniez TW ……. itd.itd. slowem: całe kłamstw całą dobę……

    • tvn to sama komuna a teraz to Amarykanska lewicowa propagandownia. Motłoch się podnieca bo maja dużo mamony i wyglądają bogato.

  2. Nie dziwi mnie takie podejście, do sprawy przez tą pseudo-dziennikarkę, która karierę rozpoczęła dzięki koneksjom swojego tatusia znanego Ubeka, pułkownika Urzędu Bezpieczeństwa Tadeusza Olejnika. Swój debiut Monika miała w programie III Polskiego Radia podczas stanu wojennego. Pracę w tym radiu dostała na polecenie komisarza wojskowego, a nie dzięki swoim dziennikarskim talentom. Od dawna głośno było o tym, że Monika Olejnik od samego początku swej dziennikarskiej kariery była współpracowniczką SB o pseudonimie TW”Stokrotka”. Już świętej pamięci Prezydent Lech Kaczyński nazwał ją podczas wywiadu Stokrotką”. Nie dziwi mnie więc nienawiść.

  3. Jakby Jaki zdelegalizował odwołującą się do ustroju totalitarnego partie Korwina jego formacja mogła by liczyć na większe wsparcie przystawek ale widocznie nie chce się paprać kupą oscylującą wokół błędu statystycznego mogącą robić za antyreklamę. PiS wie co robi.

Comments are closed.