Oni naprawdę idą w zaparte – PiS wypuścił spot piętnujący PO za chęć przyjęcia 7 tys. imigrantów, mimo że sami przyjęli ich już setki tysięcy! [WIDEO]

Screen z kuriozalnego spotu PiS/Fot. Twitter Prawo i Sprawiedliwość
Screen z kuriozalnego spotu PiS/Fot. Twitter Prawo i Sprawiedliwość

PiS przeszedł samego siebie. Wypuścili spot „gdybyśmy przyjęli uchodźców” w którym krytykują plany likwidacji urzędów wojewódzkich oraz chęci przyjęcia przez PO imigrantów. Tymczasem obecnie w Polsce ilość obcokrajowców przebywających tylko legalnie na terenie kraju liczona jest w setkach tysięcy! Akcję pompuje propartyjny portal niezalezna.pl.

W czerwcu 2017 r. politycy PO, samorządowcy rządzący największymi miastami w Polsce, popierani przez Platformę, wprost zadeklarowali przyjmowanie uchodźców. Dziś chcemy ich zapytać, czy nadal podtrzymują tę deklarację – mówi cytowany przez niezalezna.pl szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

Na spocie widzimy zmontowane materiały policyjne z udziałem imigrantów z lektorem informującym o grabieżach, gwałtach i enklawach imigranckich. Przypominają także deklarację PO „o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji” z 30 czerwca 2017 roku.

Należy przypomnieć, że PO chciało przed wyborami parlamentarnymi przyjąć 7 tys. imigrantów. Tymczasem tylko w tym roku według danych z wreszcie działającego portalu migracje.gov.pl wynika, że przyjęto wniosków o pobyt w Polsce grubo ponad 100 tys. cudzoziemców. W zeszłym zaś ponad 150 tys!

W spocie nie ma też słowa o deklaracji z Marrakeszu podpisanej przez obecny rząd 2 maja tego roku w tajemnicy przed opinią publiczną. Polska zobowiązała się wówczas do wspierania i promowania migracji.

Jak myślicie, ile osób przez ten spot łyknie haczyk zatytułowany „PiS chroni nas przed nielegalnymi imigrantami”, mimo tego, że jest o wiele bardziej nastawiony na politykę multikulti, niż PO?

Źródło: twitter.com/niezalezna.pl/nczas.com

Comments are closed.