Co jest nie tak z polskimi facetami? Polki piszą dlaczego wychodzą za obcokrajowców. „Są wychowani na maminsynków”

Dziewczyny z EuroWeek/fot. wykop.pl/Twitter Dariusz Matecki (kolaż)
Dziewczyny z EuroWeek/fot. wykop.pl/Twitter Dariusz Matecki (kolaż)

Coraz więcej młodych Polaków nie ma szans na znalezienie partnerki, bo miliony imigrantów, w zdecydowanej większości młodych mężczyzn, wypierają ich z matrymonialnego rynku. Efektem są nawet samobójstwa młodych Polaków – zdarzające się pięć razy częściej niż u młodych kobiet. Tymczasem młode Polski wychodzące za cudzoziemców, po naszym wczorajszym tekście o tym problemie, tłumaczą się, dlaczego to robią.

Oto opinia młodej Polski, która wybrała Brazylijczyka:

„Żona Brazylijczyka, matka jego dziecka (póki co jednego, jesteśmy w trakcie budowania rodziny wielodzietnej). Nie wybrałam męża ze względu na to że jest przystojnym latynosem z ciemną karnacją. Byłam w 2 związkach z Polakami i miałam kilka relacji, w których coś między nami się zaczynało, ale nie wyszło. To nie moja wina, że Polacy nie potrafią podjąć decyzji czy przejąć inicjatywy. Wolę jak w związku facet nosi spodnie, a że nasi mężczyźni to city, no cóż nie będę czekała do 40 na ślub. Jedyny minus to życie za granicą, ale nawet w kraju trzeciego świata mamy lepsze perspektywy niż w Polsce.”

Podobnie pisze żona Hiszpana:

„Żona Hiszpana i matka 3 córek. Nie wybrałam męża że względu na paszport. Wcześniej byłam zaręczona z Polakiem… Ale cóż on się okazała lekko obyczajny…
Od 10 lat jestem w szczęśliwym związku, nie przygodzie. Od żadnego ze znajomych obcokrajowców nie usłyszałam że Polki są nad wyraz „przyjazne”. To raczej doszywane metki od polskich chłopaków, którzy nie mają nic do zaoferowania. Dzięki takim „plotkom” już nie raz pijaczki pod sklepem wyzywały. A po moim mężu nie widać że jest obcokrajowcem. Usłyszą język obcy i wiązanki się zaczynają. Nie jest mi wstyd, że mam męża Hiszpana.”

Żona Hindusa, wydaje się być jednak zdenerwowana sytuacją:

„Jestem z Hindusem ponad 6 lat i to cudowny człowiek. Jestem pewna, że gdybyś go poznał nie powiedziałbyś na niego złego słowa. Jak go poznałam to uczył za darmo po pracy biedne dzieci i był zaangażowany w wiele akcji społecznych. Wiele nas łączy i z nim jest mi dobrze. Czy to jest jakieś forum komuch.pl gdzie poza tym na co idą moje podatki będzie dyskusja z kim mogę być a z kim nie?”

Na koniec krótka, ale dosadna opinia Ukrainki (pisownia oryginalna):

„Nie chciałam wychodzić za Polaka za mąż. I się nie zdziwię jak on będzie w liczbie tych mężczyzn które popełniają samobójstwo. Półki mniej wychodzą za mąż za Polaków, bo są wychowane na maminsynków.”

Polki, które wychodzą za mąż nie za Polaków a za obcokrajowców, przekonują więc, że wina leży przede wszystkim po stronie młodych mieszkańców naszego kraju. Bo są zniewieścieli, nie potrafią się zdecydować na poważny związek. A może jednak to kwestia kompleksów u Polek, które cudzoziemcowi są w stanie wybaczyć znacznie więcej niż Polakowi? Bo nawet biedne w istocie życie, ale z cudzoziemcem, daje im miraż większej szansy na szczęście i powodzenie w związku?

40 KOMENTARZE

 1. „Jak ktoś się pixdą urodził, to chvjem nie umrze” – sierżant Maciej

  • Biedne te Polki. Po co one przyjaźnią się z polskimi koleżankami, skoro ich koleżanki mają polskich mamisynkow za chłopaków/mężów? Powinny być konsekwentne i jak gardzą, to też tymi kobietami. I swoimi mamami , skoro są z Polakiem mężem? Poza tym chłopaków w Polsce będzie z kilka milionów, to poznały każdego?
   Rozumiem, że można mieć przyjaciół latynosow, bo są przyjaźni, dużo się bawią itd ale rezygnować z kraju, czy kontynentu, rodziny, znajomych….dla jakiegoś typa z innej części świata? A potem się posypie i pieprz* , że to była wspaniała przygoda i było tak egzotycznie.
   I czeka ją tyranie dla egzotycznego właściciela Jeronimo Martins w Biedronce, bo lata na naukę i budowanie kariery spędziła na latynoskim disco. Albo w meczecie, albo w kebabie, albo ucząc się arabskiego czy innego języka…

 2. a co ma ta parapsychologia dla idiotów wspólnego z artykułem o statystykach ilosciowych stosunku mężczyzn do kobiet
  widac redakcja tyle samo ogarnia z tego co pisze, co ….
  EOT

  • ps. a jesli już szukać związków to wychowanie młodych Polaków (i Polek też) do życiowej niezaradności i niezdolności do realnej pracy jest dokładnie połączone z planową masową imigracją dwa akty tej same planowej polityki wyniszczenia narodu polskiego (nie tylko naszego, ale narodów w ogóle) i zamianę na multikulti syf
   i o tym nalezy pisac a nie jakies cytaty chwilowo zakochanych panienek zamieszczać (za parę lat każda z nich może pisac dokłanie odwrotne rzeczy i co z tego)

   • Przecież w Szwecji, Niemczech i Francji jest multi-kulti i Polki masowo uprawiają seks z Szwedami. Niemcami i Francuzami.

 3. To są efekty rezygnacji z obowiązkowego wojska dla facetów, smartfonerii, tych wszystkich fejsów, instagramów i życia ON LINE ze słuchawkami na uszach 24 godziny na dobę

  • Otóż to. Też uważam że rząd PiS powinien przywrócić obowiązkową służbę wojskową, wziąć wszystkich wielbicieli JKM do wojska i wysłać do Syrii żeby walczyli tam z terrorystami. Jestem za.
   Prawiczkom nie podoba się UE to mieliby okazję pomieszkać trochę poza UE – w Syrii.

   • W takim przypadku prawdopodobnie Ty już o Syrii nie miałabyś okazji się dowiedzieć Ala ;)

  • Nie ! Takie są efekty wychowywania chłopców przez matki – polki, żony pijaka. Alkocholizm ojców, emigracja zarobkowa, masowy rozpad rodzin i brak wzorca ojca, mężczyzny w domu.

 4. Prawiczki nadal chcą decydować z kim polskie kobiety mogą uprawiać seks?
  Dla prawiczków kobieta to zwierzę pozbawione praw obywatelskich. Przecież JKM chciał odebrać kobietom prawa wyborcze.
  A potem dziwne że kobiety wolą obcokrajowców.

  • Czyli sugerujesz, że wszyscy polscy faceci to prawiczki? Jeśli tak to kto nosi rurki?

 5. codziennikfeministyczny.pl/maz-pobil-raz-czy-dwa-nie-przestepstwo-rzad-proponuje-niebezpieczne-zmiany-ustawie-przeciwdzialaniu-przemocy/

 6. Chciałem zwrócić uwagę, że szanowne panie oburzone są ”doszywaniem metek”, chociaż same doszywają
  te metki bezwzględnie i stanowczo.Sprawiedliwość ma być umiarkowana i wybiórcza, a pamiętam jeszcze jak ok.18 lat wstecz to polscy chłopi byli be, ale z odwrotnych powodów.Panie piały o modnych, nakremowanych panach z obczyzny, którzy się bawią, chodzą z nimi na zakupy i nawet znają się na tym co kupują.Mądrość etapu się zmieniła, ci którzy byli wychowywani przez mamy pod wpływem super niani,nauczycielki (nawet pana od wf zmienili na jakąś mimozę),zakonnice(cukiernice,pudernice…dobrze że dowódców jednostek nie zmienili na półkownice) teraz nie są pożądani.Czego żądać?.Ludzie byli wychowani na zasadzie tego nie wolno bo:ubrudzisz się,skaleczysz się, poobijasz się nie wolno musisz być grzeczny!
  To kobiety zgotowały ten los.pzdr

 7. Bo kobiety głupie są… Jak trafią na macho, to krzyk, że dominuje, jak na spokojnego, to że maminsynek. Tylko u ciemnoskorych im nic nie przeszkadza, nawet jak po pysku leje.

  • dla każdej Polki jakikolwiek facet który nie jest Polakiem, o czarnoskórych nie wspominając, to destrukcja siebie, swojego DNA, swoich przodków itd. po prostu samobójstwo, i to zazwyczaj złośliwe, bo lwia część tych relacji oparta jest na chęci „przywalenia” poprzedniemu.

   właśnie robią badania mapując DNA Polaka, i to klarownie pokaże Polkom jak daleko od DNA Polaka będą ich dzieci, a nie mam wątpliwości, że % DNA Polaka będzie w przyszłości ważniejszy niż Obywatelstwo czy Transobywatelstwo.

   • Wartościowe Polki, wykształcone, kulturalne, na poziomi mają mężów Polaków z górnej półki.

    A biedne, niewykształcone, nieatrakcyjne mają patusów. To biorą sobie kolorowych i…. mają to samo albo jeszcze gorzej. Współczuję.

    Ale jeszcze bardziej współczuję pożadnym chłopakom co nie mogą znaleźć porządnych dziewczyn…

 8. Ala po twoim durnym komentarzu można wywnioskować że P.Przepierzasty trafił w sedno.

 9. coś jest nie tak z Polakami – to fakt. W najnowszych badaniach statystycznych okazało się, że największy odsetek facetów samobójców w Europie jest właśnie w Polsce, natomiast najniższy odsetek kobiet targających się na życie – też w Polsce. Poza tym chłopy – jak wiadomo – przodują znacznie w uzależnieniach od: narkotyków, alkoholu, pornografii, seksu, hazardu. Kobiety jedynie w zakupoholizmie. Jakieś pytania? Dodam, że kobiety są znacznie bardziej religijne.

  • Pojęcia nie masz, w jakim stopniu kobiety są w tym kraju uzależnione od różnych rzeczy, często bardziej niż mężczyźni. I zupełnie nie potrafią skutecznie rozwiązywać swoich problemów, raczej tworzą kolejne. Skoro baby w myśl nowych ideologii same chcą się prowadzić, a do tego są zmanipulowane i mają wygórowane oczekiwania, nie dziw się, że faceci się rozklejają. Na szczęście nie wszyscy są tak „nowocześni” i istnieją jeszcze normalne kobiety i faceci, potrafiący myśleć, żyć i kochać na pohybel szatańskim ideologiom i zwyczajom.

   • może i tworzą kolejne problemy, ale jak widać ze statystyk z tymi nowymi i tak sobie radzą lepiej. W Polsce 8 razy więcej facetów (niż kobiet) popełnia samobójstwo – nigdzie nie ma chyba takiej dysproporcji. Gdyby faceci byli silni, to nie daliby babom wejść sobie na głowę. Coś szwankuje na etapie wychowania.

    • A dla kogo moja droga ci faceci mają być silni, dla nowoczesnych kobiet: babo-chłopów? I dalej masz rację, że te same babo-chłopy, nie mające pojęcia, jak być mężczyzną, a już zupełnie, jak być kobietą wychowują kolejne pokolenia no i mamy, jak mamy :(

     • Facet musi byś twardy i bezwzględny, kiedy potrzeba. Jak się babie coś nie podoba to niech spada na drzewo z brązowym, lub beżowym prostować banany. Na szczęście mamy w Polsce jeszcze wiele wspaniałych kobiet, jest w czym przebierać więc nie ma problemu. Jedno co mogę doradzić kolegom to aby nie żenili się za szybko, pod wpływem impulsu bo to może być pewna zguba. Ze spokojem pożyć sobie z kobiałkom kilka lat, zobaczyć jaka z niej kobieta i jak nie ma wątpliwości to wtedy się oświadczyć itd. Nie ulegać presji że wszystkie koleżanki już wyszły za mąż, że mają już trójkę dzieci i podobnym bzdurom. Jak kocha to poczeka a i będzie się bardziej starać.

     • W punkt Master, jesteśmy wilkami, owce niech zdychają, jak chcą czy muszą. To odwieczne prawo.

 10. same przegrane babki którym się nie udało z Polakami. nie nasz problem.

  niech PiS kontynuuje projekt DNA Polaka. % korelacji DNA z DNA Polaka będzie niebawem ważniejszy niż obywatelstwo. można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że osoba z najwyższym poziomem korelacji DNA z DNA statystycznego Polaka powinna być tu prezydentem. to z automatu wyeliminuje wszystkie kobiety które dały hiszpanom, niemcom, brazyliczykom, hindusom czy innym murzynom.

 11. Wynika z tego, że Polacy są zbyt łagodni. Panie tęsknią za obiciem im ryja i za trzymaniem na krótkiej smyczy. Same do końca nie wiedzą, czego chcą i jak facet chce im przychylić nieba, to to nie zadziała.
  Wychodzi, że chłop ma być egoistą, walić babę po mordzie i robić co uważa, wtedy baba będzie zadowolona.
  I tyle w tym temacie.

  • Dokładnie ja też z wypowiedzi tych pań to wywnioskowałem: same do końca nie wiedzą, czego chcą. Potwierdza się teza Korwina, że współczesny lewicowy świat zabił instytucję głowy rodziny, którą powinien być facet. Gdy próbuje on przejmować inicjatywę, chce poczuć się łowcą, uśmiechnie się, przytuli, to oskarża się go o molestowanie oraz ciąga po sądach, że zbyt „seksistowsko” (czyt.: normalnie ALE O TYM KOBIETY JUŻ NIE WIEDZĄ!) się zachował. Panowie to widzą z wielu doniesień medialnych, więc nic dziwnego, że po takiej nauczce tracą chęć na rolę myśliwego, a to wywołuje w paniach efekt taki, jak opisuje artykuł.

 12. Trzeba podkreślić fakt wspomniany powyżej: TO KOBIETY WYCHOWUJĄ PRZYSZŁYCH MĘŻCZYZN.

  • Raczej zniewieściali i słabi faceci byli wychowywani przez kobiety bez ojca lub z ojcem, którego nie było na co dzień.

 13. Wczoraj byłem z żoną w c.h., siedzimy sobie w części restauracyjnej i jemy rybkę. Na przeciwko siada rodzina: matka, syn -ok 15, córka – ok 14. No nie mogłem się nadziwić jak wyglądał ten chłopak. Musiałem się upewnić i zapytać żony czy na pewno to jest chłopak. Przykrótkie rurki, bez skarpetek, różowiaste adidaski, duże kolczyki, włoski modnie ulizane. Tragedia, no jak normalna dziewczyna może chcieć coś takiego? ps. Córka wyglądała normalnie tj. nie rzucała się w oczy. Mój apel do wszystkich facetów: w rurkach wyglądacie jak cioty.

 14. Jest kilka powodów niepowodzeń w związkach:
  1. Nieobecność ojca
  2. Sfeminizowany system oświaty, który tępi męskie zachowania (jak rywalizacja) i zmusza chłopców do dziewczęcych zachowań – siedzenie cicho w ławce itd.
  3. Przemysł filmowy, w tym pornograficzny, tworzący fałszywy obraz związków,
  4. Masowa migracja kobiet do wielkich miast, powodująca ich desperację i skłonność do ryzykownych zachowań w sferze seksualnej
  5. I najważniejsze – brak hipergamii. To ona jest podstawowym czynnikiem sukcesu związku.
  Na każdy z tych punktów można napisać bibliotekę książek.

 15. to teraz napiszcie co hiszpanki piszą o hiszpanach , a ukrainki o ukraińcach…… wyjdzie to samo einsteiny…

 16. Tak tak stulejarze, dalej się nad sobą użalajcie.
  wilki hahahaha… za mocno przyćpaliście
  wojsko powinno wrócić obowiązkowo!

Comments are closed.