Korwin-Mikke: Wierzę w Słowian! Choć może nie w turbo-Słowian

Tylko ziemie słowiańskie, wraz z otoczeniem, mają szansę zapewnić przyszłość Europie.

Propagandziści dzielą świat na „bogatą Północ” i „biedne Południe”; dzielą też na „Wschód” i na „Zachód”. Spróbujmy spojrzeć na sytuację Europy z innej strony. Oto mamy Zachód Europy. Jakie są główne cechy tego Zachodu? Stagnacja gospodarcza, spadająca dzietność, obojętność religijna – i zalew żarliwych religijnie, ale muzułmanów. Popatrzmy na Południe Europy: tam jeszcze trwa życie – co widać po tym, że o coś walczą, biją się.

Jednak Południe Europy jest teoretycznie najbardziej zagrożone nadciągającym zalewem muzułmanów. Jeśli Komisja Europejska da tym krajom dużo pieniędzy – przylecą jak trutnie do miodu. Popatrzmy teraz na Północ Europy. Dzietność jeszcze mniejsza – ludziom po prostu nie chce się już żyć, a przynajmniej kontynuować istnienia gatunku. Najpopularniejszą formą „współżycia seksualnego” nie są tam już nawet zboczenia – lecz po prostu onanizm. Indyferentność religijna – i zalew muzułmanów, którym ustępuje się na każdym kroku, przepraszając, że się żyje. I wreszcie Wschód Europy. Wbrew pozorom przyrost naturalny jeszcze niższy, Rosja za 50 lat (jeśli utrzyma się obecna stopa „przyrostu naturalnego”) będzie miała mniej ludności niż Jemen! Rosja zalewana jest przez „czarnych” – czyli Azerów, Buriatów, Czeczenów, Dagów, Ewenków itd. – a jednocześnie od Wschodu przez Chińczyków, którzy w miarę ocieplania się klimatu zaczną coraz bardziej zdecydowanie zajmować Syberię. Pozostaje Europa Centralna. Ostatni bastion naszej cywilizacji na kontynencie europejskim…

W takich krajach, jak Biała Ruś, Czarna Ruś, Doniecko, Galicja, Krajna, Małopolska, Mazowsze, Mazury, Podlasie, Polesie, Pomorze, Słowacja, Śląsk, Warmia, Wielkopolska, Wołyń, Zadnieprze, Zakarpacie, Zaporoże – być może Auksztota, Czechy, Estonia, Finlandia, Kurlandia, Liwlandia, Łatgalia, Morawy, Węgry i Żmudź – nie ma jeszcze zalewu muzułmanów. Tu trwa cywilizacja europejska, chrześcijańska – o, zróżnicowana: katolicka, prawosławna, protestancka – ale chrześcijańska. Jest to bardzo ważne – co chcę uświadomić przede wszystkim ateistom: jeśli ktoś broni Cię, P.T. Ateuszu, przed assassynem z jataganem – to miej nadzieję, że jest to człowiek wierzący w Boga i życie na Tamtym Świecie, gdzie wypłacana jest nagroda za dobre uczynki; bo jak nie, to najprawdopodobniej wzruszy on ramionami i zostawi Cię na pastwę zabójców – jak to uczynili holenderscy „żołnierze” w Srebrenicy.

Dygresja historyczna: w wiekach średnich sytuacja była podobna! Islam wdzierał się od Południa: objął we władanie Hiszpanię, większość Langwedocji, Maltę, Bałkany – a od Wschodu wdzierali się do Europy Mongołowie. Europa przetrwała – bastionem były wtedy Francja, północne Włochy i Niemcy. Tym razem sytuacja jest podobna, ale występuje przesunięcie na Wschód: Francja i Niemcy są, jak się wydaje, stracone – natomiast sądzić należy, że ekspansja rasy żółtej, pokojowa, nie dotrze do granic republik: Białoruskiej i Ukraińskiej.

Państwa okupujące wymienione na początku kraje: Republika Białoruska, Republika Słowacka, Republika Ukraińska, Rzeczpospolita Polska – są już mocno nadszarpnięte poprzez lejącą się z Zachodu „polit-poprawność” oraz wschodnią zasadę bakszyszu – ale we wszystkich tych krajach istnieje jeszcze ogromna rezerwa genetyczna: ludność wiejska, na tyle niewykształcona, że nie poddana niszczącemu wpływowi umierającej cywilizacji obecnego Zachodu – i dość zdrowa, bo nie poddana antyselekcji poprzez przymusowe szczepienia, opiekę zdrowotną, picie wyłącznie pasteryzowanego mleka itp. Na wsi śmiertelność niemowląt jest znacznie wyższa niż w miastach – i to właśnie powoduje, że ludność wiejska jest (genetycznie) zdrowsza.

Tyle analizy. Teraz projekty.

Będę szczery: zawsze raziły mnie hasła pansłowiańskie. Kulturę słowiańską uważałem za kulturę niewolniczą, niemęską, opartą o kult Wielkiej Matki Urodzaju – ale fakty są faktami: akurat tylko te ziemie mają szansę zapewnić przetrwanie kulturze europejskiej.

Czytaj dalej >>>

30 KOMENTARZE

 1. Aż mnie ciarki przeszły, jak przeczytałem, że to tekst sprzed ponad dziesięciu lat… Cóż – ja też te 20 lat temu myślałem na rok do przodu, a dziś myślę, co będzie za lat 20-30. Każdemu polecam czytanie JKM, bo to świetne ćwiczenie z logiki, polityki i geopolityki.

 2. Ciekawy tekst. Trzeba kupic te prenumerate, bo cos tam RUCH. S.A. sciemnia z kasa. Trzeba pomagac moim zdaniem.

 3. Ten podział Polski na poszczególne „kraje” w Moskwie przygotowali?

 4. Mikke to wierzy przede wszystkim w nieszkodliwość pedofilii. Korynna może o tym zaświadczyć.

  • Nie lękaj się, lekki pedofilu. W „mikkisycznym” ustroju wyleczysz się z swej przypadłości, bo zaoszczędzisz na NFOZ i będzie cię stać na profesjonalną prywatną terapię elektrowstrząsami. A jak nie zechcesz to wyjedziesz za Odrę – tam będzie eurosojuz i tam muzułmańscy nożownicy będą ubogacali kulturowo was, przedstawicieli mniejszości seksualnych.

 5. << skoro Francuzi, Niemcy i inni są nie w 50%, ale w 80% zarażeni bakcylem „polit-poprawności” i syndromem przemożnej chęci nadstawiania szyi, gdy chcą ją im urżnąć – to trzeba będzie się od tych narodów odciąć. Oczywiście: z największą przyjemnością udzielając azylu tym Europejczykom, którzy nienawidzą tego, co w Brukseli nazywa się kłamliwie „wartościami europejskimi”
  To à propos tej Norweżki.
  << Dotyczyć to może również Arabów i Żydów
  Tu się nie zgadzam, niekonsekwencja bije po oczach; sam pisał o populacji genetycznie zdrowszej.

 6. Żydy to sobie poradzą. Do Stanów pouciekają.
  Państwa Słowian jako ostatnia ostoja białego człowieka w Europie… hmm… tak chyba będzie.

 7. Litwini i Łotysze to Słowianie?
  wykop.pl/link/3647229/janusz-korwin-mikke-stalin-byl-czlowiekiem-w-miare-racjonalnym/

  • Ciebie też czeka ubogacenie kulturowe przez muzułańskich nożowników w eurosojuzie.

   • Dlaczego prawiczki nienawidzą muzułumanów skoro Biali Hitler i Stalin wymordowali 4 mln Polaków?

    • Ależ o żadnej nienawiści nie ma mowy. Muzułmanie to głęboko religijni ludzie, z zasadami. Tylko nie tolerują facetów podających się za kobiety, więc lepiej na nich uważaj jak już wyemigrujesz z tej zaściankowej, katolickiej Polski do wymarzonego Kalifatu Szwecji czy Brandenburgii.

 8. Skoro JKM uważa że umieralność niemowląt jest dobra to po co zaszczepił swoje dzieci?

 9. Ludzie pomóżcie!! Polećcie coś dobrego na roztrojenie jaźni. Piszę jako ala wilk i sam do siebie jaki Kierownik Episkopatu. A może to normalne w postępowej jewropie??

 10. Typowo rasistowskie ględzenie starego dziada któremu się wydaję,że jesteśmy zbawcą świata.

 11. Ty K…. Mikke ,ty nie powinieneś mieć nic do gadania i pisania. Siejesz smieciowe teorie prawie jak hitlerowcy. Tyle,że ty jesteś rasista słowiańskim(podobno). Od co najmniej 11 lat bredzisz o końcu Unii Europejskiej i co? Może znawco wszechświata i wszystkiego w nim podasz konkretną datę? Miałeś zniszczyć od środka ten projekt,zostając parlamentarzysta UE(tak twierdziłes) i co? Nic,za cienki jesteś w uszach. Umiesz siać śmierdzący ferment w internecie,niewiele poza tym. Trzeba mieć dziedziczna kiłe w mózgu by się na tym nie poznać.

   • Zero konkretów,tylko szambo. Stan umysłu prawasa. Dojebaj się sam,najlepiej czymś ciężkim lub ostrym.

 12. Proszę popatrzeć na ewolucję Austro-Węgier (okres po 1867). Były tam ciekawe rozwiązania, na przykład demokracja tak, ale z cenzusem. Szeroka autonomia dla narodów formalnie podporządkowanych. Może by to odbudować w jakiejś formule wzmacniającej suwerenność krajów zrzeszonych, ale jednocześnie wprowadzającej wspólny obszar gospodarczy, jakąś platformę wspólnej obrony…

 13. Trwają prace nad taką aplikacją, by chętni do wpisywania debilnych komentarzy byli natychmiast klasyfikowani na odpowiedniej półce debili z ikoną dokładnego stopniowania. Oczywiście można będzie samemu się zweryfikować w którym stadium debilizmu się znajdujemy, wystarczy sprecyzować jak bardzo nie rozumiemy geniuszy, między innymi JKM, a obraz osła lub pełzającej glizdy wyświetli się natychmiast !!

 14. Gówna prawda nie ma różnych religii.Jest jedna religia.Światem rządzi Watykan następnie Zakon Jezuitów podległe im massoni i święta inkwizycja Illuminaci którzy handluje każda religia jaka jest popularna na danym terenie.Polska jest atrakcyjna gdyż ma tyle złóż metali ciężkich że odbija promieniowanie kosmiczne.

Comments are closed.