Są nowe nagrania ws. zamachu Nowiczokiem na Skripalów. Scotland Yard publikuje kolejne filmy z Salisbury i prosi o pomoc [VIDEO]

Nagrania z Salisbury/fot. YouTube (kolaż)
Nagrania z Salisbury/fot. YouTube (kolaż)

Brytyjskie służby opublikowały nowe nagrania z udziałem rosyjskich „turystów”, Aleksandra Petrowa i Rusłana Boszyrowa. Są oni podejrzani o otrucie Siergieja i Julii Skripalów. Opublikowano także zdjęcie flakonu, w którym najprawdopodobniej znajdował się „Nowiczok” – trująca substancja, która miała zakończyć żywot byłego oficera wywiadu i jego córki.

Nagrania z kamer monitoringu dwóch podejrzanych, znanych jako Aleksander Petrow i Rusłan Boszyrow, pokazują, jak przybywają i przemieszczają się wokół Salisbury w niedzielę 4 marca. Przedstawiono także zdjęcia specjalnie wykonanego modelu podrobionego flakonu perfum, podczas gdy badacze z oddziału antyterrorystycznego Scotland Yardu kontynuują dochodzenie – informuje Scotland Yard.

Policja prosi też, by wszyscy, którzy w dniach 2-4 marca mogli widzieć podejrzanych lub pudełko albo flakon podrobionych perfum Nina Ricci, aby poinformowali o tym śledczych.

Aleksander Petrow i Rusłan Boszyrow są znanymi zachodnim służbom specjalnym agentami służb rosyjskich. Mimo tego, w RT pojawił się z obydwoma mężczyznami wywiad, w których przekonywali, że… są turystami.

Źródła: sputniknews.com/youtube.com/nczas.com

5 KOMENTARZE

  1. Co na to JKM ? Pewnie bedzie klepal to co w RT bo tak samo mowil w sputniku i na krymie. Zero krytyki ze strony JKM wedlug JKM Rosja to i dealny kraj. No bo nie ma demokracji chociaz na krymie pochwalil wybory oraz brak korupcji i patologi w sadach bo nikt nie pisze w gazetach i mowi w telewizji i jest „oswiecona” dyktatura. Natomiast Jkm wylewa kubly pomyj na ciezko pracujacych Polakow. jkm to oszust i ruski agent wplywu. Bywalec ruskiej ambasady.

    • Każde normalne państwo likwiduje zdrajców.Arabia Saudyjska zlikwidowała niewygodnego dziennikarza i jakoś nie słychać o sankcjach.Może kretynie napiszesz coś na ten temat?Gdyby USA i WB miały takie obroty handlowe z Rosją jak z Arabią,na pewno sprawa Skripala dawno zostałaby zamieciona do śmietnika.Nie interesuj się co na JKM,bo i tak nic nie zrozumiesz.Najpierw musiałbyś umieć myśleć.Po twoich wypowiedziach można dojść tylko do jednego wniosku-masz jakąś obsesję na punkcie JKM.Można powiedzieć,że zachowujesz się jak nakazuje „żydowska gazeta dla Polaków”,Gazeta Polska,TVN,TVP i większość naszych „pożytecznych idiotów”.JKM winien wszystkiemu złu.Nie wiem czy widziałeś ostatnio zdjęcia Merkelowej,Macrona,Erdogana i Putina .Jeżeli nie to przyjrzyj się im uważnie stary capie.

  2. I to całe to wielkie nagranie? Czego ono właściwie dowodzi? Chyba tylko tego, że pedalsko-feministyczna „Wielka” Brytania, działa nadal jako ekspozytura żydolandu, w jego różnorakich wojenkach z Rosją.

  3. Putin truciciel to idol prawiczków. Makrela i Macron nikogo nie otruli dlatego prawiczki ich nienawidzą.

Comments are closed.