Minister zdrowia szokuje! Chce wprowadzić „myślozbrodnię”?! „To powinno być eliminowane przy użyciu całego aparatu państwowego” [VIDEO]

Łukasz Szumowski. / fot. Twitter/telewizja wPolsce
Łukasz Szumowski. / fot. Twitter/telewizja wPolsce

Polski rząd, który rzekomo miał się przeciwstawić lewackim, marksistowskim trendom niszczącym Europę, może okazać się jeszcze bardziej totalitarny niż Unia Europejska. Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, stwierdził, że samo mówienie o szkodliwości szczepionek i proponowanie alternatywnych rozwiązań, powinno być karane z użyciem aparatu państwa!

W ostatnim czasie przez Polskę przeszła fala dyskusji o tym, czy szczepienia w naszym kraju powinny być przymusowe. Zwolennicy zachowania obecnych rozwiązań (przymusowego podawania kilkudziesięciu szczepień już od pierwszej doby – red.) zamykają się jednak kompletnie na dyskusję ze zwolennikami dobrowolności szczepień.

Minister w rządzie Prawa i Sprawiedliwości twierdzi nawet, że antyszczepionkowcy powinni być ścigani z użyciem aparatu państwa. Jeżeli ktoś mówi, że szczepienia szkodzą i nie szczepmy, a proponuje do tego terapie hochsztaplerskie, to powinno być eliminowane przy użyciu całego aparatu państwowego, bo to po prostu jest groźne dla ludzi – mówił w telewizji wPolsce.

Szczepienia przyniosły gigantyczny skok cywilizacyjny w ochronie zdrowia, przed erą szczepień ilość zgonów spowodowanych chorobami: odra, polio, to były choroby, które zabijały w tysiącach, po wprowadzeniu szczepień zgonów praktycznie nie ma – twierdził Szumowski.

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite! Rzecznik GIS-u nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. Zięba: „Niech Pan się nie sprowadza do poziomu krawężnika”

68 KOMENTARZE

 1. Ja nieszczepiłam żadnego dziecka i są zdrowsze od szczepionych. Co na to nibyminister. Zmuszając do szczepień państwo zbliża się do nazimu i obozu Auschwitz gdzie robiono eksperymenty a dla wielu przymusowe szczepienia to eksperyment na dzieciach.

  • Nibyminister na to będzie ględził to samo, bo przecież koncerny muszą zarobić na szczepionkach z rtęcią i chuj wie czym jeszcze, oczywiście obowiązkowo podawanych domięśniowo lub podskórnie już od pierwszej doby po urodzeniu dziecka.

 2. Stan umysłu typowy dla ludzi władzy. Zadufany arogant bez cienia autorefleksji. Samozadowolenie na poziomie przedszkolnym.

 3. mini-ster……do zaszczepienia wszystkimi szczepionkami,natychmiast.Jako pierwszą i ostatnią po reszcie szczepień podać przeciw wściekliźnie…

 4. Przed erą szczepień zarazy roznosiły parchy żydowskie,tylko że wtedy nie wiedzieli że można na tym jeszcze biznes robić.teraz wiedzą i zarabiają na tym zbrodniczym procederze.

  • „…Parchy żydowskie, zbrodniczy proceder…” dlaczego obrażasz. Nie znasz się, nic nie wiesz. Może trochę poczytaj, dowiedz się ile milionów ludzi zmarło na skutek różnych epidemii. W XV wieku tylko w Europie zmarło 60 milionów,\. Teraz to się nie zdarza, bo jesteśmy chronieni właśnie szczepieniami. Ostatnia epidemia czarnej ospy w Polsce zaczęła się w latach 60-tych ubiegłego, wieku, ale na szczęście zmarło tylko kilka osób. Z momentem pierwszych zgonów zaszczepiono cały Wrocław

 5. W ramach wczesnego zapobiegania należy wyrzucić ministra, który chce robić obowiązkowe eksperymenty na ludziach. TO jest szkodliwe dla społeczeństwa.

 6. Mam nadzieję, że redakcja umieszcza tę wypowiedź jako przykład skrajnego zadufania ministra, któremu najwidoczniej nie są znane liczne dowody na szkodliwość szczepionek oraz prawa chroniące obywateli przed eksperymentami medycznymi. O przysiędze lekarskiej (hipokratejskiej) nie mówiąc…

 7. dość ! lobbyngu koncernów farmacetycznych !!!!!!!!!!! przez urzędników ministerstwa zdrowia dość ! tych urzędników utrzymuje podatnik obywatel i o dobro i zdrowia powinny dbać a nie kasę koncernów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szczepienia powinny być dobrowolne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a niech ten Pan ZAJMIE SIĘ SUPLEMAENTAMI DIET ,bo jako minister dopuszcza to badziewie do obrotu ? a powinny najpierw zbadać nim wpuszczą do obrotu !!!!!!!!!!!!!!! bo to istne bezprawie po co te urzędy w ministerstwie zdrowie ? dla kogo są dla koncernów ? czy dla obywateli ?

 8. Panie ministrze! Jest Pan w błędzie!
  To TELEWIZJA przyniosła gigantyczny skok cywilizacyjny w ochronie zdrowia, przed erą TELEWIZJI ilość zgonów spowodowanych chorobami: odra, polio, to były choroby, które zabijały w tysiącach, po wprowadzeniu TELEWIZJI zgonów praktycznie nie ma.
  Hmm, a może masowa motoryzacja, PCV, UEFA…? Też pasują.

 9. W dniu dzisiejszym rejestrowałem się na usg tętnic i nawet prywatnie muszę czekać kilka tygodni, to jest chore.

 10. Taka wypowiedź ministera zdrowia jest bardzo groźna…czy Polska ma być
  obozem koncentracyjnym ?

 11. Ludzie opamiętajcie się, gdzie my jesteśmy, w jakim kraju, czy jeszcze naszym, czy nasz rząd nie jest nasz i dla nas?. Jest problem, są dowody medyczne na toksyczność szczepionek, jest wiedza na temat rozwoju dziecka , jego rozwoju układu odpornościowego, wpływu toksycznego metali ciężkich i innych zanieczyszczeń w szczepionkach,wystarczy uzgodnić stanowiska i moc dowodów po każdej stronie. My tutaj też myślimy jeszcze i potrafimy wyciągać logiczne wnioski, proszę o tym nie zapominać panowie decydenci. Bądź my poważni, bo problem jest bardzo poważny.

 12. Organy państwa. Najbardziej wroga Narodowi Lechickiemu organizacja zbrodnicza,dążąca do jego całkowitego zniszczenia.

 13. Panie Ministrze jest Pan kłamcą !!!
  Za okłamywanie Narodu i narażanie go na utratę zdrowia powinien zająć się Panem prokurator.

 14. Ten człowiek za takie totalitarne pomysły powinien być zwolniony ze swojego stanowiska natychmiastowo

Comments are closed.