Korwin-Mikke zablokowany! Wielka Brytania cenzuruje prawicowe strony. Trafiły na specjalną listę

Władze Wielkiej Brytanii wykonały kolejny krok w kierunku przekształcenia kraju w państwo faszystowskie i totalitarne. Polacy z wysp zaalarmowali, że strona Janusza Korwin-Mikkego oraz konserwatywny amerykański portal Breitbar trafiły na specjalną listę, a dostęp do nich został poważnie utrudniony.

Na wyspach, od 1 kwietnia 2017 r. obowiązuje Digital Economy Act. Prawo reguluje dostęp do stron z treściami dla dorosłych. Jeżeli użytkownik che uzyskać dostęp musi podać swojemu dostawy internetu numer paszportu lub numer prawa jazdy. W ten sposób władza uzyskuje dokładną imienną listę osób, które odwiedzały konkretne witryny.

Jeszcze w czasie prac nad ustawą wskazywano, że umożliwi ona władzom cenzurę treści w sieci. Nie chodziło przy tym o strony pornograficzne. Lista stron internetowych, do których dostęp wymaga podania danych, może być bowiem dowolnie poszerzana.

Wszystko wskazuje na to, że lista właśnie został „wzbogacona” o stronę Janusza Korwin-Mikkego oraz prawicowy portal Breitbar. Internauci mogą wprawdzie uzyskać dostęp, ale władze poznają ich dane osobowe. W praktyce wszyscy zainteresowani wypowiedziami prezesa Wolności lub informacjami konserwatywnego portalu znajdą się na celowniku władz.

Orwell przewraca się w grobie, ale posunięcie władz Wielkiej Brytanii chyba już nikogo nie dziwi. Sprawa Alfiego Evansa, wyrok dla Tommy’ego Robinsona, zakaz wyjazdu dla prawicowych publicystów, utrudnianie wizyty Janusza Korwin-Mikkego – to tylko niewielki wycinek faszystowskich praktyk rządu Jej Królewskiej Mości.

Źródło: FB/legislation.gov.uk/wolnosc24.pl

63 KOMENTARZE

 1. Należy zmienić serwer DNS na 1.1.1.1 (zapasowy: 1.0.0.1). Szybkie serwery od Cloudflare zapewniające prywatność w internecie i omijające blokady i cenzurę rządów państw totalitarnych.

  • Pan Janusz Korwin-Mikke ma młodą żonę i małe dzieci którymi powinien poświęcać więcej uwagi a nie jeździć do tych debili angoli.

   A tak w ogóle to niech to złodziejskie plemię lepiej odda Państwu polskiemu teczkę z dokumentami wagi państwowej ukradzioną spod zwłok zamordowanego przez nich premiera, gen. Władysława Sikorskiego w ’43.

 2. Nie zal mi Korwina bo gdy autentycznych faszystow wyrzuca kazda partia z PISem wlacznie to on przygarnie kazdego. Wystarczy bredzic o niskich podatkach a dalej to juz ile ludzi tyle wizji panstwa totalitarnego gdzie samych debili, kretynow, ludzkich smieci trzeba bedzie jakos przywolac do porzadku.

  • Dyskutowalbym tutaj, gdyby swego czasu Korwin z Sommerem sami nie pokazali, ze warci sa mniej wiecej tyle co ci, ktorzy ich teraz blokuja. Bo w blokowaniu byli oni prawdziwymi mistrzami.

  • Określenie „śmieć ludzki” zerżnąłeś z Korwina – nieładnie. Zabij się lewacki śmieciu ludzki.

   • jak tam idzie budowa komór z gazem na tych wszystkich stanowiących przytłaczającą wiekszosc debili, idiotów i innych śmieci ludzkich?
    nie odwalicie chyba fuszerki jak Hitler i naród, może malutki ale w koncu bedzie czysty od tego lewackiego gnoju

    • Nie wszyscy z taką namiętnością demonstrują i szerzą swoje lewackie poglądy. Połowa ludzi w Polsce nie bierze udziału w wyborach i nie wypowiada się na tematy polityczne i słusznie, bo jeśli ktoś nie zna się na czymś, to niech nie bierze się za komentowanie tego.

  • Nie zostałaś przyjęty? Ha, ha, ha – czyli nie każdy może być przygarnięty, bo o niskich podatkach należy mieć wiedze.

 3. Przynajmniej „adult content”, jestem kontent. A DEA to chyba Drug Enforcement Adminisration, też dobrze ;-)

 4. ale oni i tak to wiedza, podawanie numeru nie ma i tak sensu, polska lepiej podchodzi blokuje na dns.
  i to ma sens. Polski dns i polskie prawo

  • „Gajowy Marucha” blokuje – „Gajowego Maruchę” zablokowali.
   Cóż w tym dziwnego. Taki ten świat.

   • KONIEC ANONIMOWOŚCI GAJOWEGO MARUCHY
    „Pawło Kowal – żydobanderowskie ścierwo, dywersant ulokowany w Polsce” – krzyczy tytuł kolejnego zjadliwego postu „Gajowego Maruchy”. I dalej: „Pawło Kowal, syjonistyczna kreatura występująca pod nazwiskiem „Paweł Kowal” to Żyd z korzeniami na terenie dzisiejszej Ukrainy. Jest siostrzeńcem Żydówki Heleny Łuczywo (z domu Chaber, matka Guter, oboje mieszkali na Ukrainie), która była zastępcą Wielkiego Redaktora Aarona Szechtera. Również oboje rodziców Szechtera było Żydami z Ukrainy. Jeden z najbardziej antypolskich, plugawych szubrawców, jakich nosi święta polska ziemia…” [https://marucha.wordpress.com/…/pawlo-kowal-zydobanderowsk…/].
    itd. itd.
    Gajowy Marucha pieczołowicie dba o swoją anonimowość, by móc bezkarnie pluć, ale ustaliliśmy, kim jest. Nazywa się Mirosław Jan Wiechowski. To starszy pan, który od wczesnych lat osiemdziesiątych mieszka w Szwecji w miejscowości Solna, w północnych przedmieściach Sztokholmu, przy ulicy Hagalundsgatan 34 [//personer.eniro.se/p/miroslaw+wiechowski/174122]. Według naszych informacji, Wiechowski należał do PZPR. Był blisko związany z aktorem Ryszardem Filipskim, który w czasach PRL był jedną z czołowych postaci środowiska byłych współpracowników gen. Moczara i tzw. narodowych komunistów, na podstawie którego powstało towarzystwo Grunwald. Od 1993 roku Filipski współpracował z Samoobroną.
    Wiechowski jest weteranem Internetu – jest aktywny jako bloger przynajmniej od 1995 roku. Przez kilka lat prowadził prawicową grupę dyskusyjną „Ciemnogród”, gdzie wsławił się wycinaniem, a nawet zmienianiem treści postów swoich oponentów [https://andhy.wordpress.com/…/…/16/romanse-gajowego-maruchy/], manipulowaniem treściami teraz jednak skupia się na swoim blogu „Dziennik Gajowego Maruchy”. Posiada profile Facebook, z których jednak mało korzysta pod własnym nazwiskiem [https://www.facebook.com/MJWiech] i pod pseudonimem „Gajowego Maruchy” [https://www.facebook.com/dgmarucha].
    Wiechowski ma spory udział w szerzeniu propagandy rosyjskiej propagandy antyukraińskiej w Polsce. Marucha / Wiechowski jest szeroko cytowany w Internecie rosyjskim jako głos zdrowej, nieskażonej rusofobia części narodu polskiego. Jego wpisy są często powielane przez inne portale i profile. Marucha publikuje dużo tłumaczeń ze źródeł rosyjskich, a także z portalu The Bilzerian Report [//thebilzerianreport.com/], które wbrew pozorom powstaje nie w USA, lecz w Armenii. Stamtąd właśnie pochodzi na przykład tekst „czy Władimir Putin jest największym przywódca naszych czasów?” [//gazetawarszawska.eu/…/czy-wladimir-putin-jest-najwi…/].
    Marucha / Wiechowski głosi, że największym wrogiem Polski są Żydzi i Niemcy, de facto okupujący Polskę przy pomocy NATO. Dla Wiechowskiego naturalnym partnerem dla Polski i pozostałych narodów słowiańskich – z wyjątkiem Ukrainy! – jest Rosja [https://marucha.wordpress.com/…/stosunki-polska-rosja-to-j…/]. W jego poglądach bardzo wyraźny jest rys panslawistyczny.
    Wraz ze swoim przyjacielem Włodzimierzem Kulińskim, także zamieszkałym w Szwecji, uczestniczy w prowadzeniu portalu „Wirtualna Polonia” [//wirtualnapolonia.com/], gdzie znajdujemy treści bardzo podobne do blogu „Gajowego Maruchy”. Wokół tego portalu skupione jest środowisko, które udziela sobie nawet „Orderów Patrioty” [//www.orderpatriota.com/patrioci.html]. W 2014 na jego opiekuna wyznaczono Stanisława Tymińskiego, kandydata w wyborach prezydenckich w 1990 roku i późniejszego założyciela „Partii X”, który ostatnio staje się ponownie aktywny. Znajdziemy tam także publicystę Stanisława Michalkiewicza, autora wiernopoddańczego listu do Władimira Putina Zygmunta Wrzodaka [//wrzodakz.neon24.pl/…/108937,polacy-rosjanie-ukraincy…], niestrudzonego obrońcę Gazpromu Andrzeja Szczęśniaka, głównego ekonomistę SKOK Janusza Szewczaka i wiele, wiele innych ciekawych postaci.
    Miroslaw Wiechowski

    • 073 526 61 05
    • 073 987 88 68
    • 070 420 98 60
    • 070 722 46 60
    Hagalundsgatan 34, 16964 SOLNA
    Zwróć się pod adres: Hagalundsgatan 34, 16964 SOLNA (na północnych przedmieściach Sztokholmu, przy ulicy Hagalundsgatan 34)

    • Pytanko; skad to jest przedrukowane? Kim sa ci „My” ktorzy zdemaskowali tego gnoja.

 5. Pod to hate speach mozna podciagnac doslownie wszystko. Ale to bylo wiadome tlko ze motłoch tego nie rozumie

 6. „God save the queen, The fascist regime…”, prawdziwe jak nigdy dotąd, niestety.

 7. Przyganial, cholera, kociol garnkowi…
  Mnie Sommer zablokowal na portalu NCz juz pare lat temu.
  Taka tu wolnosc panuje.
  Wam, korwinowe pieski, wolno blokowac kazdego i dalej nazywacie sie ‚konsrwatywnymi liberalami’, ‚wolnosciowcami’, ‚libertarianami’ i innymi pieknymi slowkami. Ale gdy was zablokuja to zaraz faszysci, panstwo totalitarne i ‚Orwell sie w grobie przewraca’.

  Od razu uprzedzam: na portalu NCz i owszem, bylem krytyczny ale nie uzwalem bluzgow ani nie posuwalem sie do osobistej obrazy. Niemniej w ostatnich wyborach parlamentarnych JKM zabraklo 20 tys. glosow. Medrcy z jego think-tanku musieli dojsc do wniosku ze to przez ‚nienawistnikow’ i ‚obcych agentow’. I tak zablokowali mase Bogu ducha winnych ludzi.

  Gdy kaczka traci orientacje to nurkuje d**a.

  • Pisząc „korwinowe pieski” być może zasługujesz na blokowanie. Mylisz wolność wypowiedzi z obrażaniem ludzi. A tak BTW skoro tu Ci tak źle to po co tu zaglądasz. Idź w pokoju w swoją stronę i pozwól innym robić to samo.

  • O co ci chodzi?Piszesz te brednie i nikt ci w tym nie przeszkadza.Piszą tu różne kurwinozy,ale wilki,Gośki.Pier…ą jak potłuczeni i nikt im tego nie zabrania.Nich się ośmieszają ile tam chcą.Chcesz te swoje śmieszne i żałosne jęczenie porównywać z blokowaniem całych stron?Przenieś się do niejakiego Lisa lub innej gazety śmierdzącej i zacznij dokazywać po nie ich myśli.

  • Przestań płakać lewaku, na portalu jest pełna wolność. Nawet jeśli prawdą jest, że kiedyś zablokowali Cię tutaj, to słusznie zrobili małogłowych debili się kasuje, bo zaśmiecają portal swoimi debilizmami – Portal Nczas to prywatna firma i może sobie czyścić ile chce, a kasowanie Takich ułomów jak Ty jest nawet wskazane.

   • I jeszcze nie wyleczyles sie ze swojego chamstwa?
    Za kazdym razem blaznisz sie swym intelektualnym ubostwem

    • Mylisz dwa pojęcia – chamstwo z prawdą o lewackich ułomach.

  • Jakby cię spierdolino zablokowali to byś nie była w stanie publikować swoich wysrywów jak te powyżej.

   • Specjalnie dla Ciebie zrobili pełną wolność tutaj, bo jesteś wyjątkowym człowiekiem. Jesteś ważniejszy od innych użytkowników. ?

 8. Dla wszystkich w W. Brytanii to można łatwo ominąć. Wystarczy korzystać z VPN a najprościej z przeglądarki Opera z włączonym VPN. Jeżeli i Operę komuszki zablokują to można korzystać z TOR’a :)

 9. Dobrze mu tak! Zawsze się zachwycał Wielką Brytanią i stawiał za wzór! Ma to co chciał! :-)))))))))))))))))))))))

 10. Strona JKM byla zablokowane przez mojego dostawce internetu w Londynie juz od dwoch lat. Jednak zeby ja przegladac nie koniecznie trzeba podawac swoje dane. Mozna takze skorzystac z serwisu VPN co ja tez czynie. A jesli ktos jest bardzo ostrozny to moze przegladac tresci w sieci TOR na przegladarce Firefox ze zintegrowanym Torem

 11. Porównujesz mnie z redakcyjnymi automatami typu wilk, kurwi.. coś tam. wprowadzanymi na potrzeby podkręcania wulgarnej, skandalizującej dyskusji, jak to w stylu pana Mikke zwykle bywa i dewaluowania autentycznych przeciwników/ choć nie zawsze/ . Śmiesznie yossarian udajesz głupiego, czy jednak brak ci piątej klepki ?
  Pan Mikke robi wszystko aby go blokowano, nie wpuszczano, psy wieszano, itd. Na tym robi karierę od dekad, owszem utrzymuje się w politycy, choć skuteczność polityczna żadna.
  – Co wybory głosuje na niego stały kilkuprocentowy odsetek głównie bardzo młodych wyborców.Niestety, jego cudaczne poglądy, często chamskie i proste jak konstrukcja cepa nie funkcjonują w kraju i były żenującym cyrkiem w UE. Nie wytrzymują zderzenia z codziennością, „wystarczy, że oczarowany młody korwinowiec zaczyna pracować, płacić podatki i nagle rozumie, jak funkcjonuje gospodarka i na co idą jego pieniądze. Gdy sam zachoruje albo jego dziewczyna zajdzie w ciążę, okazuje się, że bez społecznych ubezpieczeń znalazłby się w katastrofalnej sytuacji. Że ten głoszony przez Korwin-Mikkego „złodziejski ZUS” jednak ma sens i jest niezbędny „- prof. Cześnik.
  – Oczarowanie dla Mikkego z wiekiem wietrzeje, z jego radykalnych poglądów prowadzących de facto do likwidacji państwa szybko się wyrasta. Dzięki Bogu, to taki młodzieńczy trądzik.

  • Policz sobie ile przeciętny Polak wpłaca do ZUS-u,a ile później dostaje.Przypominam,że przeciętny facet żyje kilka lat po przejściu na emeryturę.Do tego około 30% mężczyzn nie dożywa wielu emerytalnego.Nie pamiętam jak jest w przypadku kobiet.Moje jak to nazywasz oczarowanie JKM nie wywietrzało od prawie 30 lat.I naprawdę nie potrzebuje JKM aby zrozumieć ,że ZUS to klasyczna piramida finansowa i do tego przymusowa( bo państwowa).Wolałbym mieć mój ZUS w swojej kieszeni,a nie jakichś polityków-zasrańców.Nie rozumiesz ,że JKM walczy tylko o wolność wyboru.Jeżeli ja na tym stracę to co ci do tego. A twoje gadanie o Żydach…pożal się boże.

   • Przykład 1:
    Prezes zarządu państwowej spółki pracował do 65 roku życia i zgromadził na koncie ZUS 600 000 zł.
    ZUS dzieli te pieniądze na spodziewany aktualnie czas życia równy 9 lat po 12 miesięcy i wychodzi 5 556 zł/mies.
    Przykład 2:
    Prezes zarządu państwowej spółki pracował do 70 roku życia i zgromadził na koncie ZUS 680 000 zł.
    ZUS dzieli te pieniądze na spodziewany czas życia 4 lata po 12 miesięcy i wychodzi 14 167 zł/mies.
    Przykład 3:
    Prezes zarządu państwowej spółki pracował do 73 roku życia i zgromadził na koncie ZUS 740 000 zł.
    ZUS dzieli te pieniądze na spodziewany czas życia 1 rok czyli 12 miesięcy i wychodzi 61 667 zł/mies.
    Konkluzja:
    Jebany prezes zarządu państwowej spółki żyje na komunistycznym Wilanowie w Warszawie do 98 roku życia (w Wilanowie średnia życia mężczyzn jest o 16! (szesnaście) lat dłuższa niż na Pradze Północ!) i kosztuje młodych pracowników (z których to składek ma emeryturę) 18 500 000 zł.
    Przez 25 lat 100 młodych ludzi z najniższą krajową składa się swoimi składkami co miesiąc na to ścierwo.
    Rozumiecie już coś z tego szanowni matołkowie?
    To dobrze. To tak dla waszego dobra.

    P.S. Zamiast prezesa zarządu państwowej spółki podstawcie sobie sędziego choć on nie płaci żadnego ZUSu a żyje jeszcze lepiej. Pokazano tu metodę stosowaną przez ZUS wobec biednych idiotów rabowanych na masową skalę.

   • Ach ta Goska …. Wlasnie – to jej wieczne ubolewanie nad losem Zydow, z jednoczesnym dolowaniem polskosci i naszych wad – tak, jakby nikt inny tych nie mial.

    • ??” Ubolewanie nad losem Zydow „w temacie jest coś o Żydach ?? Nie zauważyłam. Ubolewam nad waszą schizą pt. „Żyd” . Temat o Korwinie, a wy i tak o Żyyyyydach. Boki zrywać.

   • Skoro jesteś yossarian spełnionym sympatykiem Mikke mnie nic do tego, życzę milutkiego do emerytury i jeszcze dłużej.
    To prawda, ZUS to klasyczna piramida finansowa, póki co nic lepszego nie wymyślono.Też bym wolała Królestwo Niebieskie.
    Moje gadanie o Żydach ?? konkretnie co, jeśli łaska ? Ogólnie rozprawiam o ludziach, najbardziej fascynuje mnie wasza schiza na punkcie urojonego Żyda.

    • No jak nic lepszego nie wymyślono? W XIX wieku nie było ZUSu a starzy ludzie żebrali pod kościołami. To jest ideał prawiczków.

     • KŁAMIESZ!!!
      W CZASACH DZIKIEGO KAPITALIZMU W USA KAŻDEGO STARUSZKA BYŁO STAĆ NA WSZYSTKO!!!

    • Piramidy finansowe w Polsce są nielegalne.A tu taki wyjątek?”Póki ci nie wymyślono nie lepszego”-gdybyś tylko przeczytała co napisałem wcześniej.Moja kieszeń dla mnie jest najlepszym rozwiązaniem.Takie totalniaki jak ty, nie mogą zrozumieć jak można mieć inne zdanie na ten temat.A co do Żydów,chyba wiesz jakie bajki o nich pisałaś?Odszukaj swoje komentarze i poczytaj.Podam przykład.Pamiętam jak kiedyś napisałaś,że Żydom się należy to wszystko co tam sobie zażądają,bo przecież zlikwidowano cały naród, a Polaków tylko trochę.Nic im się nie należy ponieważ byli obywatelami RP,Izrael powstał w 1948 roku,a większość majątku nie ma spadkobierców(no wiesz,holokaust i ten „wymordowany cały naród).Czy jak zejdziesz z tego świata,będę mógł przejąć twój majątek?Przecież zasada plemienna chyba obowiązuje nas Polaków.no chyba,że jesteś….

     • Oj sierotko, sierotko nic takiego nie pisałam.Miesza ci się wszystko
      w tej żydowskiej schizie. Kłamiesz, zmyślasz jak obsikany bajtel w piaskownicy.Zabawny jesteś, nawet wkurzyć człowieka nie możesz.
      – Problem majątków powojennych jest bardziej tragiczny i złożony niż sobie roicie i histerycznie rozprawiacie. I właśnie ta histeria może doprowadzić do realnych roszczeń.Ktoś odgórnie mocno nad wami pracuje, abyście byli pożytecznymi ciemnymi katalizatorami.

      – A propos …gdybym zeszła z tego świat bezpotomnie, wolałabym aby moją energię – majątek przejęło moje miasto, mój kraj, moi rodacy z którymi żyłam i się dorabiałam. Trudne ?

     • Nasze prawo mówi,że majątek osób bezpotomnych przechodzi na skarb państwa,a twoi ulubieńcy twierdzą,że na rzecz sąsiada współplemieńca.Pamięć masz wyjątkowo talmudyczną,czyli jak mi pasuje.Co to znaczy „roicie sobie”?Kto sobie roi?Polacy?Co ty wiesz na temat Polaków?Moja matka staruszka jak słucha tych żydowskich skurwysynów,którzy chcą wyszlamować Polskę mówi,że nigdy nie zaniosłaby powtórnie im żarcia do lasu.Tylko jedna rasa jest tak bezdennie zła.Kiedyś PiS i inna komuna przestanie rządzić i wtedy pogadamy o roszczeniach.Może na początek żydy spłacą zadłużone przed wojną kamienice.Pewnie nawet nie wiesz o co chodzi?

 12. Jeśli blokada jest po DNS to trzeba ustawić choćby google albo cisco. Jeśli bardziej upierdliwa to niestety zostaje vpn

 13. Na blogu Korwina komentowanie kosztuje dyche. Bo niby walczy z trollami. GB tez nie lubi jego trollingu na ktory w PL nikt od 30 lat nie dal sie nabrac. Tyle co przysluzyl sie jako pozyteczny idiota liberalom aferalom ktorzy wykorzystali czesc jego jebnietych pomyslow rozkradajac/prywatyzujac majatek narodowy lub uwolnorynkowiajac hazard.

  • Korwin mówi wyłącznie prawdę.
   Dla takich komunistów, jak ty fakty naukowe zawsze były „je***”.

   • sprzedawanie państwowego monopolisty znoszącego złote jajka jest zgodne z nauką o nazwie Talmud

 14. Cenzura w Rosji dobra.
  Cenzura w Chinach dobra.
  Cenzura w Wielkiej Brytanii zła.
  Logika polskich prawiczków.

 15. Janusz Korwin Mikke tymi swoimi bredniami wypowiadanymi w przestrzeni publicznej ogranicza moją wolność. Bo jakieś takie skrajne poglądy forsuje i znajduje to u pewnej grupki poklask. Oni są tacy nachalni.

Comments are closed.