Marian Kowalski uratowany z sekty! Jakiej? Nowego Przymierza pastora Chojeckiego

Marian Kowalski i pastor Paweł Chojecki. Para vlogerów właśnie się rozpadła. Fot. idźpodprąd
Marian Kowalski i pastor Paweł Chojecki. Para vlogerów właśnie się rozpadła. Fot. idźpodprąd

Jeszcze niedawno Marian Kowalski i pastor Paweł Chojecki przez kilka lat tworzyli najbardziej ekscentryczną parę polskiego prawicowej videoblogosfery. Wczoraj doszło do gwałtownego zerwania w tym stadle. I zaczęło się wylewanie pomyj. Dziś Marian Kowalski oświadczył na swoim facebooku, że Chojecki to guru, który prowadzi sektę!

Czytaj także: 30 tys. Hindusów czeka na wjazd do Polski. Rząd masowo sprowadza pracowników z krajów muzułmańskich zagrożonych terroryzmem

Oto cały wpis Mariana Kowalskiego:

„We wczorajszym programie #IPPTV Paweł Chojecki obraził Stanisława Tymińskiego. O ile można dyskutować z jego poglądami politycznymi to nie ulega wątpliwości że Stanisław Tymiński zdobył majątek dzięki swym zdolnościom i ciężkiej pracy a jej owocami dzieli się z potrzebującymi np. w Ameryce Łacińskiej. Był też pierwszym politykiem, który usiłował powiedzieć nam prawdę o Lechu Wałęsie. Jest też jedyną osobą publiczną która poparła mnie w kampanii prezydenckiej 2015. Po głupiej napaści na Stanisława Tymińskiego nie mam już żadnych skrupułów wobec P.CH.

Oświadczam, że wszystkie inicjatywy ipp mają na celu wyłącznie budowę Kościoła Nowego Przymierza, kluby ipp to rodzaj nowicjatu, w którym dokonuje się selekcji i werbunku.

Partia R11/11 jako bezużyteczna w tym planie pozostała atrapą i podczas kampanii nie otrzymałem żadnego wsparcia. Chojecki zbuntował swych podwładnych przeciw R11/11 i publicznie odmówił mi jako prezesowi prawa do podejmowania decyzji politycznych.

KNP stopniowo ale skutecznie izoluje swych członków od rodzin i znajomych spoza grupy, ludzie ci pozbawiani są prywatności i podlegają nieustannej kontroli. Podsłuchiwanie i donosicielstwo są na porządku dziennym. Przywódca wyznacza trendy mody, kobietom nie wolno dbać o siebie a mężczyźni muszą harować na dziesięcinę.
Najbardziej szkoda mi p. Euniki, zamiast założyć normalną rodzinę marnuje się usługując zrzędliwemu ojcu. Jej uroda, inteligencja i pracowitość w normalnych warunkach mogłyby przynieść wiele dobra. Ma wspaniały potencjał dziennikarski.

Wiem że teraz jedynym celem działań ipp będzie wojowanie ze mną, trudno ale czy kogokolwiek szanuje lub po prostu lubi pastor?
Pastor? A może po prostuj władca marionetek.”

Gwałtowne zerwania w show businessie to norma. Wypada jednak cieszyć się, że Marian Kowalski uwolnił się z sekty i spod wpływu guru z Lublina.

nczas.com

Czytaj także: To była walka stulecia. Dzielny amerykański chłopiec bez nóg stał się bohaterem Republikanów [VIDEO]

Comments are closed.