„Uchodźca plus”. PiS zdradził! Wpuszcza muzułmanów, Żydów, Ukraińców …i tylko Polaków nie!

Marek Kuchciński, Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Stanisław Karczewski, Mateusz Morawiecki oraz imigranci z Nepalu - zdjęcie ilustracyjne.
Marek Kuchciński, Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Stanisław Karczewski, Mateusz Morawiecki oraz imigranci z Nepalu - zdjęcie ilustracyjne.

Politycy PiS chwalą się, że postawili się Unii Europejskiej i odmówili przyjęcia uchodźców. Przy tej okazji przemilczają jednak fakt iż rząd PiS robi, co może, aby ułatwić imigrację zarobkową do Polski. Przede wszystkim z krajów azjatyckich. Oficjalne dane jeszcze tego nie pokazują, ale wystarczy wyjść na warszawską ulicę, aby zorientować się, że Iwana i Pawło z Ukrainy zastępują w dotychczasowych pracach (np. przy przewozie osób czy dowożeniu jedzenia) Mohammed i Abdul.

Wszystko to zgodnie z okrytym tajemnicą porozumieniem podpisanym przez Polskę w Marrakeszu w maju br. Według niego, imigracja jest podstawowym źródłem utrzymania wzrostu gospodarczego.

Politycy PiS zaplątali się w swoich kłamstwach. Gdy odmawiali przyjmowania narzucanych przez UE uchodźców, to twierdzili, iż chodzi o zwykłych imigrantów ekonomicznych, a nie uciekinierów przed wojną. Teraz zaś próbują bronić się, że nie ma żadnego przyjmowania uchodźców do Polski, bo bierzemy tylko zwykłych imigrantów ekonomicznych.

Prawda jest taka, że system finansowy Polski splajtował z powodów demograficznych. Drastyczne otwarcie się na imigrację ma go rzutem na taśmę uratować. Jednak zgoda na tak daleko idące zmiany w strukturze narodowościowej kraju powinna być poprzedzona jakąś publiczną debatą. Tymczasem głównym źródłem wiedzy społeczeństwa na temat fali imigrantów są… obrazki z dużych miast pokazujące egzotycznych imigrantów w grupach.

Oficjalnie do Polski w 2018 roku przybyło już ok. 350 tys. imigrantów. Wciąż większość z nich to Ukraińcy (46 proc.), ale coraz więcej jest mieszkańców Azji i Afryki (ponad 4 tys. Turków, ponad tysiąc Libijczyków, Irakijczyków, mieszkańców Bangladeszu itp.). Politycy PiS mętnie tłumaczą, że ich proimigracyjne działania to odpowiedź na potrzeby rynku pracy. Polskie społeczeństwo bynajmniej nie dało przyzwolenia na budowę kraju wielokulturowego.

A wyborczy sukces w 2015 roku PiS zawdzięczało m.in. twardej polityce antyimigracyjnej. Pytanie: czy ktoś w rządzie ma jakiś plan imigracyjny, czy jest to zwyczajnie radosna twórczość, aby gospodarka się nie zawaliła z powodu braku tanich pracowników? W całym tym zamieszaniu umyka sprawa Polaków i ludzi polskiego pochodzenia, którzy utknęli przez zawirowania historii XX wieku (a czasem i wcześniejszej) w krajach dawnego imperium sowieckiego. O tym, aby umożliwić im powrót do kraju przodków, nikt bynajmniej nie mówi.

Węgry mówią „nie”, Polska „tak”

Wspomniany szczyt w Marrakeszu węgierski minister spraw zagranicznych Peter Szijjártó nazwał „ekstremalnie proimigracyjną deklaracją”. Co więcej – zarzucił, iż jego faktycznym celem jest „dalsze inspirowanie i ułatwianie imigracji”. Wprost stwierdził, że u podstaw takiego działania polityków UE jest przekonanie, że imigracja zarobkowa jest podstawą wzrostu PKB, a więc również utrzymania dobrobytu w krajach UE. Dlatego Węgry odmówiły podpisania się pod ustaleniami z konferencji w Marrakeszu.

Zrobiła to natomiast Polska. Ze swojej strony Polska zawarła kilka miesięcy temu porozumienie z Uzbekistanem zakładające przyjęcie 3 tys. ludzi do pracy. Rząd pracuje też nad ułatwieniami w imigracji, otrzymaniu kart stałego pobytu, wreszcie szybszego nabywania obywatelstwa.

Czytaj dalej ->

28 KOMENTARZE

 1. Tego bym sie nigdy nie spodziewal, ale skoro juz sie to dzieje, to pytam:
  CO BEDZIE DALEJ ?

  • Depolonizacja populacji i utworzenie Judeopolonii w ramach Intermarum, które będzie się składać z ziem obecnej Polski i ukrainy, zarządzanych przez żydów. Projekt Międzymorza ma być, bowiem nowym Izraelem, którego w obecnej lokalizacji nie da się utrzymać. Stąd masowe nadawanie przez PiS żydom polskiego obywatelstwa i opór w repatriowaniu do Ojczyzny, Polaków. Stąd też wszystkie antypolskie działania prowadzone przez PiS.

  • Uważajcie dalej Brauna, Michalkiewicza, śp. Prof. Wolniewicza itp. za oszołomów, a w między czasie rozparcelują nasz kraj. Kto nie wierzy i odrzuca teorie spiskowe jest po prostu mało spostrzegawczy.

 2. Jeszcze się nie zorientowaliście, że Morawiecki to oszust? Czy ktoś, kto tworzył podręcznik z zakresu prawa unijnego i ekonomiki integracji gospodarczej, będzie myślał kategoriami polskimi czy unijnymi? I chcecie to indywiduum, nakładające coraz to nowe podatki i sprowadzające imigrantów wybrać na kolejne lata? Gratuluję dobrego samopoczucia.

 3. Tymczasem w UE: „Szacuje się, że w 19 krajach bez pracy jest niecałe 13,4 mln ludzi.”
  „Jeżeli weźmiemy pod uwagę takie państwa jak Hiszpania, czy Grecja, to tam są regiony, gdzie nawet do 40 proc. dochodzi bezrobocie wśród młodych ludzi. „

 4. To było do przewidzenia. Więc po co te wielkie HALO. Polska A się wzbogaca. Gospodarka się rozpędziła do tego stopnia, że brakuje „zapi3rd4l4czy” z Polski B. Ci co mogli uciekli. Pozostali tylko z Polski C. O Polsce D, AA, N, P, Z i Z…itp nie wspomnę. Więc potrzeba „rąk do pracy” i zrobienie Polski I. Tak było gdy my masowo imigrowaliśmy by poprawić jakość życia.Tak rząd chce by im teraz się lepiej żyło. Jedno tylko mogę rzec : KIEDY POLSKA WYJDZIE Z GÓWNA, WTEDY WSZYSTKO SIĘ WYRÓWNA.

 5. Czerwoni z PiS przechodzą już sami siebie. Po tej całej „prawicowości” nawet śladu już nie ma. Jakim cudem jeszcze ich w mediach nazywają „prawicą” to już sam nie wiem.

 6. Przecież to są pie®dolone zydy, one nigdy nie utożsamiają się z krajem w którym mieszkają, rdzenna ludność jest dla zydow i komunistów przeszkoda, w realizacji ich planów, dlatego każdego Polaka traktują jak terroryste i inwigiluja i podtruwaja od dnia urodzin. Nawet jak umrzesz twoje organy są produktem chandlowym, dla tych kozich sku®wysynow jesteś niczym. Ciekawe jest jeszcze to że te zydowsko/komunistyczne ku®wy smia chodzić do kościoła i przyjmować komunie!!!! Będziecie nie tylko w piekle się smażyć, ale i na ziemi

 7. To, że PiS kłamie to każdy wie, ale chodzi o coś innego – żeby nie wprowadzać nowych zasiłków, bo w Polsce zrobi się to samo co na zachodzie. Na razie do Polski emigrują ludzie wartościowi którzy chcą tylko pracować – ich w kraju będzie mniejszość, tak samo jak w Ameryce 80 proc. to biali. Jeśli w Polsce rząd dalej będzie rozdawał zasiłki, mieszkania plusy itp. to do Polski zaczną emigrować ludzie niewartościowi, którzy chcą tylko rozrabiać i to tacy ludzie są zagrożeniem, a nie Ci ciężko pracujący. Patologia będzie miała wpływ na innych imigrantów i może się radykalizować z braku zajęcia. Rozwiązanie tego problemu jest jedno -wprowadzić wolny rynek i wszystkie zasiłki oraz programy socjalne polikwidować co do jednego, a wtedy nie tylko Polacy zaczną wracać do Polski, ale dodatkowo 2 mln armia pasożytów na zasiłkach i w urzędach będzie musiała wziąć się za pracę, bo nie będzie miała innego wyjścia.

 8. My was budu riezat jak budiet glosowac na PiS i Patryk Jaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Jest roznica w przyjmowaniu imigrantow do kraju ktorzy będą pracowac a imigrantow ktorzy praca nie sa zainteresowani, jak to jest z imigrantami z Afryki czy Syri. Ci pierwsi przynajmniej na siwbie zarobia.

 10. Chorąży i inni zwolennicy migrantów głoszą bzdury. Imigracja ludzi bliskich mentalnie, religijnie i obyczajowo w ogóle nie stanowi problemu i o tym tutaj nie będę dyskutował. Przykłady Chorążego dotyczą takiej migracji, co oznacza, że on manipuluje w swojej argumentacji.

  Także niewielka imigracja ludzi o odmiennej kulturze, religii itp. nie stanowi problemu, imigranci w którymś kolejnym pokoleniu zasymilują się, ale masowa imigracja ludzi tego rodzaju stanowi zagrożenie dla kraju gospodarza, co widać właśnie w państwach zachodnich. Po krótkim okresie korzyści z tej imigracji, następują długie lata ogromnych jej kosztów.

  W Przypadku Polski doszło do zdrady Polaków. Otóż imigranci służą do tego, aby utrzymać niskie płace, co z kolei powoduje emigrację Polaków na zachód. Tak więc władze Polski dokonują wymiany ludności polskiej, na obcą, głównie ukraińską.

  • Od kiedy obiecano imigrantom na zachodzie zasiłki i zakwaterowanie na koszt podatnika, to zaczęły się problemy – jakoś wcześniej imigranci nie sprawiali na zachodzie tylu kłopotów co teraz. Jest tak dlatego, że dostali sygnał od przywódców UE oraz kanclerz Niemiec Merkel, że dostaną po 1000 euro, zakwaterowanie i jedzenie, dodatkowo w ich rodzimych krajach krążyły plotki, że w Europie jest tak duży dobrobyt, że nie trzeba nic robić – przypuszczam, że dostawali też informacje od swoich znajomych na zasiłkach. Wyruszyli więc do Niemiec i Francji razem z terrorystami którzy wykorzystali fakt, że ludzie emigrują masowo do Europy i wtopili się w tę falę imigrantów, co poskutkowało zamachami terrorystycznymi i napaściami dokonywanymi najczęściej przez drobnych rzezimieszków (które były kwalifikowane jako zamach). Niewykluczone, ze jedno zdarzenie pociągało za sobą drugie, bo nic tak nie zachęca terrorysty do dokonania zamachu jak mówienie o zamachach w mediach, poza tym niektórych drobnych rozbójników mogło coś wkurzyć, bo przecież nie od razu dostali 1000 euro, zakwaterowanie i jedzenie. Teraz Niemcy trzymają murzynów w dawnych obozach koncentracyjnych które nazywają się teraz „obozami dla uchodźców” Najczęściej Ci drobni przestępcy nie są zbyt groźni, dostają co najwyżej wpierdol od Polaków w Niemczech. Dyplomata Kongo zresztą sam powiedział otwarcie, że „Europę zalewa Afrykańskie szambo” – i jak widać miał rację.

 11. No cóż, wpuszczanie obcych do Polski to już zdrada ze strony PiS-u. Trzeba nam więc przeciwstawiać się rządom tej partii na ulicach oraz przy wyborczej urnie, i głosować na partię Wolność, Ruch Narodowy czy Kukiz 15. Artykuł zaś bardzo dobry, autor świetnie zdiagnozował przyczynę tej samobójczej polityki Prawa i Sprawiedliwości. Jest nią bankructwo polskiego socjalizmu i jego flagowej jednostki, czyli piramidy finansowej pod nazwą ZUS, a także potrzeba sztucznego utrzymywania niskich płac Polaków.

  • Akurat Kukiz to chciałby mieć jeszcze więcej emigrantów w Polsce.Właśnie widziałam w necie jego tezy.Podejrzewam,że PiS musiał pójść ma pewne ustępstwa wskutek pogróżek ze strony różnych instutucji UE.

 12. Co do ukrow to jeszcze byla gadka o wojnie i bliskosci kulturowej, chrześcijaństwie . Ale przy Hindusach i Wietnamczykach juz cisza brak im pomysłu

 13. Przypomnijmy, że pisi dżentelmeni obniżyli wiek emerytalny kobiet do jednego z najniższych w Europie, co spowoduje ubytek setek tysięcy kobiet na rynku pracy. To taki prezent za jedną z najniższych dzietności na świecie. Te kobiety zastąpią Ukraińcy, Azjaci itd. Za podwójny komfort dam trzeba zapłacić. PiS to obrzydliwi feminiści.

 14. Oj jakie wielkie oburzenie nagle, gdybyście nie widzieli to teraz na całym świecie występuje zjawisko migracyjne i nic z tym nie zrobicie. Ilu Polaków jest za granicą? Europa, Stany, Skandynawia? Boicie sie, ze co? Z dnia na dzien stracicie prace? Ze beda z maczetami po ulicach was po ulicach ganiać? Polskie urojenia. Poznałem w Stanach wielu muzułmanów i jakos nigdy z nimi nie było żadnego problemu. Bardzo kulturalni, a za razem zabawni ludzie. Nie wiem czy wiecie ale to właśnie Polacy maja gorsza opinie na zachodzie niż tzw ciapaci. Uchodzimy za „bydło” ktore jest wrogo nastawione i nie umie sie zachować.

Comments are closed.