Sprawa księdza-pedofila jest nadmuchana? Oto dowód na słuszność tezy Michalkiewicza. Pedofil z Drezdenka dostał 15 lat więzienia, a ksiądz tylko 4, podobno za te same czyny

Zdjęcie ilustracyjne.

Wyrok 15 lat więzienia i 100 tys. zł. odszkodowania usłyszał 21-letni Grzegorz Sz. za uprowadzenie i zgwałcenie ośmiolatki oraz usiłowanie zgwałcenia dwóch innych małoletnich. Wyrok nie jest prawomocny – poinformował w piątek rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. To jest najlepszy dowód na to, że wyrok na księdzu, który miał więzić i gwałcić 13-latkę, to sprawa polityczna i jak mówił Stanisław Michalkiewicz, „powstaje przemysł molestowania”. Ksiądz dostał tylko 4 lata więzienia, a jego zakon ma zapłacić milion złotych odszkodowania i dożywotnią rentę ofierze. Który sąd tu ściemnia?

„Zgodnie z wyrokiem Sz. będzie mógł starać się o warunkowe zwolnienie nie wcześniej niż po dziesięciu latach. Oprócz tego ma zapłacić na rzecz pokrzywdzonej dziewczynki 100 tys. zł. Ma także zakaz zbliżania się i kontaktowania się z nią przez 15 lat oraz na 10 lat został pozbawiony praw publicznych” – powiedział Maludy.

Dodał, że wyrok zapadł w czwartek przed Sądem Okręgowym w Gorzowie Wlkp. i był finałem głośnej sprawy z września 2017 r. Proces w tej sprawie z uwagi na dobro pokrzywdzonych był niejawny.

Do przestępstw, za których dokonanie sąd skazał 21-latka, doszło w sierpniu i we wrześniu ubiegłego roku. Prokuratura zarzuciła mu gwałt na ośmiolatce, którą uprowadził, kiedy wracała ze szkoły w Bierzwniku (woj. zachodniopomorskie). Został też oskarżony o usiłowanie zgwałcenia dwóch innych dziewczynek.

Mężczyzna został zatrzymany kilkanaście godzin po ostatnim z przestępstw – gwałcie na ośmiolatce – w swojej rodzinnej, niewielkiej wsi w gminie Drezdenko.

Maludy zaznaczył, że w przypadku tak bulwersujących przestępstw ich sprawcy nie mogą liczyć na bezkarność, czego potwierdzeniem było szybkie zatrzymanie, a teraz skazanie Grzegorza Sz. na surową karę.

Przypomnijmy, że w głośnej sprawie molestowania i gwałcenia 13-latki przez księdza, zasądzono wcześniej wyrok 4 lat więzienia dla zboczonego duchownego i miliona złotych odszkodowania i dożywotniej renty dla poszkodowanej w wysokości 800 zł od Towarzystwa Chrystusowego. Niestety akta tej sprawy są utajnione, a media podawały, że to był straszliwy gwałciciel. Jednak wyrok pokazuje, że jest tu wiele niejasności.

Stanisław Michalkiewicz powiedział wprost, że to sprawa mają na celu uderzenie w kościół i stworzenie „przemysłu molestowania” na wzór „przemysłu Holokaust”, z którego profity od lat czerpią środowiska żydowskie, głownie w USA.

„Tutaj mam parę takich niejasności. Otóż, to była osoba 13-letnia, która została przez tego księdza, erotomana, uwięziona i wielokrotnie gwałcona, przez co najmniej kilkanaście miesięcy. I w tym czasie chodziła do szkoły. Jak chodziła do szkoły to mogła kontaktować się z rówieśnikami i nauczycielami, mogła pójść na policje czy mogła wreszcie uciec do domu!” – powiedział Michalkiewicz w programie Rafała Otoki-Frąckiewicza na YuTube.

„Nic takiego się nie stało. Rodzinna przez 11 co najmniej miesięcy, najwyraźniej nie zainteresowała się co ta córka robi, czy jest zdrowa itd. Tu też jest znak zapytania. Wreszcie wyrok jaki ten ksiądz erotoman otrzymał. Dostał on 4 lata. Jeżeli podsumujemy, te wszystkie czyny, o które był on oskarżany czyli, podstępne uprowadzenie, długotrwałe pozbawienie wolności, wielokrotne gwałty, podżeganie do aborcji. Uzbierało się tego tam tyle, że 4 lata to niewiele, tam z 15 lat by się ubierało za te wszystkie przestępstwa – mówił Michalkiewicz. I dokładnie wyrok 15 lat więzienia zapadł teraz w sprawie pedofila gwałcącego ośmiolatkę.

Cały wywiad ze Stanisławem Michalkiewicz tutaj: Michalkiewicz stanowczo odpowiada krytykom. „Powstaje przemysł molestowania na wzór przemysłu Holokaust. Dużo tutaj znaków zapytania” [VIDEO]

Źródło: PAP/nczas.com

45 KOMENTARZE

 1. 100×100 !
  Wszystko to jest montowane w celu odwrocenia uwagi od Czerwonych , ktorych dotyczy 99% przypadkow pedofilii.
  O takich kwiatkach jak Brukselistan < stolica swiatowej pedofilii , sprawa Jimmy Savile^a ( chyba najwieksza afera pedofilska ostatniego polwiecza , wyciszona szybciutko przez media Glownego Scieku ) ,sprawa gangu pedofilow z DC w Warszawie i znanego rezysera Kina Moralnego Niepokoju < Krzysztofa Z. , a takze o sprawie Marka Ditroux i jego licznej oraz bogatej klienteli , nawet nie warto wspominac !!

  • Zrozumiałem, że jest spisek cyklistów, dziewczę samo się zgwałciło, ksiądz jest niewinny jak niemowlę!
   A w Ameryce murzynów biją, jak powiada radio Erewań.
   Ostatnio widziałem czerwonych jak jechali na sygnale do wypadku, na wszelki wypadek schowałem się w łazience, mając nadzieję, że mnie nie dopadną. Udało się, ale to był Najwyższy Czas! Jakby kto nie zrozumiał, to jest SARKAZM, to tak dla niekumatych, a jest tego sporo!

   Tak, tak , dać łysemu grzebień, a durniowi komputer to sobie krzywdę zrobi.

   • Ile jeszce razy zmienisz nicka , schizolu ?
    BTW< tracisz czas. Nie ze mna te gierki.
    BTW2< w odroznieniu od ciebie , ty trollska mordo , moj kontakt z netem liczy sobie juz ponad 20 lat i pamietam jeszcze czasy gdy nie istnial Gugus i adresy wpisywalo sie CALE ! Zas zdjecia otwieraly sie po pol minuty i wiecej. Tak wypraszam sobie takie uwagi O ^durniach i komputerze^.
    Meee !
    Pozdro dla reszty pedofili w redakcji na Czerskiej (bo zakladam ze stamtad nadajesz).

   • Rozumiem, że zamiast rzeczowych argumentów łatwiej pisać pseudo zabawny bełkot o radiu Erewań….Można zamykać oczy na fakty, ale nie ma się czym chwalić. Fakty są takie: 1. dziewczyna nie była więziona (bo chodziła do szkoły), 2.sąd wydał niższy wyrok, gdyż kategoria czynu nie była taka, jak podaje się obecnie do opinii publicznej, 3. zasądzono skandalicznie wysokie odszkodowanie, wpisując się w obecnie modną nagonkę na kościół.4. Dziewczyna była głupiutka, (bo w tym wieku miała do tego prawo). Natomiast rodzice powinni zostać oskarżeni i ukarani za zaniedbania rodzicielskie.

    • A^propos :
     Zauwazyles ze na temat Radia Erewan najczesciej (i to nie tylko tutaj) pisza szczyle ktore nie tylko nie pamietaja radia Erewan , ale w zasadzie nie pamietaja wogole CZEGOKOLWIEK , co siega czasowo dalej niz miesiac wstecz?
     Co wiecej , tych zasrancow cieszy taki wyrok, gdyz glab jeden z drugim nie pojmuje w tej swojej skretynialej od kawusi ze Starbusia makowce , ze nastepny w kolejce po Kosciele Chrystusowym moze byc on sam.
     Bo jeszcze jakas szmatka jedna z druga przypomni sobie ^molestowanie^ sprzed 15 lat…

     • Woon chuju od mojego nicka!
      Pierdoony kutafonie nie masz nic wspolnego z Episkopatem.
      Fiutowski widac cie.

     • Głąb jeden z drugim może i nie pojmuje, ale celem w tej aferze był w mojej opinii wyłącznie Kościół, a nie forsa dla jakiejś anonimowej panienki Zapominalskiej, która po latach „przypomniała sobie”. Holocaust Industry nakręca się jedynie chęcią skrojenia frajera na dużą kasę, a tu chodzi o zniszczenie całej instytucji kościelnej pieniędzmi. Jest jeszcze sporo sporo takich towarzystw jak Chrystusowcy do anihilacji. To dopiero początek.
      Nie wiem też, dlaczego sprawa została utajniona, skoro cała Polska już wie, jakich traum pokrzywdzona doznała. Może dlatego, żeby nie pojawiły się ewentualne niewygodne pytania, czy tym milionem aby nie podzieliło się z pokrzywdzoną środowisko prawnicze, czy inne?

     • Łoj, ale sze kerownik zdenerwował, zara pęknie mu żyłka!
      Kierownik, pudło na całej linii pamięć , dzięki Panu Bogu mam dobrą. Pamiętam towarzysza Wiesława, towarzysza Edwarda, „no jak, pomożecie?”. Pamiętam jak nie było teleranka. Pamiętam mój pierwszy program w Algolu 60 na Odrę 1204, komputerów osobistychK nie było. Pamiętam mojego pierwszego PC-ta, przedtem pierwszego Teksas Instruments z 16 kB pamieci, potężna na swoje czasy AMD 66 MHz turbo i aż 1 MB ramu, dysk 420 MB. Tak było, miło powspominać. Dysk do dzisiaj zachowałem, nadal 100% sprawności, a od tego czasu zdążyły mi już dwa HD paść!
      Dla jasności dodam nigdy nie byłem w PZPR, ZSL czy SD, jak Twój guru Ozjasz.
      Wtedy też nie było internetu, a Ciebie gimbusie nie było na świecie. Nikt głupot nie wypisywał, no cóż teraz ponoć wolność słowa, każdy może bezkarnie drugiego obrażać, ot na przykład Michalkiewicz.
      A propos, to redaktor Michalkiewicz onegdaj wspominał o radiu Erewań, zdarzyło się jemu to zresztą wielokrotnie. Faktem nie zapisywałemj ego co „celniejszych” uwag aby nie zaśmiecać dysku.
      Czytając łaskawco wypowiedzi sądzić mogę, że pisał to pan poseł Niesiołowski, pisząc zapewne lując na ekran i klawiaturę.
      Dobra rada, waleriana i melisa bez recepty, w razie gdy nie pomoże to wizyta u dobrego psychiatry!

    • Samanto odpowiem, będąc przywołanym. Trudno o rzeczową dyskusję z bełkotem Michalkiewicza, który coraz bardziej się wykłada.
     Fakt: Ksiądz pedofil został skazany prawomocnym wyrokiem sądu, czy to kwestionujemy? Wiem, sędzia Tuleya gotów nawet mordercę uniewinnić, gdy jest np. sędzią. OK!
     Ale czy ten fakt kwestionujemy?
     Idźmy dalej. Ksiądz pedofil został suspendowany po upublicznieniu jego poczynań i po odbyciu kary więzienia. W sumie siedział raptem dwa lata. Fakt, czy to kwestionujemy?
     Stwierdzono u tego osobnika odchyły psycho, w związku z czym skrócono wyrok z 8 lat do 4. Ostatecznie wyszedł po 2 latach, za pewne za dobre sprawowanie. Czy to kwestionujemy?

     A więc idźmy dalej. W którymś z wcześniejszych komentarzy na tym portalu Sam wyraziłem wątpliwości co do słuszności wyroku w sprawie odszkodowania dla pokrzywdzonej Katarzyny. Nie jestem prawnikiem i trudno mi zweryfikować słuszność działania sądu. Zważmy na to, że wyrok został podtrzymany po apelacji. Nie potrafię też krzywdę ludzkiej przeliczyć na walutę, nie znam przelicznika , ot co.
     Czy koszt zadośćuczynienia powinno ponieść zgromadzenie zakonne? Nie wiem. Wiem jednak, że Diecezje posiadają specjalny fundusz na opłacenie alimentów dla kobiet mających dzieci z księżmi.
     Mogę mieć wątpliwość co do wysokości kwoty zadośćuczynienia, ale prezes spółki skarbu państwa odwołany po 7 dniach dostaje 6 milionów odprawy, dużo czy mało? Dobre pytanie.

     Redaktor Michalkiewicz przywołując wyrok sadowy w sprawie odszkodowania dla pokrzywdzonej, wprawdzie nie wprost, ale przyrównuje ofiarę pedofila do kobiety lekkich obyczajów, która nie osiąga takich dochodów ze swojej działalności. No co tu dodać , przejaw bezprzykładnego chamstwa. W domyśle sugerując, że 13-letnia dziewczyna zapewne wskoczyła księdzu do łóżka aby po 10 latach wystąpić o milion złotych.
     Mija kilka dni, redaktor spotyka się z negatywnym odzewem, nawet chamskim i wręcz groźbami karalnymi wobec wypowiedzianych przez siebie słów.
     Zamiast skorzystać z tego aby milczeć, czy wręcz przeprosić ofiarę tego wydarzenia w odpowiedzi wyprowadza atak na pokrzywdzoną kobietę.
     Kwestionuje, nie znając tak naprawdę do końca faktów, sprawa była niejawna dla ochrony pokrzywdzonej, wyrok przypisuje ofierze wszelkie nieprawości, a wręcz zgodę na obcowanie z księdzem.
     Wytyka jakieś rzekome uchybienia w procesie, wątpliwości wobec prowadzenia się trzynastolatki, braku odpowiedzialności rodziców itp.
     W domyśle ksiądz jest niewinny i jest to spisek przeciwko kościołowi świętemu i atak na samego Pana Boga.
     Abstrahując od wszystkiego, nawet gdyby jakaś nieletni dzierlatka oferowała swoje wdzięki dorosłemu mężczyźnie, to i tak on jest w pełni odpowiedzialny za współżycie z nieletnią. W przypadku księdza jest to tym bardziej godne najwyższej pogardy.
     Na koniec, w swoich komentarzach nigdy nie staram się obrażać adwersarza, w druga stronę niestety nie działa. Odpowiedź w stylu meneli spod budki z piwem, na styku wulgaryzmów, koprofilii i skojarzeń zboczonych kochających inaczej. No cóż!
     No cóż, potwierdza się mądrość, ze nie warto dyskutować z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

     • Chodzi o to że zakon wysłał tego księdza do uczenia dzieci nie badając go psychologicznie.

   • Miłość Boża jest nieskończona Tylko pamiętaj, że jest to miłość ojcowska.

 2. Znaków zapytania w tej sprawie jest niewątpliwie dużo i mam nadzieję że z Bożą pomocą uda się wszystko wyjaśnić. Cyt. „Według doniesień medialnych, w sądzie duchowny przyznał się do kilkudziesięciu przestępstw seksualnych, ale zaprzeczył biciu ofiary i planowaniu działań z góry. Sąd podjął wówczas decyzję o zmniejszeniu kary do 4,5 roku leczenia psychiatrycznego na oddziale szpitalnym w zakładzie karnym. W 2010 r. wyrok został złagodzony o pół roku. Ksiądz wyszedł na wolność dwa lata później.” (Religia DEON.pl)

  • Niewątpliwie osoby które dopuszczają się przestęp seksualnych szczególnie na dzieciach i osobach nieletnich jakieś zaburzenia psychiczne mieć muszą, ale skoro nikt tego nie zauważył to aż taki głupi to on chyba nie jest. Wszystkie ofiary milczały? Zostały przekupione? Coś mi zalatuje to trochę kłamstwem, cichym przyzwoleniem, albo zmową milczenia. Jako osoba chora psychicznie rozumiem że nie mógł zostać skazany więc karę zastąpiono 4,5-letnią hospitalizacją na oddziale psychiatrii skróconą do 4 lat, więc nie rozumiem jak w takim przypadku można mówić o jakiejkolwiek karze.

   • Nie rozumiesz, bo nie umiesz czytać.
    Napisano, że leczenie trwało podczas pobytu skazanego w więzieniu. Nie wiem po co to pisze, bo i tak nie zrozumiesz.

    • Czytać to ja się nauczyłam jeszcze przed pójściem do szkoły :) Tam jest wyraźnie napisane że „skazany” 4 lata przebywał na leczeniu psychiatrycznym na oddziale szpitalnym na terenie zakładu karnego a nie w więzieniu. A tak na marginesie ciekawe ile tam mają łóżek szpitalnych. A jeżeli został uznany za osobę chorą psychicznie, to mam prawo wnioskować że nie odpowiadał za swoje czyny. Kara nie została umorzona częściowo tylko całkowicie.

   • korekta …Niewątpliwie osoby które dopuszczają się przestępstw seksualnych na dzieciach…..

 3. Ukarać rodziców za zaniedbania! Dziewczyna miała prawo myć głupia i naiwna, ale rodzice nie mieli takiego prawa….

 4. jeszcze kurvvy (księża) zapłacą za swoje grzechy.

  każde dziecko jest święte.

  • No i panie Kovalski, narazisz się kierownikowi, dowiesz się, że jesteś ruskim trollem, pracujesz na Czerskiej i na dodatek jesteś obrzezany. Dowiesz się o sobie czego sam nie wiedziałeś, że w młodości byłeś w Komsomole, ojciec by oficerem UB przywiezionym na ruskim tanku, który zrywał Niezłomnym paznokcie i sadzał ich na odwróconym taborecie. Dowiesz się, że Twój dziadek był w Getcie policjantem żydowskim, który pędził żydów na Umschlagplatz, a w sześćdziesiątym ósmym wyemigrował do Izraela.
   Czyli teraz masz przechlapane jak w ruskim czołgu!

 5. Pudelko , ^Sceptyku^ !
  Jak zwyklu u takich jak ty COiG<u w Katowicach na Mikolowskiej (?)…daaaawno temu !
  Miauu !

 6. Skasowalo komentarz :
  Pudlo , ^Sceptyku^ !
  Bez sensu , od rzeczy i nie na temat.
  Jak zwykle u takich jak ty.

  • BTW: W Twoim przypadku uwierze nawet w to ze piles wodzie z Krzysiem Kolumbem !
   BTW2: Mam juz tyle lat , ty glupcze ze nie jestem ^fanem Ozajasza^.

   • Z Krzysztofem akurat nie, akurat wtedy podróżowałem Magelanem.
    Głupcem zapewne jesteś sam, nie wiedząc, że jesteś fanem tego fantasty. W sumie bardziej juz wolę Lema i jego „Bajki robotów”.

    • Twoj PRAWDZIWY wiek , zdradza…wszystko.
     Polknij nasienie od partnera , zaloz czapeczke z folii na glowke , zas Lemem nie wycieraj sobie buzi po oralu , bo to profanacja.
     Miauuu !
     Ps: Z Mage LL anem , cwaniaczku od Stalinogrodu , podrozowac wowczas nie mogles , bo on w 1492 roku liczyl sobie 12 wiosen.
     Znowu < od rzeczy , nie na temat , bez sensu.
     Pa !

     • Nawzajem, i Guten Appetit.
      Z sensem i na temat , to nie było w 1492, jeno później.
      BTW. Czy w ogóle czytałeś Lema, śmiem wątpić, To jest lektura dla inteligentnych, do których niestety się nie zaliczasz. Ale tacy tez maja prawo żyć, chociaż ich co drugie słowo obelżywe, a wszystko się kojarzy takim z ekskrementami i kopulacją.
      Widać w przyrodzie idioci są też do czegoś potrzebni.

 7. BTW: W Twoim przypadku uwierze nawet w to ze piles wodzie z Krzysiem Kolumbem !
  BTW2: Mam juz tyle lat , ty glupcze ze nie jestem ^fanem Ozajasza^.

  • A co do komputera ^Odra^ , to fakt COIG>u w Katowicach , na Milkolowskiej (?).
   No ale ja nie mam 99 lat , jak ty , wiec mam prawo by malo o nich wiedziec , prawda?
   Miauu !

   • Zaraz, zaraz . Najpierw Czerska , teraz Katowice, a czemu nie Stalinogród?
    Zapewne posiadasz maszynę czasu, podziel się z nami, to naprawdę fantastyczne!

    • Od rzeczy , bez sensu i nie na temat.
     Wal dalej , klawiatura jest cierpliwa.

  • Co nie powiesz? Tak na szybko zimny ręcznik na głowę i szybko dzwoń po pogotowie zanim będzie za późno. Może zdołają pomóc?
   Życzę zdrowia!

 8. To tzw prawo i tzw sędziowie to bzdura i matrix. Na jakiej podstawie sędziunio określa wyrok czy 4lata 9 miesięcy, czy 5 lat? Fikcja, uznaniowość, arbitralność. Prawo jest jednoznaczne i sankcja też np 5 lat i koniec, żadne widzimisię.

 9. Cała żydokomuna, wszystkie wszawe męty z sądami i Mossadem na czele to mogą pana Stasia cmoknąć co najwyżej w pompę. I to przez internet.
  Rozbicie więzienia to dla nas pryszcz. Uczył nas NSZ i AK jak to się robi:
  – Rozbicie więzienia UB w Kielcach – 4/5 sierpnia 1945 r. (dow. Antoni Heda „Szary”)
  – Rozbicie więzienia w Pułtusku 25/26.11.1946 r.
  – Rozbicie więzienia w Biłgoraju
  – Rozbicie więzienia w Starachowicach
  – Rozbicie więzienia w Opatowie
  – Brawurowe rozbicie więzień w Pińsku i Lidzie
  – Rozbicie więzienia w Pińsku i zajęcie Końskich
  – Rozbicie więzienia w Radomiu 9/09/1945 (pod dow. por. Stefana Bembińskiego „Harnasia”)
  – Rozbicie więzienia św. Michała w Krakowie 18/08/1946 r. (dow. mjr. Józefa Kurasia „Ognia”)
  – Rozbicie obozu NKWD w Rembertowie 20 na 21 maja 1945.
  – Rozbicie więzienia we Włodawie
  – Rozbicie więzienia w Miechowie 25 /04/1945
  – Rozbicie więzienia w Mławie
  – Rozbicie więzienia w Puławach


  Odbijemy Pana Stanisława a bandziorów nastających na jego życie, zdrowie i mienie powiesimy na okolicznych płotach.

  • Pana Stanisława nie trzeba odbijać, u niego osobiście samo już odbija, ostatnio to już bardzo mocno.

   • „Sceptyk” masz ADHD klawiaturowe. Waleriana nie pomaga? Aha! Koty od waleriany wścieklizny dostają. Krócej mówiąc : pędź gondolą, bo cię mrówki opierdolą. Howgh!

 10. sprawa sprawie nie równa …nigdy…
  a bez wglądu do akt to już głupota totalna stawiać znak równości…

 11. Gdyby zrobił to mojemu dziecku, to niezależnie od tego, jaka karę by dostał, czekałbym na niego cierpliwie do końca mojego życia.

Comments are closed.