Dlaczego Joanna Schmidt została szmuglerem. Posłanka próbowała się tłumaczyć

Joanna Schmidt
Joanna Schmidt/foto: FB

Znaleźli się na terenie Sejmu. To nie ma znaczenia, jak się znaleźli, kto ich wwiózł, czy wprowadził – przyznała pokrętnie Joanna Schmidt. Posłanka na antenie Polsat News starała się wytłumaczyć, dlaczego zamieniła się w politycznego szmuglera.

W środę, kiedy pod Sejmem trwała zacięta walką o kształt polskiego sądownictwa, posłanka Joanna Schmidt postanowiła sprawdzić się w roli przemytnika. Wybranka Ryszarda Petru rozumnie przyjęła, że na teren budynku przemyci nie wódkę lub papierosy, których znajduje się tam pod dostatkiem, ale ludzi.

Czytaj także: Prawdziwy wróg Wuja Sama. Światowy rywal jest tylko jeden. I ma skośne oczy. To stąd romans z Putinem

W swojej nie tak już nowoczesnej naiwności musiała uznać, że w Sejmie występuje deficyt głupoty. Z tego powodu zapakowała więc do bagażnika antyrządowych działaczy. Niecny proceder został jednak wykryty. Winna nie poczuwa się do winy, o czym próbowała przekonać na antenie Polsatu.

Znaleźli się na terenie Sejmu. To nie ma znaczenia, jak się znaleźli, kto ich wwiózł, czy wprowadził – stwierdziła. Dodał również: Pytanie jest, dlaczego posłowie RP nie mogą wprowadzać swoich gości do Sejmu.

Dziwne to obyczaje muszą panować w nowym kole Liberalno-Społecznych, które tworzą również myśliciel Ryszard Petru oraz krzykaczka Joanna Scheuring-Wielgus, skoro gości wozi się w bagażniku.

Schmidt powiedziała: Chcieliśmy pokazać, że jest miejsce w Sejmie dla obywateli. To nie jest twierdza Kuchcińskiego, to nie jest folwark Kuchcińskiego. Czy posłance się udało, ciężko stwierdzić. Wpadła za to w nowe tarapty.

Posłanka poskarżyła się, że prokuratura wszczęła wobec niej postępowanie. Dowiedziałam się, że mam wniosek do prokuratury, o ukaranie mnie za wprowadzenie do Sejmu Obywateli RP – oświadczyła.

Podczas programu Schmidt wezwała również Polaków do walki o niezależne sądy: Uważam, że teraz wszystkie ręce na pokład i że po tej akcji każdy będzie miał taką refleksję: co ja zrobiłem, aby w następnych wyborach PiS nie wygrał – stwierdziła na koniec.

Źródło: polsatnews.pl/nczas.com

Czytaj także: To rewolucja! Będą dwa razy tańsi od PKP. Dziś w nocy na polskie tory wyjechała konkurencja

6 KOMENTARZE

  1. Trochę demokracji i już zbydlęciałe lewactwo pokazuje swój dziadowski charakter.

Comments are closed.