Tak murzyński przywódca zachęca do mordowania białych farmerów [VIDEO]

epa05284186 Julius Malema, leader of the opposition party Economic Freedom Fighters (EFF), addresses supporters at the launch of the party’s local election manifesto in Soweto, near Johannesburg, South Africa, 30 April 2016. The EFF hope to take control of Johannesburg from the ruling African National Congress (ANC) as the ANC lose ground due to corruption charges against President Jacob Zuma. Local elections will be held in the country on 03 August 2016. EPA/CORNELL TUKIRI Dostawca: PAP/EPA.

Julius Malema to lider południowo-afrykańskiej partii EFF – Ruchu Bojowników o Wolność Gospodarczą. Myliłby się jednak ten, kto sądziłby, że Malema jest wolnorynkowcem. Wręcz przeciwnie EFF to skrajnie rasistowskie, bolszewickie w swym programie ugrupowanie, które stawia sobie za cel unicestwienie potomków białych osadników w Południowej Afryce – Burów.

Malema nawołuje do odebrania Białym ich ziemi bez żadnych odszkodowań. W RPA od wielu lat trwa proces systematycznego wypędzania, mordowania i dręczenia białej mniejszości. Ludzie pozbawiani są rodzinnych majątków, które było wypracowywane przez kilka pokoleń dzielnych burskich lub anglosaskich osadników.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda serialu emitowanego przez Polsat. Została zastrzelona przez policję w swoim domu

Biali farmerzy, którzy uniknęli śmierci z rąk czarnoskórych siepaczy osadzani są w specjalnych obozach koncentracyjnych, gdzie żyją w nędzy.

Poniższy film jest zapisem z mityngu wyborczego EFF. W trakcie spotkania z sympatykami Julius Malema śpiewa utwór, miejscowego rapera pt. „Kill the Boer” („Zabij Bura”). W roku 2010 sąd w Pretorii zabronił publicznego wykonywania tego utworu, argumentując, że jego przesłanie może zawierać elementy „mowy nienawiści”. Dlatego Malema zmienił tekst refrenu i śpiewa „Kiss the Boer” („pocałuj Bura”). Oczywiście zachwycona publika doskonale wie, jak rozumieć te słowa.

10 KOMENTARZE

 1. Murzyni są agresywną, rozplemową, zupełnie zbędną biomasą. Odnoszę wrażenie, że całość obecnej globalnej polityki ma doprowadzić białych do takiego stanu wkurzenia, że w efekcie zwyczajnie eksterminują całą kolorową ludność i skończą się wszelkie problemy ludzkości. Czarni nie dorównują białym ludziom inteligencją i nie mają najmniejszych szans w tej walce. A stanowią 99% problemów demograficznych na świecie. Ostatecznie wygrają najinteligentniejsi. Czyli Azjaci.

  • Nawet sami się debile eksterminują, jak Tutsi i Hutu.
   2 miliony w dwa miesiące maczetami.

 2. Żeby chociaż była to przeróbka „Kill the poor”, ale cóż Dead Kennedys, to jednak biali.

 3. 1 wojna światowa niby wywołana po zamachu na jakiegoś austriackiego parobka, który myślał, że jest królem. Zginęło miliony żołnierzy. A my nie potrafimy zaatakować jakiejś RPA za mordowanie białych?

 4. A gdzie biały człowiek się pcha do afryki. Wszędzie nas pełno. Kolonii się zachciewało a teraz płacz. Trzeba było ich zostawić polujących z dzidami i mieszkających w lepiankach. Nie. Cywilizować się zachciało no to teraz macie.

  • Burowie nikogo nie cywilizowali. Pierwsi zajęli te ziemie. Nigdzie nie jest ustanowione, że Afryka jest ma wyłączność dla Murzynów. Jeżeli tak myślą, to niech się wezmą za Arabów na północy.

  • ala wilk :) ale ty jesteś pierdolnięta!!!!!!!! dużo ci płacą za te twoje wypociny? masz wolny etat? jebany troll!!!! ktoś cię kiedyś odchaczy!!!!!kumasz?????czy polski język za trudny????????

Comments are closed.