Kłopoty Realu Madryt. Stracili Ronaldo, nie pozyskają Neymara

Wydaje się, że Real Madryt trochę się posypał. Stracił Cristiano Ronaldo a wraz z nim rzesze fanów na całym świecie. Teraz okazuje się, że również nierealny jest transfer Neymara do królewskich.

Real Madryt na swojej oficjalnej stronie internetowej wydał oświadczenie informujące, że nie są zainteresowani Neymarem.

Czytaj też: Iga Świątek w finale Wimbledonu. Ciężki bój naszego diamentu1

„Biorąc pod uwagę ostatnie informacje łączące gracza PSG, Neymara z naszym zespołem, władze Realu Madryt chcą wyjaśnić, że nie planują składać żadnych ofert za tego zawodnika. Relacje pomiędzy oboma klubami są świetne, więc jeśli w jakimś momencie Real rozważy zatrudnienie kogoś z PSG, to pierwszą rzeczą, jaką zrobi, będzie kontakt bezpośrednio z klubem „- tyle komunikat klubu.

Czytaj też: Oryginalna reakcja chorwackiego rządu na piłkarskie sukcesy

Prawda jest jednak bardziej bolesna. Real bardzo chciał pozyskać Neymara, ale Brazylijczyk chciał przejść do królewskich, żeby grać razem z Ronaldo i od niego przejąc pałeczkę lidera zespołu. Nie był zainteresowany natychmiastowym liderowaniem.

Taką wersję podaje jeden z brazylijskich portali „Globo Esporte”.
„Myślał o występach na Santiago Bernabeu u boku Ronaldo. Chciał zastąpić Portugalczyka w roli lidera, ale według wymarzonego scenariusza Neymara miało to nastąpić trochę później”.

Prawdopodobnie Real będzie chciał teraz kupić Kyliana Mbappe lub Edena Hazarda.

Źródło: Onet.pl

Comments are closed.