Niemieckie media w panice! „Przez Kozłowską grozi nam awantura z Polską”

Ludmiła Kozłowska/ PAP: Rafał Guz
Ludmiła Kozłowska/ PAP: Rafał Guz

Niemieckie media w panice! „Sprawa Ludmiły Kozłowskiej, która wywołała już sporo niepokoju w Polsce, może doprowadzić do konfliktu polsko-niemieckiego” – pisze „Die Welt”. 

Persona non grata czyli Ludmiłę Kozłowską zaprosili niemieccy parlamentarzyści na wysłuchanie w Bundestagu sesji zatytułowanej „Prawa człowieka w niebezpieczeństwie – demontaż praworządności w Polsce i na Węgrzech”. Tam ta anty polska kobieta skalowała i opluwała nasz kraj.

Przypomnijmy, że około miesiąc temu, 14 sierpnia, Ukrainka mocno powiązana z Rosją została deportowana z terytorium Unii Europejskiej na skutek wpisania do Systemu Informacyjnego Schengen (SIS) przez polskie władze.

Powodem były wątpliwości dotyczące fundacji Otwarty Dialog, którą kieruje Kozłowska. Fundacja ta wydała poradnik jak obalić demokratycznie wybrany w Polsce rząd i doprowadzić do Majdanu.

Na zaproszenie niemieckich polityków: Franka Schwabe (SPD), Andreasa Nicka (CDU) i Gyde Jensen (FDP) Kozłowska przyjechała do Bundestagu a władze w Berlinie wydały jej wizę, powołując się na „interes narodowy Niemiec”. Jak się okazuje, interesem naszych sąsiadów jest zdestabilizowana i słaba Polska.

„Fakt, że to właśnie Niemcy wydali wizę Ukraince określanej przez zbliżonych do rządu polskich publicystów jako ‚rosyjską agentkę’, rozgrzał do czerwoności polskojęzyczne media społecznościowe pełnymi oburzenia wpisami o Niemczech i Kozłowskiej” – pisze to co było oczywiste „Die Welt”.

Gazeta ostrzega, że ta sprawa może doprowadzić do konfliktu polsko-niemieckiego. Pytanie tylko czy już nie doprowadziła.

Czytaj też: Targalski nie ma wątpliwości. „Niemcy wypowiedziały nam wojnę. Istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna” [VIDEO]

Nczas.com/ DW.com

8 KOMENTARZE

 1. te fryce szwabskie swinie wszystko zrobia zrobi zeby w polsce zle sie dzialo ,a mamy jeszcze folksdojczow ktorzy robia druga targowice ,schetyne , hrabinje ,ruda,i reszte tej choloty smierdzacych smieci ,qurwa jak dlugo mozna to tolerowac ???/

  • Spokojnie panowie, nie wy nie pchajcie sie. Mowie o sluzbach rzadowych.

  • Są chyba ważniejsze dziewoje do ukatrupienia… Nie róbmy z tej całej Kozłowskiej jakiejś Maty Hari, bo to nie ten kaliber!

   Poza tym, na dziewoje chyba inne środki skuteczniejsze. Pamiętajmy, że najtrudniej zawsze z męczennikami walczyć.

 2. to tylko niemieckie media sa w panice, a niemiecki rzad i reszta dewianckich niemieckich politykow ma to w tylku, wszystko w ich maszynerii przetacza sie wedlug ich planu.

 3. „Tam ta anty polska kobieta skalowała i opluwała nasz kraj.”
  – Oto Polska w skali 1:100000. Tfu tfu tfu! :]

 4. Pis nic nie zrobi to zydowskie cioty, potrafia tylko terroryzowac rdzennych mieszkańców Polski, podsłuchy, przymusowe masowe szczepienia, wywołujące śmierć, porażenia mózgowe, alergie

Comments are closed.