Ubogacenie kulturowe w Finlandii. Grupa imigrantów zatrzymana za zbiorowe gwałty na nieletniej

Skrzywdzona dziewczynka/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Skrzywdzona dziewczynka/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Policjanci w Oulu w zachodniej Finlandii aresztowano grupę imigrantów. Są oni podejrzani o dokonywanie zbiorowych gwałtów na nieletniej dziewczynie.

Policja w Oulu poinformowała o zatrzymaniu w sobotę siedmiu osób „o imigranckim pochodzeniu”, które są podejrzane o to, że wielokrotnie dopuszczały się zbiorowego gwałtu. Według nieoficjalnych ustaleń mediów, zwyrole popełniali zbrodnie na dziewczynce, która jest w wieku 10-15 lat.

Imigranci mieli dopuszczać się wielokrotnie gwałtu na dziecku w ciągu kilku miesięcy tego roku. Policja zapowiedziała, że planuje kolejne aresztowania w związku z tą sprawą. Oznacza to, że koszmar fińskiej dziewczynki dokonywany był przez więcej, niż siedmiu zwyrodnialców.

Kai Mykkänen, szef fińskiego MSW stwierdził, że „rzeczy takie jak te nie powinny się wydarzać w Finlandii”. Przypomniał też, że jego rząd pracuje nad prawem umożliwiającym natychmiastową deportację imigranta, który dopuści się przestępstwa na terytorium Finlandii. Z kolei ministerstwo sprawiedliwości Finlandii chce zaostrzenia kar za przestępstwa na tle seksualnym wobec nieletnich.

Telewizja publiczna YLE w poniedziałek zwróciła przy tej okazji uwagę, że imigranci mają znaczną nadreprezentację, jeśli chodzi o podejrzenia o przestępstwo na tle seksualnym. W zeszłym roku wśród wszystkich podejrzanych o popełnienie zbrodni tego rodzaju prawie 30 proc. stanowili obcokrajowcy. Stanowią oni natomiast „tylko” 6,7 proc. populacji tego kraju.

Przypominamy, że podobna ilość cudzoziemców – a może i większa – przebywa obecnie także w Polsce. Według informacji z przełomu października i listopada, 5 proc. populacji zamieszkującej na terenie Polski to imigranci. Zaczynają się także pojawiać informacje na temat ataków na Polaków. Ostatnio informowaliśmy o zwyzywaniu Polaka przez grupę Hindusów w Złotych Tarasach.

Źródła: kresy.pl/nczas.com

5 KOMENTARZE

  1. przez kilka miesiecy? nie bylo ojca ani matki? a gdzie szkola? ona miala 10 lat?

    • Drogi panie czarne. Rodzice w krajach demokratycznych nie maja nic do gadania jesli chodzi o to z kim zadaja sie utrzymywane przez nich potomstwa. A czy pan chcialby zeby wrocily czasy sredniowiecza kiedy to mlodziez musiala czcic ojca i matke swoja. Wiem ze nie chcialby pan, podobnie jak wiekszosc coraz bardziej wyksztalconego spoleczenstwa polskiego. A szkola jak sie pan domysla jest panstwowa wiec z definicji musi byc do d**y. Szkola jest do realizacji obowiazku edukacyjnego i do pilnowania zeby mlodziez jak najszybciej sie zdemoralizowala.

  2. I gdzie jest ten Wielki fiński naród, który skopał doopy sowietom?
    Lata socjalistycznych rządów wykastrowały ich i zrobiły z nich cioty.
    Głosujcie dalej na socjalistyczne po pisy, to PL też tak skończy, jesteśmy na dobrej drodze!

Comments are closed.