Pilne! ONR zastopowany w Warszawie. Przedstawiciel prezydenta stolicy rozwiązał marsz narodowców

Marsz Powstania Warszawskiego organizowanego przez ONR Fot. PAP/Radek Pietruszka

Marsz środowisk narodowych został rozwiązany w związku z naruszeniem przepisów karnych – twierdzi rzecznik urzędu miasta Bartosz Milczarczyk. Zdaniem stołecznych urzędników, uczestnicy mieli flagi i koszulki z symboliką nawiązującą do organizacji propagujących ustrój totalitarny.

Marsz, który miał uczcić rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, rozpoczął się od ronda Dmowskiego. Jego uczestnicy mieli przejść Al. Jerozolimskimi, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na pl. Zamkowy. Przy rondzie de Gaulle’a kordon policji zablokował przemarsz.

Czytaj też: Zakazać zakazywanie! Parlament uchwalił właśnie zakaz używania komórek w szkołach w ważnym kraju UE

Jak wcześniej poinformował PAP asp. sztab. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji, „przedstawiciel urzędu miasta dysponujący pełnomocnictwami prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz zdecydował o rozwiązaniu marszu środowisk narodowych”, w związku z czym policja nie może pozwolić na kontynuowanie marszu.(PAP)

44 KOMENTARZE

  • Ona do piachu, a Ty do pierdla za groźby karalne, gdzie dopadnie Cię seryjny samobójca akurat w tym rogu celi , którego kamera nie obejmuje. VPN +TOR moze nie wystarczyć zwlaszcza protonVPN.
   Oni ponoć chatnie w takich sprawach współpracują. Chyba nie wypisujesz takich rzeczy bez VPN???

   • gangrena jestes naziolem z antify? bo jedzie od ciebie gejem! ja sie spytam kiegy HGW zacznie jesc piach, a najlepiej ten ze wzgorz golan u siebie!

  • Nikt nie oceniał. Rządzi dalej pierdolona bolszewia. Bo są ludzie do rządzenia (potomkowie KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP) i ludzie do roboty (etniczni Polacy).
   Dziwne tylko, że od 30 lat etniczni Polacy nie mogą się w tym połapać.

 1. niech nikt nie ma wątpliwości, że atak na panią Prezydent Warszawy to akt antysemicki!

 2. O ile do ONR-u nie mam żadnego szacunku, bo to są narodowi komuniści, o tyle wolność do wyrażania poglądów powinien mieć każdy.

  • Groźby karalne … uwaga. Mnie wystarczy jak ona pójdzie siedzieć i to razem z mężem.

 3. Nie… nie ma wolności do, chodzi mi raczej o to że te śmiecie z Warszawy nie szanują prawa innych do wolności słowa.

  • Bufetowa rządzi.
   Jaki odbiera złodziejom kamienice, a Urząd kierowany przez tę degeneratkę
   odmawia przyjecia ich pod zarzad miasta.
   Gratuluję Warszawiakom wyborów.

   • Niestety, bolszewia wytworzyła człowieka sowieckiego, takiego jak ten osobnik, którego protoplastą jest jedna z tych matek: KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP i musimy to znosić, bo przecież ich nie wymordujemy tak jak oni wymordowali resztkę polskiej elity po 1944 roku.

 4. Szanowni współforowicze ( to moje ustępstwo na rzecz językowych purystów)
  spieszę donieść, że z niewiadomych mi bliżej powodów czasami okienko ZOSTAW ODPOWIEDŹ wyświetla się
  z danymi innego użytkownika. Ostatnio u mnie np. m. plus widoczny adres! A sami wiecie, że normalnie
  widać tylko pseudonim. Przestrzegam zatem przed podawaniem prawdziwych e-maili, gdyż w niesprzyjających
  okolicznościach staje się on widoczny dla osób, ktorych być może nie chcecie zaliczać do grona swoich przyjaciół. Być może problem ten dotyczy rownież innych użytkowników.

   • Raczej nie. To chyba jest bład w oprogramowaniu.
    Po prostu skrypt forum czasem nie czyści bufora.
    Albo przypadkowo sięga do pamięci gdzie te dane wciaż sa zaalokowane.
    Zdarza się. Programiści też popełniają błędy, nawet ci wolnościowi :)

  • Ten problem występuje od miesięcy. Dostałem pewnie około 30 różnych kompletów tych danych. Włącznie z adresami, które pozwalają zidentyfikować użytkownika, a co za tym idzie, są traktowane jak chronione dane osobowe. REDAKCJO! Zróbcie coś z tym, bo w końcu jakiś lewak narobi Wam problemów podpierdalając do UODO!

 5. Idą chodnikiem, (zabrali kamiennice i ulice).
  //youtu.be/t2H5GxWgG-o
  Dopisać https:

 6. „flagi i koszulki z symboliką nawiązującą do organizacji propagujących ustrój totalitarny”
  Chciałbym zobaczyć te inkryminowane gadżety. Nota bene w całej Jewropie, nie wyłączając Polski, przechodzą marsze z flagami z sierpem i młotem oraz koszulkami z „Che”. I nic.
  Wystarczy poczytać papierową wersję „NCz” by zrozumieć, iż Polska pod rządem PiS jest już do cna marionetką Żydostwa, a ten cały polskojęzyczny rzunt to tylko dla zmylenia wroga, że niby u nas władzę sprawują Polacy. Żydzi chcą, by podbite przez nich narody były bezkształtną masą, co to ma jeść, pić, obejrzeć TVN i pójść spać. No i na nich zapindalać. Nie może być mowy o jakiejś historii, honorze i poczuciu narodowej godności. Dlatego tak wściekle tępiono Wyklętych z NSZ, a teraz, pod byle pretekstem, tłumi się każdy odruch narodowej tożsamości. Waltz historii zatoczył koło. Dostała taki rozkaz i go wykonała, tyle.

 7. Ciekaw jestem jakie to flagi i koszulki zostały zakwalifikowane pod ustrój totalitarny?

  • Jak juz tu ktos slusznie zauwazyl bufetowej przeszkadzaja symbole rozne, ale Che, czy inne sowieckie symbole wymyslone przez starozakonnych macherow jej nie przeszkadzaja.

  • To nie ma znaczenia. Lewactwo ma obsesję na punkcie symboli. Głównie chodzi o to, że lewactwo stosuje totalitarne metody kneblowania ust.

  • Ponoć z sierpem i młotem. Przyjmuję zakłady, czy same, czy w czerwonym okręgu z ukośnym przekreśleniem.

 8. A uniwersytutka w koszulce z sierpem i młotem i napisem CCCP to już nie totalitaryzm? Od samej debilnej lewackiej ideologii, bardziej debilna jest argumentacja ich poczynań.

 9. Czyli żydokomuna w ratuszu ma się dobrze, i jak widać nic tego nie zmieni. No chyba że wkurwieni ludzie wezmą sprawy w swoje ręce.

 10. Durnie likwidując marsz tworzą niebezpieczną, sfrustrowaną pustkę. Magistrat powinien od razu wprowadzić jakiś mocny i „słuszny” zamiennik… najlepiej kilkudniowy festiwal muzyki żydowskiej… Sam Duda śpiewający piosenki nie wystarczy…

  • W takim razie jak najszybciej się zabij i nie szkodź Polsce amebo ekonomiczna.

 11. Ale cyrk – Bufetowa nie POpuszcza- ale już niedługo znajdzie się na śmietniku historii, a może i w pierdlu za przekręty reprywatyzacyjne ; jak mamy takich profesorów prawa jak Bufetowa , to ratuj nas Panie Boże

Comments are closed.