Minister zdrowia szokuje! Chce wprowadzić „myślozbrodnię”?! „To powinno być eliminowane przy użyciu całego aparatu państwowego” [VIDEO]

Łukasz Szumowski. / fot. Twitter/telewizja wPolsce
Łukasz Szumowski. / fot. Twitter/telewizja wPolsce
REKLAMA

Polski rząd, który rzekomo miał się przeciwstawić lewackim, marksistowskim trendom niszczącym Europę, może okazać się jeszcze bardziej totalitarny niż Unia Europejska. Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, stwierdził, że samo mówienie o szkodliwości szczepionek i proponowanie alternatywnych rozwiązań, powinno być karane z użyciem aparatu państwa!

W ostatnim czasie przez Polskę przeszła fala dyskusji o tym, czy szczepienia w naszym kraju powinny być przymusowe. Zwolennicy zachowania obecnych rozwiązań (przymusowego podawania kilkudziesięciu szczepień już od pierwszej doby – red.) zamykają się jednak kompletnie na dyskusję ze zwolennikami dobrowolności szczepień.

REKLAMA

Minister w rządzie Prawa i Sprawiedliwości twierdzi nawet, że antyszczepionkowcy powinni być ścigani z użyciem aparatu państwa. Jeżeli ktoś mówi, że szczepienia szkodzą i nie szczepmy, a proponuje do tego terapie hochsztaplerskie, to powinno być eliminowane przy użyciu całego aparatu państwowego, bo to po prostu jest groźne dla ludzi – mówił w telewizji wPolsce.

Szczepienia przyniosły gigantyczny skok cywilizacyjny w ochronie zdrowia, przed erą szczepień ilość zgonów spowodowanych chorobami: odra, polio, to były choroby, które zabijały w tysiącach, po wprowadzeniu szczepień zgonów praktycznie nie ma – twierdził Szumowski.

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite! Rzecznik GIS-u nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. Zięba: „Niech Pan się nie sprowadza do poziomu krawężnika”

REKLAMA